reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A dzisiaj, tyle osób do mnie dzwoniło z pytaniem, czy urodziłam, że pomimo tego, że całą noc ładowałam telefon, pod wieczór już padał. Zastanawiałam się, czy zamiast sygnału czekania nie zapuścić komunikatu: jeszcze nie urodziłam, zadzwonię, wyślę smsa, mmsa , nie zapomnę poinformować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Pamiętałam, że tak będzie, ale nie pamiętałam, że aż tak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Może jutro dadzą mi spokój.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
no a ja obzarta na calego znow siedze z tym wypietym brzuchem :)

Dzisiaj polatalam po sklepach i pokupowalam wszystkie sekretne prezenty. Jutro jade razem z M i musimy pokupowac ostatnie rzeczy dla chlopcow. No ale dla niego to trzeba bylo dzisiaj .
Kupilam mu maszynke elektryczna. Nigdy nuie uzywal ale ostatnio ogladalismy program o fabryce baun'a i o tym jak te maszynki produkuja i powiedzial ,ze bedzie musial kiedys sprobowac.
Tak wiec oprezent juz mam z glowy.
Ja też myślałam o maszynce elektrycznej dla mojego męża ale się zagapiłam i nie zdąrzyłam kupic w tajemnicy przed nim. teraz to on jezdzi ze mną na zakupy bo się boi że zacznę rodzić gdzieś na mieście:-D no ale może w środę mi się uda bo mam spotkanie z położną a on musi być w pracy także nadzieja
 
mea- ja sie moge wyglupiac lub nie ale jak Ty rodzisz to moje wyglupy i tak nie maja znaczenia.
jak sie sytuacja rozwija? Dalej boli? I brzuch tez?
napisz jak Cie boli.

boli boli ... plecy mnie bola po lewej stronie ... jak mi mmusia uderzyla w nerke to az podskoczylam /ponoc tak sie sprawdza czy to nerka czy nie/ brzuch jakby pobolewal ale bez jakis efektow specjalnych ... troche sie spinal ale bez konkretow i zaraz odpuszcza ... mam taki plan ze jakby sie okazalo ze rano dalej mnie tak bedzie napierdzielac to zadzwonie do gina - ma jutro dyzur wiec moze zrobilby mi usg tej nery i by sie sprawa wyjasnila :)
 
Ola - ja kupilam ta maszynke ale kompletnie sie nie zanm.
Nawet nie wiem na co powinnam byla patrzec przy wyborze.
Wzielam taka najnowsza co wyszla . Zakladam ,ze jak nowa to ulepszona (choc niekoniecznie). No jedyna wskazowka to to ,ze ogladalismy program o maszynkach Braun - tak wiec producent byl wybrany.
Pocieszam sie jednak ,ze skoro moj M jeszcze nie uzywal takiej to tez nie ma pojecia czy dokonalam dobrego wyboru czy nie :).
 
Ja nie mam zielonego pomysłu co kupić B.:no::no::no:. On planuje pojechać do Berlina na zakupy prezentowe a ja :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, pozostaje mi allegro - tylko pomysłu brak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. A Berlin przed świętami jest jednym z piękniejszych miejsc jakie widziałam.
 
boli boli ... plecy mnie bola po lewej stronie ... jak mi mmusia uderzyla w nerke to az podskoczylam /ponoc tak sie sprawdza czy to nerka czy nie/ brzuch jakby pobolewal ale bez jakis efektow specjalnych ... troche sie spinal ale bez konkretow i zaraz odpuszcza ... mam taki plan ze jakby sie okazalo ze rano dalej mnie tak bedzie napierdzielac to zadzwonie do gina - ma jutro dyzur wiec moze zrobilby mi usg tej nery i by sie sprawa wyjasnila :)
A moze faktycznie Agatka gdzies syrke wcisnela. Dzieci uciskaja na nasze rozne organy. Nie wiem czy pamietasz ,ze mnie maly kopal po watrobie. Ja z bolu normalnie plakalam. Mialam tak ponad 4 dni a potem przeszlo. No ale obserwuj.
 
Ola - ja kupilam ta maszynke ale kompletnie sie nie zanm.
Nawet nie wiem na co powinnam byla patrzec przy wyborze.
Wzielam taka najnowsza co wyszla . Zakladam ,ze jak nowa to ulepszona (choc niekoniecznie). No jedyna wskazowka to to ,ze ogladalismy program o maszynkach Braun - tak wiec producent byl wybrany.
Pocieszam sie jednak ,ze skoro moj M jeszcze nie uzywal takiej to tez nie ma pojecia czy dokonalam dobrego wyboru czy nie :).

niezle podejscie do tematu :)

a ja sie na dniach zabieram za kupowanie prezentow - mezowi album kultu i siostrzencowi antyrame /dostal puzzle na urodziny i chce teraz antyrame zeby je na scianie powiesic !!/ dla dziewczynek juz wszystko pokupowane a dla tesciowej i babci to nie wiem jeszcze co ... zostanie mi jeden maly siostrzeniec ale z nim to mam powazny dylemat ...
 
Ja nie mam zielonego pomysłu co kupić B.:no::no::no:. On planuje pojechać do Berlina na zakupy prezentowe a ja :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, pozostaje mi allegro - tylko pomysłu brak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. A Berlin przed świętami jest jednym z piękniejszych miejsc jakie widziałam.

Monia - zapakuj mu "instrukcje obslugi pieca " :-)
Masz to szczescie ,ze w tym roku mozesz byc malo oryginalna. Kup jakis sweter albo wode i juz. Nie masz czasu ani sily na latanie po sklepach :-)
 
reklama
Czy przy prawdziwych skurczach porodowych brzuch tez tak bardzo twardnieje jak przy braxtonach? Czy jeszcze bardziej? Czy to w ogole inne odczucia? Bo akurat tak sie zastanawiam jak to jest :sorry:
 
Do góry