reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Monia to ladnie Cie wymeczyl z samego rana..
zaczynam czytac Twoj post i czytam "B dba zebym szybko urodzila" myslalam ze dalej bedzie o tym jak wstal i zafundowal Ci jedna przyjemnosc z zasady 3S:-D

a tu o piecyk chodzilo:-D
 
reklama
u mnmie tez cisza....
oby nie cisza przd burza:-D
bo teraz sie nastawiam na strzelenie w terin i urodzenie 23 ewentualnie 24:-)

musze zmykac do labo zrobic badania na krzepliwosc, elektrolity morfologie mocz i jakies tam badziwia co kazali mi miec w razie gdybym sie zdecydowala na zzo...
a te badania wazne sa tylko 14 dni...a moje koncza waznosc jutro..wiec wole sie zabezpieczyc i miec caly czas aktualne bo teraz to nigdy nic nie wiadomo...
i jeszcze wyniku z HCV mi brakuje do kompletu...


tylko nie mam skeirowania i musze isc robic wszystko prywatnie cholera jasna....;/


A po co hcv? Pierwszy raz słyszę, że wymagają badania na żółtaczkę typu C?
 
Monia to ladnie Cie wymeczyl z samego rana..
zaczynam czytac Twoj post i czytam "B dba zebym szybko urodzila" myslalam ze dalej bedzie o tym jak wstal i zafundowal Ci jedna przyjemnosc z zasady 3S:-D

a tu o piecyk chodzilo:-D

No niestety bo u mnie w domu ja jestem mężczyzną, bardziej osobą od spraw technicznych:-D:-D:-D
 
tak gdzie jade (ujastek)
niestety wymagaja...
wiec robie zeby sie nie burzyli..;/


przynajmniej będziesz wiedziała, czy masz czy nie masz- niestety jest to wirus którego ma wiele ludzi:-( i on ich powoli zabija,:-(bo albo jak się zarazisz to od razu dostajesz żółtaczki albo powoli niszczy twoją wątrobę:-(
 
Czesc Dziewczynki:-)
U mnie tez cicho...nic nie boli,zadnych skurczow...
No moze sluzu olbrzymia ilosc i wkladka ciagle mokra,ale to juz tak od ok 2 tygodni...
Chcialabym urodzic do Swiat,ale zobaczymy jak to bedzie...
No i codziennie przygotowuje sie psychicznie tzn staram sie i mowie sobie,ze nie mozna sie bac bo moze wcale nie bedzie tak zle...

Milego dnia :-)
 
Witam z rana już tak bardziej szczerbata :)

Dwie godzinki spedziłam wczoraj na fotelu, wszystko było super póty - póki znieczulenie działało, w drodze powrotnej niestety przestało i mój M miał niezłe dzwięki wydawane przez Mua, coś ala nucenie świątecznych kawałków :) męczyłam się z bólem do 1:00 w nocy, oczywiście latałam po domu jak głupia z poduszką (jak wiadomo przykładana poduszka do policzka nie ma działania przeciwbólowego, ale w jakiś tam sposób działała na mnie kojąco) :)dziś czuję braki po 8/ce ale nie tęsknię.Troszku napuchłam ale nieznacznie. Zaraz po 10:00 muszę zrobic posiew na paciorkowce .....

Tak było kiedyś ->:-)
A tak jest teraz->:-D

Pozdrawiam :)
 
Monia to ladnie Cie wymeczyl z samego rana..
zaczynam czytac Twoj post i czytam "B dba zebym szybko urodzila" myslalam ze dalej bedzie o tym jak wstal i zafundowal Ci jedna przyjemnosc z zasady 3S:-D

a tu o piecyk chodzilo:-D


Moja droga, rano, w dzień powszedni, wolę spędzić każdą wolną chwilę z moim przyjacielem Morfeuszem , niż fundować sobie jedną z przyjemności z zasady 3S:-D:-D:-D- tak to się niestety dzieje na starość:-D:-D:-D
 
reklama
Witam sie z rana !!!nadal nie rozpakowana;/spałam dzis moze z cztery godzinki z tego stresu, nie dlugo do lekarza i jetsem ciekawa co dalej....moje skurcze sa zerowe praktycznie ich nie ma brzuszek tylko twardy a mala cala noc sie wiercila no i z rana jakies zielone cos ze mnie wyplynelo ale dalej nic sie nie dzieje nie wiem czy mam zaczac sie martwic czy jak;///a moj mezczyzna w najlepsze spi tylko pozazdroscic....
 
Do góry