reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja sie nie moge za nic zabrac wypilam capucino i nic mi sie nie chce...ani na nic nie mam ochoty...
w szafie posprzatalam, w domu tez....
na tv mi sie patrzec nie chce...
nie mam nic do prania ani prasowania...
moglabym rodzic z nudow ale sie nie zapowiada:-D

ja bym sobie robote znalazla ... mam sporo do posprzatania przed swietami ... ale dzis chyba sobie daruje bo jestem tak slaba ze szok !! nie zdziwie sie jak zaraz w fotelu usne !!
 
reklama
A ja dzisiaj miałam wesoły poranek, B dba żebym szybko urodziła:-D:-D

Wstał jak zwykle po 7, ja miałam włączoną drzemkę i myślałam poleżę do 7.20-7.25 a tu nagle słyszę:- Monia leci zimna woda, na piecu jest komunikat 05 i coś tam - wezwać serwis, więc wstaję lecę dwa piętra niżej do kuchni po instrukcję, nie ma w moim biurku jest, tup tup, tup, biegnę piętro wyżej, biorę i biegnę dwa piętra w dół do piwnicy tup, tup tup, - nic nie ma o mojej awarii, myślę sobie - może zabrali nam licznik ( raz zapomniałam zapłacić rach i zabrali:wściekła/y::wściekła/y:), biegnę do biurka sprawdzić rachunki, niby mam na bieżąco, niedawno płaciłam ale ten czas tak zasuwa że.... , a i zdarzyło mi się raz zrobić przelew za gaz na rach prądu, tup tup tup do góry po bluzę i tup tup tup na dól przed dom sprawdzić czy jest licznik, jest:tak::tak:.
Myślę, że biegi po schodach z samego rana dla kobiety w dziewiątym, przepraszam dziesiątym:-D miesiącu ciąży są jak najbardziej wskazane.

Chłopaki pojechały, ja odpoczywam po maratonie schodowym, w domu jeszcze ciepło, B dzwonił do Pana serwisanta ale nie odbierał ( była 7.30) poczekam do 9 i raz jeszcze zadzwonię.
Acha i jeszcze dodam, że zasnęłam po 3 w nocy, chciało mi się spać, ale cały czas myślałam co jeszcze muszę załatwić lub przygotować na czas mojej nieobecności.

No to jak poranek na takich obrotach to i dzien bedzie udany. Trzymaj tempo to szybciutko urodzisz :)
 
Witam się poniedziałkowo ale fajnie juz co raz wiecej maluszkow:-)

ja od rana latam najpierw labolatorium oddałam mocz na kontrole :tak: pozniej mpk zaplacic dlugi :cool: pozniej zapisalam sie do przychodni do tej ktorej malego chce zapisac wybralam polozna i pediatre ....

wrocilam i zobaczylam na wkladce cos w rodzaju czopa ..... ale nie jestem pewna na 100 % gdyby byl zabarwiony to zapewne bym wiedziala na 100 ...

pozatym ide lezec bo sie zmachalam ;-)
 
moj tata znalazl sobie lornetki ktore chcialby dostac :)
mama chce dostac sandwicza bo sie jej stary spierniczyl ...
tesciowej jesli cos kupie to ksiazke grocholi ...
babci moze kupie cos o papiezu !!
NO to masz z glowy w sumie najlepiej jak ktos cos Ci podpowie i wtedy wiesz ze jest zadowolony zwlaszcza tesciowie bo rodzice to sie z wszystkiego cieszyc beda:)

Ja myśłałam żeby zamówić teściom kalendarz ze zdjęciami pierwszego wnuka. I już mówiłam mężowi żeby zamówiła 2 miesiące temu, ale on ma przecież czas ;-):-). A dzisiaj jeszcze się zastanawiałam nad koszulkami SUPERBABCIA I SUPERDZIADEK.
Śmieszne koszulki oraz bielizna. Humor, kawały, rozrywka i dowcipy

Ale w końcu to on zdecyduje więc nie ingeruje
Widzialam te koszulki w sklepie super sa tez na nie oko zawiesilam.
hmmm... mój tata 2 lata temu przerzucił się z alkoholu na herbaty z całego świata i wypatrzyłam ostatnio taki świetny "zestaw": specjalny kubek do zaparzania herbaty i 6 rodzai herbat (o świetnych nazwach jak Orgazm nocy letniej, Młody Budda, Hawajska koszula, reszty nie pamiętam). mamie pewnie kupię jakąś książkę, bo bardzo lubi czytać. muszę wybadać jakich tytułów autorstwa Danielle Steel jej brakuje to uzupełnię jej biblioteczkę. a co do teściów to - jak pisałam - oni zwyczaju dawania prezentów nie praktykują więc nie będę się wychylać.
Ehh to tak jest jak sie czlowiek przyzwyczai do Wigilii w swoim domku i tradycji to ciezko sie przestawic zwlaszcza kobiety maja ten problem tak mi sie wydaje bo bardziej ciagna do domu rodzinnego ja bynajmniej tak mam. NO i w tym roku mam dola bo mam termin na 25 i nie pojade do domu a moj T chociaz chce pojechac po moich rodzicow zeby z nami swieta spedzili to moj tata chyba nie bedzie w stanie przyjechac boje sie ze nie dotrwa do swiat nie placze i nie wpadam w poploch tylko dlatego ze sie boje o malego jakbym dostala histerii z tymi skokami cisnienia ale z tata jest coraz gorzej dzis i wczoraj w nocy upadl w lazience i juz nie ma sily sie podnosci nawet a najgorsze jest to ze ja nie moge tam byc jutro jade na 2 dni bo nie moge wytrzymac ale pozniej juz w ogole nie dam rady...

A ja od po 20ej mam dosyć regularne skurcze co ok 5 minut. No ale nie są bolesne acz odczuwalne (to napinanie). Jak nie wyję z bólu to się nie przejmuję;D I jakoś mi dziwnie TAM.
NO ladnie kochana taka spokojniutka i opanowana poszlas spac a rano juz mialas coreczke na swiecie poprostu jestem w szoku!!!Gratuluje

Kurdę napisałam się, napisałam i wszystko wcięło, :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Odpiszę Ci jutro, jak znajdę chwilkę, ok?

A 6 grudzień, czyli mój termin minie za 10 min :-):-):-) a torba jak nie była spakowana tak nie jest, ale do środy mam jeszcze troszkę czasu ;-);-), nie chcę skończyć jak Martuska, że spakowała torbę i poszła rodzić, tym bardziej , że zakupiłam książkę Cooka i zamierzam ją czytać ( ona też czytała tego autora:-D:-D)
Monia to ja czekam na tego mojego poscika:)

Karnitynko kochana ja poniekąd się cieszę bo mam dużą ulgę a poniekad nie bo wolałabym miec juz to z glowy i wiecej nie przechodzic przez to... ale u mnie bedzie tak jak mowilam od poczatku!! ciezka ciaza i ciezki porod a jeszcze ciezsze dni przed porodem... ale coz pozniej wysciskam i wycałuje malutka i juz zapomne o bolu!!!
Dasz rade jestes dzielna na maxa i tak jak piszesz niedlugo o wszystkim zapomnisz bo bedziesz miala malego skarba.

Witam z rana już tak bardziej szczerbata :)

Dwie godzinki spedziłam wczoraj na fotelu, wszystko było super póty - póki znieczulenie działało, w drodze powrotnej niestety przestało i mój M miał niezłe dzwięki wydawane przez Mua, coś ala nucenie świątecznych kawałków :) męczyłam się z bólem do 1:00 w nocy, oczywiście latałam po domu jak głupia z poduszką (jak wiadomo przykładana poduszka do policzka nie ma działania przeciwbólowego, ale w jakiś tam sposób działała na mnie kojąco) :)dziś czuję braki po 8/ce ale nie tęsknię.Troszku napuchłam ale nieznacznie. Zaraz po 10:00 muszę zrobic posiew na paciorkowce .....

Tak było kiedyś ->:-)
A tak jest teraz->:-D

Pozdrawiam :)
Super ze sie udalo z zebem mnie nieraz lapia infekcje 8 bo mi wybijaja po trochu i to boli na maxa a co dopiero ten twoj bol dobrze ze juz po wszystkim.
 
reklama
Witam z rana już tak bardziej szczerbata :)

Dwie godzinki spedziłam wczoraj na fotelu, wszystko było super póty - póki znieczulenie działało, w drodze powrotnej niestety przestało i mój M miał niezłe dzwięki wydawane przez Mua, coś ala nucenie świątecznych kawałków :) męczyłam się z bólem do 1:00 w nocy, oczywiście latałam po domu jak głupia z poduszką (jak wiadomo przykładana poduszka do policzka nie ma działania przeciwbólowego, ale w jakiś tam sposób działała na mnie kojąco) :)dziś czuję braki po 8/ce ale nie tęsknię.Troszku napuchłam ale nieznacznie. Zaraz po 10:00 muszę zrobic posiew na paciorkowce .....

Tak było kiedyś ->:-)
A tak jest teraz->:-D

Pozdrawiam :)

No i bardzo dobrze !!!
Teraz masz juz trening przed kolejnym bolem . hihihi
 
Do góry