reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
[video=youtube;17sIyLOm0Xc]http://www.youtube.com/watch?v=17sIyLOm0Xc[/video]

obejrzałam, poryczałam, polecam...
ale nigdy w życiu nie chciałabym się znaleźć na miejscu tej matki :no:

oj trzyma mnie ten film, a ciężko mnie poruszyć.
 
Ja tez uczelnia do zeszlego tygodnia,ale ciagle podroze w te i spowrotem naprawde zaczely dawac mi sie we znaki.Wiec teraz juz studiuje z domu.Do sklepu to sie juz tocze,dziwie sie,ze sie nie przewracam,ajk wiatr zawieje.A tak nie moge narzekac.Zadnych skurczy miesni,bolow kregoslupa ani innych dolegliwosci.Polozna 2 tygodnie temu powiedziala,ze takiej zdrowej kobiety w ciazy to od dawna nie spotkala...Ale po prostu zmeczona juz jestem,hehehe!
 
ale powiem wam ze to jest niezle swinstwo ... wpisujesz duzy rozmiar - powiedzmy 85F czy G na allegro i co dostajesz ?? biustonosze za min 45zl !!! tansze sa tylko w tych |bardziej popularnych rozmiarach!!"
 
Mimo ze juz noc postanowilam sie przywitac :tak:

Widze ze codziennie pojawia sie nowy dzieciaczek - bardzo fajnie :happy: Ciekawe z ktora z Was urodze tego samego dnia. Narazie u mnie cisza i spokoj w kwestii przedporodowych objawow.

A dzis duzo nasluchalam sie o porodzie, objawach i znieczuleniu, itp bo bylismy na takiej przyspieszonej szkole rodzenia w szpitalu w ktorym bede rodzic. Fajnie bo maja tam nowo-otwarte pokoje porodowe o dosyc wysokim standardzie. Tu mozna zerknac na fotke

http://www.whittington.nhs.uk/images/user/Birth_Centre_400px with grey border_8258.jpg

Nie nastawialam sie na luksusy wiec byla niespodzianka. I jest komputer z internetem czyli relacja na zywo na BB jest jak najbardziej realna! :laugh2:
 
reklama
i jak ci sie podoba napis o mamusiach czekajacych na malenstwa ?? o cos takiego ci chodzilo ??

super :-) pomyślałam sobie żeby oddzielić mamy od przyszłych mam, bo ostatnio przeglądając listę zagalopowałam się i doszłam do siebie i się zdziwiłam:-D:-D
poza tym to była sugestia, żeby coś takiego zrobić- pomysł racjonalizatorski :-) a nie polecenie- muszę uważać ze słowami, bo jakoś ostatnio nie wszyscy chwytają maje żarty i robi się niemiło.


 
Do góry