reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja mialam dola wczoraj . Na szczescie dzis mi minal.
Od rana mam dobry humor...la la la la la
Musze isc pod prysznic.
Glowa do gory - jutro bedzie lepiej.
nie wiem czy to dol czy raczej po prostu jakis maryder mi sie wlaczyal..
chodze po domu i sie zataczam i nie wiem co zrobic ze soba..
wszytsko mnie denerwuje;-)

ale jak pojade kupic cos synkowi na mikolaja to pewnie mi przejdzie:-D
 
nie wiem czy to dol czy raczej po prostu jakis maryder mi sie wlaczyal..
chodze po domu i sie zataczam i nie wiem co zrobic ze soba..
wszytsko mnie denerwuje;-)

ale jak pojade kupic cos synkowi na mikolaja to pewnie mi przejdzie:-D

zakupy dobre na wszystko, szczególnie te robione dla naszych Maleństw.
ja się zasiedziałam rano przy herbacie z mężem i dopiero jedziemy do Krosna.
miłego dnia Wam życzę.

ps. Mea, śliczny uśmiech :tak:
 
Ja się bym chętnie napiła czegoś gorącego ...kowusi może, ale mój yntelidżentny moNż spalił mi czajnik :-pa jak to zrobił ? wstał z rana do pracy, nastawił sobie wodę i stwierdził, że ma jeszcze sporo czasu na wyjście więc wrócił do łózka, a jako, że my nie mamy gwizdołka nikt nic nie słyszał, woda się wygotowała i mam w czaju piękna dziurę. Dobrze, że chałupa cała :) a ja teraz muszę w garnku sobie wodę gotować ehh ........
 
Boją się, że urodze :sorry: wczoraj przy okazji wizyty u dżina wziełam zaświadczenie, że mogę rwać tego zęba ,ale każdy się stracha ...... i mnie tylko odsyłali. Dzisiaj robię jeszcze raz podejście tylko w Siedlcach może tam na nocnym pogotowiu stomatologicznym się odważą ..... bo ja ocipieje , w dzien nie boli ale w nocy to mi daje tak popalić, że poduszkę to ja dosłownie z bólu gryzę, 8/ka mi na pół pękła :crazy:

kurcze poszukaj jakiegos odwaznego dentysty bo szkoda zebys sie meczyla !!! juz i tak masz wystarczajaco duzo meczarni z brzuszkiem i wszystkim z tym zwiazanym !!

Wika - nie bede komentowala w szczegolach Twojego postu bo sie zapedzimy w kozi rog. I nadal uwazam ,ze jest tu bledne rozumowanie - w tym wypadku moich wypowiedzi i intencji.
Oczywiscie jesli dziewczyny chcecie sie tak bardzo nakrecac to sie nakrecajcie - chcialam jedynie przedstawic swoj punkt myslenia i moze pomoc zobaczyc cos z innej strony (zreszta nie tylko ja) . Widac jednak , ze ja nie moglam wyrazic wyrazic swojego zdania bo spotkalam sie z jeszcze wieksza niewyrozumialoscia niz zostala zarzucona mi.
I w wiekszosci postow zwracalam sie bezposrednio do Was czyli Nas bo nie widze tu podzialu na grupy typu wielorodnki, pierworodki. Uwazam wiec ,ze ta kwestia to czepianie sie szczegolow.
Skonczylam tez drazliwy temat i juz do niego nie wracam.

To ze tak cicho tu dzisiaj z rana to i mnie zaskoczylo. Ciekawe czy wszystkie sie jeszcze lenia czy ciezko pracuja. Ja jeszcze w lozku ale musze wyskakiwac bo dzisiaj robie za taksowke dla wlasnego syna:cool:.

Martwi mnie wczorajszy post Mamy Stacha. Jak tylko cos bedziesz wiedziala (nawt jak Mama Stacha sie pojawi i sama napisze to skopiuj) Mea to wrzuc info do wiadomosci ze szpitala bo tam latwiej znalezc niz tu miedzy nawalem postow.

emwu a ja bede obstawac przy swoim ... skoro mowi sie 40 tygodni to tego bede sie trzymac ... i wydaje mi sie ze na psychike to lepiej dziala /bynajmniej na moja/ ja sobie bede powtarzac ze mam jeszcze tydzien, dwa tygodnie ... bo mam co z tym czasem zrobic !!

co do mamy stacha to tez sie martwie !
 
ma chlop talent !!!!

O tak ....... w dodatku zamiata pod dywan i myśli, że się nie wyda a potem chodzi dumny jak paw, że tyle sie narobił!, jak myje naczynia to zostawia na nich tyle resztek jedzenia, ze mozna sobie talerz wyjąc i drugi obiad zjeść, nie wspomne już o podlewaniu kwiatów, mamy ich raptem pięć ale leje tyle wody jak gdyby chciał oczko wodne sobie w pokoju zrobić, sciereczki kuchenne używa do wycierania podłogi a potem wyciera np. naczynia ...........

Dziękuje tesciowej za jego zaradność! :-p
 
reklama
Laski pomocy!

W nocy łapały skurcze, pobolewały, ale na ogół przespałam dosyć dobrze nockę. Nad ranem skurcze mocne, bolałooo aż wyłam. Ale przeszły. Potem tylko twardniał brzuszek bez większych bóli.
Zaczęłam sprzątać z uczuciem jak na @, co jakiś czas z twardniejącym brzuszkiem. W tym nie ma nic dziwnego, ale potem jak poszłam siku to podtarłam się i na papierze miałam dużo śluzu koloru toffi!! Aż mi się ręce zaczęły trząść. To czop?? I patrzę potem na ściankę muszli klozetowej a tam spływa też taka grudka toffi kolorku i śluz kolorku toffi. Drugi raz się podtarłam, ale już był normalny śluz.

I mam dziwne kłucia brzuszka, podszczypywania jakby;/ Masakra.

No i krzyża bolą, ale u mnie to równie dobrze może być przez infekcje moczu (ginka mówiła, że wtedy plecy bolą)
 
Do góry