reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Laski pomocy!

W nocy łapały skurcze, pobolewały, ale na ogół przespałam dosyć dobrze nockę. Nad ranem skurcze mocne, bolałooo aż wyłam. Ale przeszły. Potem tylko twardniał brzuszek bez większych bóli.
Zaczęłam sprzątać z uczuciem jak na @, co jakiś czas z twardniejącym brzuszkiem. W tym nie ma nic dziwnego, ale potem jak poszłam siku to podtarłam się i na papierze miałam dużo śluzu koloru toffi!! Aż mi się ręce zaczęły trząść. To czop?? I patrzę potem na ściankę muszli klozetowej a tam spływa też taka grudka toffi kolorku i śluz kolorku toffi. Drugi raz się podtarłam, ale już był normalny śluz.

I mam dziwne kłucia brzuszka, podszczypywania jakby;/ Masakra.

No i krzyża bolą, ale u mnie to równie dobrze może być przez infekcje moczu (ginka mówiła, że wtedy plecy bolą)

to napewno czop !! jak cie tak bolalo to sie mogla szyjka troche rozejsc a to sprzyja odklejaniu sie czopa !! spokojnie !!!
 
Ja bardzo chciałabym dziś urodzić, zrobiłabym prezent mężowi na urodziny i nie musiałabym sie cały dzień do wszsytkich uśmiechać i usługiwać. Niestety nic się na to nie zapowiada... ;-)
 
reklama
Ja to jeszcze nie mogę rodzić bo jestem nie okąpana ehehe. No i domek nie posprzątany:)

No niezła jesteś, grunt to żeby było posprzątane. Jestem pełna podziwu, mnie się tak nie chce sprzątać, a ty z skurczami ostro dajesz czadu po domu :-) Może jednak odpocznij bo faktycznie zaczniesz dziś rodzić ;-)
 
Do góry