reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
a wiecie co? wyobraźcie sobie, że w rodzinie mojego męża nie ma czegoś takiego jak prezenty pod choinkę. w ogóle atmosfera na święta jest śmieszna... wigilia odbębniona w godzinę, a od pierwszego dnia świąt pijaństwo... dlatego bardzo nie lubię spędzać świąt z teściami...
 
Laski a co kupujecie tesciom i rodzicom????NIe mam weny zwlaszcza ze tata taki chory chcialam mu kupic cos specjalnego wyjatkowego ale nic nie moge wymyslec:(

moj tata znalazl sobie lornetki ktore chcialby dostac :)
mama chce dostac sandwicza bo sie jej stary spierniczyl ...
tesciowej jesli cos kupie to ksiazke grocholi ...
babci moze kupie cos o papiezu !!
 
Laski a co kupujecie tesciom i rodzicom????NIe mam weny zwlaszcza ze tata taki chory chcialam mu kupic cos specjalnego wyjatkowego ale nic nie moge wymyslec:(


Ja myśłałam żeby zamówić teściom kalendarz ze zdjęciami pierwszego wnuka. I już mówiłam mężowi żeby zamówiła 2 miesiące temu, ale on ma przecież czas ;-):-). A dzisiaj jeszcze się zastanawiałam nad koszulkami SUPERBABCIA I SUPERDZIADEK.
Śmieszne koszulki oraz bielizna. Humor, kawały, rozrywka i dowcipy

Ale w końcu to on zdecyduje więc nie ingeruje
 
Ja myśłałam żeby zamówić teściom kalendarz ze zdjęciami pierwszego wnuka. I już mówiłam mężowi żeby zamówiła 2 miesiące temu, ale on ma przecież czas ;-):-). A dzisiaj jeszcze się zastanawiałam nad koszulkami SUPERBABCIA I SUPERDZIADEK.
Śmieszne koszulki oraz bielizna. Humor, kawały, rozrywka i dowcipy

Ale w końcu to on zdecyduje więc nie ingeruje

A moze takie cudo ci sie podoba?
Ja sobie chyba zrobie po narodzinach Patryka;-)
KOLAŻ NA ŚCIANĘ A3 SUPER PREZENT PAMIĄTKA 24H (832748901) - Aukcje internetowe Allegro
 
Laski a co kupujecie tesciom i rodzicom????NIe mam weny zwlaszcza ze tata taki chory chcialam mu kupic cos specjalnego wyjatkowego ale nic nie moge wymyslec:(

hmmm... mój tata 2 lata temu przerzucił się z alkoholu na herbaty z całego świata i wypatrzyłam ostatnio taki świetny "zestaw": specjalny kubek do zaparzania herbaty i 6 rodzai herbat (o świetnych nazwach jak Orgazm nocy letniej, Młody Budda, Hawajska koszula, reszty nie pamiętam). mamie pewnie kupię jakąś książkę, bo bardzo lubi czytać. muszę wybadać jakich tytułów autorstwa Danielle Steel jej brakuje to uzupełnię jej biblioteczkę. a co do teściów to - jak pisałam - oni zwyczaju dawania prezentów nie praktykują więc nie będę się wychylać.
 
reklama
Do góry