reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

to ja się pochwalę że jestem dumną ciocią :tak:
bliźniaki z in-vitro, urodzone w 30 tc, dziś mają już 2 miesiące.
Julka i Jaś :-)

pb251337.jpg
Cudowne:-)
 
reklama
A ja od po 20ej mam dosyć regularne skurcze co ok 5 minut. No ale nie są bolesne acz odczuwalne (to napinanie). Jak nie wyję z bólu to się nie przejmuję;D I jakoś mi dziwnie TAM.
 
Emwu, Monia normalnie Was podziwiam jestescie tuz tuz a takie aktywne ciagle w ruchu
MOnia napisz mi gdzie bedziesz rodzic ja na Pomorzanach sie zdecydowalam bylam juz nawet po pieczatke na porod rodzinny ktory jest za free i ta osoba moze cie odwiedzac bo inne odwiedziny wstrzymane i dla dzidzi tylko ciuszki na wyjscie trzeba miec.

Kurdę napisałam się, napisałam i wszystko wcięło, :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Odpiszę Ci jutro, jak znajdę chwilkę, ok?

A 6 grudzień, czyli mój termin minie za 10 min :-):-):-) a torba jak nie była spakowana tak nie jest, ale do środy mam jeszcze troszkę czasu ;-);-), nie chcę skończyć jak Martuska, że spakowała torbę i poszła rodzić, tym bardziej , że zakupiłam książkę Cooka i zamierzam ją czytać ( ona też czytała tego autora:-D:-D)
 
A ja idę się położyć spać bo mnie przerażają te regularne skurcze:p Coraz bardziej odczuwalne. Dobrej nocki:)

Monia
uważaj w takim razie skoro rodzić możesz dopiero za 2 dni;D
 
a ja się jeszcze pochwalę, że mnie też odwiedził dziś Mikołaj i przyniósł mi taki oto staniczek
df9672c4b11ff99b7808451acc67f12f_d.jpg

no to zmykam poprzytulać Mikołaja, bo się spisał na medal :tak: dobrej nocy!
 
A swoją drogą ja już po terminie ( 2 min) a bociek cały czas nogami jeszcze siedzi w 8 miesiącu :-D:-D:-D:-D

Za to wg drugiego suwaczka już urodziłam:-D:-D:-D- ja w każdym bądź razie nic na ten temat nie wiem:tak::tak:
 
A swoją drogą ja już po terminie ( 2 min) a bociek cały czas nogami jeszcze siedzi w 8 miesiącu :-D:-D:-D:-D

Za to wg drugiego suwaczka już urodziłam:-D:-D:-D- ja w każdym bądź razie nic na ten temat nie wiem:tak::tak:


Oj przepraszam, mój suwaczek dość drastycznie się zmienił:szok::szok::szok::szok:

Już nie dam rady urodzić trzeciego dziecka, jeszcze jedno nie wyszło HELP:szok::szok:
 
A ja idę się położyć spać bo mnie przerażają te regularne skurcze:p Coraz bardziej odczuwalne. Dobrej nocki:)

Monia
uważaj w takim razie skoro rodzić możesz dopiero za 2 dni;D

Ja wczoraj w nocy ( z 5/6 grudnia) też miałam skurcze regularne co 5 min, bolały lekko i próbowałam sobie przypomnieć poród i wtedy raczej były to bolesne skurcze, pamiętam, że wchodziłam do wanny - bo w wodzie mniej bolało, za to ból był ciągły, a później jak już szykowałam się do szpitala to jak złapał skurcz to zginałam się w pół, przy jednym oparłam się na suszarkę do bielizny ( taką tradycyjną metalową )i ją całą wygięłam, że już nie nadawała się do użytku:-D:-D
Jak sobie to przypomniałam to się uspokoiłam i zasnęłam:-)
Ale już siedzę jak na szpilkach, jednocześnie cały czas coś kończe:tak::tak: i odbieram telefony , czy już urodziłam- choć wszystkim powiedziałam, że jak urodzę to powiadomię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry