reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Wróciłam, ze szpitala i....
- miałam ktg, przez godzinę i wszystko w porządku, skurcze 0% :-D:-D
- miałam badanie , szyjka wysoko, z 1,5 cm rozwarciem- jak tydzień i dwa tygodnie temu:-):-)
- usg- mała główką w dół, przepływy prawidłowe, bardzo dużo wód- jak zwykle i waży ok 3 kg, łożysko II stopień

Polecenia na przyszłość: czekamy
Jak odpłyną wody, będę krwawić lub nie będę czuć ruchów małej, jadę do szpitala i dzwonię do niego
Jak będę mieć skurcze to wiadomo, że jadę rodzić- nie wspomniał o tym ale chyba to logiczne:-D:-D:-D

Jeśli nic z powyższych nie nastąpi do niedzieli to mam przyjechać w niedzielę do szpitala - lekarz ma dyżur - i powtórzymy serię badań
Jeśli w ciągu 10 dni nie urodzę będą wywoływać

To mój plan na najbliższe 10 dni, 10 lat też tak miałam , tylko zakładano, że w ciągu 2 tyg nie mam szans urodzić , ja na drugi dzień urodziłam:-D:-D:-D

Teraz planowałam w środę :eek::eek::eek: , zaczynam czarno widzieć realizację swoich planów -

a co do torby - jak nie była spakowana tak nie jest spakowana:-D:-D:-D
 
EMWU, ja jestem, byłam teraz raz jeszcze w tym szpitalu i chyba zbyt ostro go potraktowałam, no nie ma co oszukiwać jest surowy i jakby tu powiedzieć mało kolorowy , przez to wydaje się z boku mało przytulny, sprzęt nie pierwszej świeżości ale fajna obsługa, wszyscy mili i grzeczni, oddział mały ( choć gmach i pomieszczenia wielkie- budynek poniemiecki)ale przez to kameralny, cisza i spokój, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona
 
Ja jutro mam wizytę u dżina, ciekawe co się na niej będzie działo ...... ważna dla mnie jest waga małego , ułożenie i stan wód, bo maławo ....:tak:

Faktycznie coś tu dzisiaj cichawo na forum, ; )
 
reklama
Do góry