reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

DLACZEGO WY WSZYSTKIE /czy tez wiekszosc/ ZAKLADACIE ZE URODZICIE PRZED TERMINEM A POTEM JESTESCIE TAK STRASZNIE ROZCZAROWANE ZE TAK DLUGO TO TRWA ??!!?? zalozcie odgornie ze urodzicie w terminie /albo nawet po/ tylko miejcie przygotowane conieco w torbie co by z zaskoczenie nie zapomniec polowy rzeczy ... troche logiki by sie przydalo ... jak sie nic nie dzieje nie ma skurczow czy innych objawow to cierpliwosc nie zawadzi !!

Chyba własnie dlatego że Ty masz termin na 31 grudnia i od poczatku tak obstawilas ze chcesz urodzic do 2 stycznia a jak minie to sama bedziesz popadac w paranoje itd,,,,, a my sobie obstawiamy tak jak jest ze 2 tygodnie przed terminem to jest umowana pierwsza data ktorej trzymac sie nalezy bo wlasnie wtedy (lub 2 tyg po ) wychodzi 80 % dzieciakow wiec po co trzymac sie terminu skoro on jest juz calkowicie umowny ?? troche logiki by sie przydalo z waszej strony ..... PO TO JEST TO FORUM ZEBYSMY SOBIE ZARTOWALY NBA TEMAT PRZYSPIESZANIA PORODU (BO WATPIE ZE KTORAKOLWIEK WYPIJA JAKIS OLEJ RYCYNOWY !!! ) ja nie przyspieszam niczym i nawet watpie w to ze sex pomnaga .... ale po to jest to forum zebysmy sobie narzekaly mardzily bo wszystkie jestesmy w takiej samej sytuacji babcia czy mama czy nawet kolezanka nie zrozumie tego skoro juz dawno w ciazy nie byla albo nigdy nie byla wiec po co teksty typu TROCHE LOGIKI LUB BLEDNE ROZUMOWANIE ???????????

a pomarzyc sobie moze kazda i wiadomno ze kazda nie moze sie doczekac swojego dzidziusia szczegolnie wlasnie pierworodka........

[
Chęć szybkiego urodzenia i zniecierpliwienie z tego wynikające, wydaje mi się jest spowodowane tym, że większość dziewczyn poza czekaniem nie ma żadnych obowiązków ( nie chcę tutaj nikogo obrazić)

I czekają, czekają i im strasznie się nudzi:tak::tak:

Nie maja zajecia bo nic dziwnego ze Ty je masz skoro nie jestes pierworodka i masz juz dziecko wiec masz sie czym zajac,,,,, a inaczej leci czas czekajac na pierwsze dziecko przez cale 9 miesiecy a dobrze powinnas wiedziec ze ostatni miesiac dluzyyy sie najbardziej ...,, bo chec urodzenia i zobaczenia wlasnego dziecka jest tak wielka ... ze nie da sie opisac powinnas to wiedziec ... a obowiazki ma kazdy dorosly czlowiek bo nikt z aniego nie posprzata i nie ugotuje itd ...



i pisanie tekstow tak jak emwu napisala ze pierworodki to tak maja tak jakby nas tu nie bylo pisanie o nas ,, jakby nas nie bylo..........
 
reklama
Hej dziewczyny:-)widze ze ja dzisiaj z rana pierwsza:szok:az jestem w szoku ze te wczesnie wstajace daly mi mozliwosc byc pierwszej:-Dco sie z wami stalo?
Ja dzis tez mam sporo planow wiec bedzie co robic,ciekawe ile z tego wypali:eek:
Tak sie tez zastanawiam czy dzis znowu bedzie kolejny dzieciaczek:-)
MATAKA moze Ty???


Nie pierwsza ! ja byłam o 3:30 ! ale się wstydziłam meldować ;)
 
Mea! lachonie Ty jeden :-D Bardzo ładnie Ci w tej całej TV, szkoda, że szary ludź przypomina sobie o górnikach jak jest ich świeto lub jakaś tragedia :/
 
Nie pierwsza ! ja byłam o 3:30 ! ale się wstydziłam meldować ;)

ja zasnelam dopiero kolo 2 ale nie mialam zbyt spokojnej nocki ... to charczenie mnie wykonczy !!! spie juz prawie na siedzaco!! i juz mi sie koncza pomysly ... teraz szybciutko biore sie za sniadanie i potem za okna!! ciekawa jestem ja sobie moj chlop z tym poradzi !!! a mu nie daruje bo jak powiedzialam ze moja mama przyjedzie to zrobic to sie skubany obrazil i uniosl honorem wiec klamka zapadla !! ma to zrobic dzis i sam !!
 
ja zasnelam dopiero kolo 2 ale nie mialam zbyt spokojnej nocki ... to charczenie mnie wykonczy !!! spie juz prawie na siedzaco!! i juz mi sie koncza pomysly ... teraz szybciutko biore sie za sniadanie i potem za okna!! ciekawa jestem ja sobie moj chlop z tym poradzi !!! a mu nie daruje bo jak powiedzialam ze moja mama przyjedzie to zrobic to sie skubany obrazil i uniosl honorem wiec klamka zapadla !! ma to zrobic dzis i sam !!


aaa, mamusi się bać cwaniak jeden :D zawsze jak spartaczy to możesz mu powiedzieć ;;mama poprawi'', powinien się poprawić :D
 
Co ty kobieto nie spisz:szok:jejciu o tej godzinie to ja mam najlepszy sen:tak:

Mam złą wiadomość, ząb mi sie wczoraj posypał (8 górna) boli jak diabły, ale nikt mi wyrwać nie chce na tym etapie ciąży, potem też nie bo połóg i się będą bać, że się wykrwawie. Nie wiem co bedzie na porodówce gorsze ból zęba czy ból rodzenia ? przy obydwu to ja chyba zacznę kankana tańczyć ...
 
reklama
Mam złą wiadomość, ząb mi sie wczoraj posypał (8 górna) boli jak diabły, ale nikt mi wyrwać nie chce na tym etapie ciąży, potem też nie bo połóg i się będą bać, że się wykrwawie. Nie wiem co bedzie na porodówce gorsze ból zęba czy ból rodzenia ? przy obydwu to ja chyba zacznę kankana tańczyć ...

auc ... jak mi cie zal !! ja doskonale wiem jaki to bol i ze wtedy idzie poduszke wtranzolic !!!! ale teraz juz mozna dac znieczulenie wiec moze powinni ci go wyrwac ?
 
Do góry