reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

no wlasnie tak myslalam,ze tak sie to robi.tak zrobilam,ale widze,ze nie wyswietla.musze jeszcze raz spojrzec na te ustawienia.dzieki sylwik1987.
 
reklama
nessi przynajmniej troche ci ulzy ... a jutro rwanie ?? w niedziele ??

Tak jutro bo dzis mnie męczyć nie chciał juz, ze 3 godz rwać i szyć będzie ...... a jutro dlatego, że to Prywatny ostry dyżur stomatologiczny :) mam nadzieję, że juz bólu takiego nie będzie, :tak: po rwaniu ......
 
Mnie sie z dentysta udalo w czasie ciazy,uniknac oczywiscie.Poza tym w Irlandii dentysci sa tacy drodzy!
Ja mieszkam w county Tipperary,jakies 40 km od Limericku.Mala miescina,ale swiety spokoj mam oprocz wstretnego smieciarza,ktory nie raczyl zabrac naszych smieci dzis.Musial mi cienienie podniesc z rana.:crazy:
 
jesteśmy w domu nareszcie. mam tylko chwilkę bo zaraz pora karmienia :-) Mała jeszcze troszki żółta, ale nas puścili. A o porodzie to może nie będę pisać, bo jeszcze się któraś rozmyśli ;-) A tak serio, to napiszę jutro.
 
Google wie wszystko.Zrobilam suwaczek wg instrukcji.Proba suwaczka...Podziwiam was,ze mozecie tak dlugo siedziec.ja,chcbym caly dzien nic nie robila,to 22-23 i musze isc spac.Moja corcia wysysa ze mnie cala energie.Dzis w szczegolnosci mi daje popalic...
 
jesteśmy w domu nareszcie. mam tylko chwilkę bo zaraz pora karmienia :-) Mała jeszcze troszki żółta, ale nas puścili. A o porodzie to może nie będę pisać, bo jeszcze się któraś rozmyśli ;-) A tak serio, to napiszę jutro.

ale najwazniejsze ze juz w domku !!! a Zosia jest sliczna !!


a popatrzcie co ja znalazlam - NARESZCIE !! duzy wybor w jednym miejscu i do tego nie taka droga przesylka !!

Biustonosze do karmienia - Bielizna ciążowa i poporodowa, staniki,koszulki dla kobiet karmiących
 
reklama
Niestety 2 z 3 metod "S" sie nie sprawdziły, zaraz idę próbować ostatniej z mężem:tak:

Jutro ostatni dzień naszej wolności, a trzeba wysprzatać dom dla dzidziusia.
Ciężko mi uwierzyć że pewnie wieczorem w poniedziałek bede się miotać z małym przy cycku:szok::-D

Dobranoc
 
Do góry