reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dowiedzialam sie pod koniec 4 miesiaca.I bylam ostatnia osoba,ktora by to podejrzewal.Jestem PCOS i zadna sila nie chcial naruszyc tego bezowulacyjnego stanu rzeczy.Pogodzilam sie juz,ze pewnie juz sie nie doczekamy pociech,bo zawsze jest cos:koniec studiow,nowa praca,kredyty...A tu taki psikus,ze dalej jestem zdziwiona i nie dowierzam,ze to prawda.:-)
 
lajtwaj,nie boisz sie tak przez neta kupowac?ze jakis niewygodny bedzie albo za maly,za duzy..Ja zawsze mam takie obawy,a tez zdaloby sie dokupic jakies staniki.
 
lajtwaj,nie boisz sie tak przez neta kupowac?ze jakis niewygodny bedzie albo za maly,za duzy..Ja zawsze mam takie obawy,a tez zdaloby sie dokupic jakies staniki.
Ja noszę taki rozmiar że w sklepie głupio mi pytać- obecnie 70 k ale robi sie za mały;-) Jak kupowałam w melissie i mi nie pasował to po prostu odsyłałam. A jak mi się podobała ale rozmiar był nie taki to zawsze mozna wymienić. Jak miałam wątpliwosci to dzwoniłam do firmy, pani mnie łączyła ze szwalnia i pytalam sobie czy materiał jest rozciągliwy, czy miseczka mniejsza, większa, jak ułozona- lata wprawy;-) No i jednak taniej mi to wychodzi- koszty przesyłki tez negocjowałam telefonicznie, hihi
 
Ostatnia edycja:
hmm,no ja ma ten problem,ze mieszkam tak daleko,a teraz juz mi sie nie chce biegac.Jak do tej pory biegalam,jak 16-stka,tak sie skonczylo jakis tydzien temu.
Lorelei,dzieki!Bylabym zla kobieta,gdybym na powitanie narzekala.Wciagnelam sie juz od rana,hehehe!
 
reklama
hmm,no ja ma ten problem,ze mieszkam tak daleko,a teraz juz mi sie nie chce biegac.Jak do tej pory biegalam,jak 16-stka,tak sie skonczylo jakis tydzien temu.
Lorelei,dzieki!Bylabym zla kobieta,gdybym na powitanie narzekala.Wciagnelam sie juz od rana,hehehe!
Ja biegam ciągle;-) Uczelnia, zakupy, znajomi. Natura jakoś łagodnie się ze mna obchodzi.
Wiesz co, jeżeli chodzi o staniki, jeśli masz normalny rozmiar- czytaj nie taki kosmiczny jak mój:zawstydzona/y:-to jednak polecam sklepy standardowe. Pomijając to, co pisałam wcześniej, jednak sporo staników odesłałam. Ale u mnie to konieczność i wstyd trochę- wcześniej większość zakupów kończyła się płaczem bo w sklepie słyszałam ze to niemożliwe że mam taki rozmiar:no:
Mea hihi, to żesmy sobie pogadały.... A jakiego rozmiaru szukasz? Bo troche tych stron stanikowaych juz przewertowałam. Tu akurat mieli fajne promocje wiec wrzuciłam
 
Do góry