reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ALE WYBRALI MOŚKA W MAM TALENT:-D:-D:-D:-D:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


no..., obstawiałam Filipińczyka, szkoda że nie wygrał.., ale wkońcu zaczyna się film! mam nadzieje że dotrwam do końca i go obejrzę;) wkońcu tyle na niego czekałam;) mój mąż zasnął jakieś 30 min temu, żal mi go obudzić, miał ciężki dzień w pracy, niech sobie biedaczek pośpi :) ach...szkoda że wczoraj cały popcorn zjadłam, ide po jogurt do kuchni;)
 
reklama
no..., obstawiałam Filipińczyka, szkoda że nie wygrał.., ale wkońcu zaczyna się film! mam nadzieje że dotrwam do końca i go obejrzę;) wkońcu tyle na niego czekałam;) mój mąż zasnął jakieś 30 min temu, żal mi go obudzić, miał ciężki dzień w pracy, niech sobie biedaczek pośpi :) ach...szkoda że wczoraj cały popcorn zjadłam, ide po jogurt do kuchni;)

ja tak samo na niego czekalam... dlatego juz mzykam bo komputer amm w drugim pokoju niestety i nie moge ogladac i pisac hhehe:-) takze dobranoc bo juz na pewno nie zwitam dzis...
 
Dziewczyny,jak dodajecie ten ticker ciazy pod komentarzami?Pewnie wszystkie spicie:) W Polsce juz po 22...

wybierz sobie z którejś strony suwaczek ktory ci sie podoba pozniej przejdz w ustawienia i tam jest po lewej stronie edytuj sygnaturę... wklejasz skopiowany adres url suwaczka w tą duzą ramkę i sprawdz sobie najpierw podgladem czy sie zgadza..jesli jest ok to zapisz sygnaturę:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny,jak dodajecie ten ticker ciazy pod komentarzami?Pewnie wszystkie spicie:) W Polsce juz po 22...
Cała instrukcja jak dodać suwaczek-https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2009-f294/jak-wkleic-suwaczek-info-26923/
Proszę:-)
A Ty gdzie się podziewasz? Bo nazwa prawdopodobnie miejscowości w Twoim profilu brzmi mało znajomo;-)
 
a probowalas melona na zgage??
podobno dobrze dziala...
fakt dzis pewnie go trudno bdzie skombinowac zwlaszcza o tej porze;-)
ale jutro tez jest dzien;-)

skad tu teraz melona znalezc ... ostatnio jadlam melony w turcji !! pyszne byly !!


ALE WYBRALI MOŚKA W MAM TALENT:-D:-D:-D:-D:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja kibicowalam filipinczykowi - byl suuuper !! dobrze ze sie Itaka pokazala i zafundowala im wyjazd !!!

Dziewczyny,jak dodajecie ten ticker ciazy pod komentarzami?Pewnie wszystkie spicie:) W Polsce juz po 22...


a gdzie tam !! jeszcze sporo nas tu pewnie cos napisze ... choc w weekend niekoniecznie jestesmy tak rozmowne jak w tygodniu !!

a o wklejaniu suwaczkow jest tu:
https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2009-f294/jak-wkleic-suwaczek-info-26923/
 
A ja mam pół wkładki w kolorze toffi, więc to pewnie dalej czop się sączy.

Ja też stawiałam na tego co zajął III miejsce. No ale trudno.
Złożyliśmy z Moim komodę Myszki, jutro powklejam fotki pokoiku Małej:)
Idę sobie kolackę zrobić, chlebek ze smalcem:)
A jutro po 7 pobudka do spowiedzi:)
 
reklama
Irlandia :)

A ja w koncu znalazlam stomatologa który raczył odciąć mnie od bólu, ząb zatruty, jutro rwanie :) trochę boli ale juz nie taK
Uff, fajnie ze Ci się udało.
Hehe, ja zawsze byłam noga z geografii;-) A moja mama zawsze załamywała ręce- ona z niej pisała maturę:-) No cóż....
 
Do góry