reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Wow! Mea Ty Gwiazdo TVN-u! Fajnie!
A czemu ustawiasz wszystkich w Tesco? ( ja jak zwykle nie w temacie :zawstydzona/y:)


Ja czuję że mi się brzuch obniżył, ale to wcale nie znaczy że nie mam zgagi. A już nie mówię o oddychaniu, bo ciągle mi mało powietrza , albo ciągle mi gorąco. Takie fale.

A tak w ogóle to czemu Wy jeszcze nie śpicie?

Ja w po tym usg i wymiarach małego delikatnie byłam w szoku i nie mogłam zasnąć przez pół nocy :zawstydzona/y:. W dzień nadrobiłam, a teraz znowu mi się nie chce spać :-p.
 
reklama
aaaaaaaaaale mnie boli podbrzusze!!!!!!100 razy bardziej niz na mieisaczke. i brzuch twardy jak skala....... alllllllaaaaaaa!!!!!! chyba nie pospie dzis w nocy........... i mala cos strasznie ucichla.....
 
Pięknie piszesz Mea, naprawdę!

Ja też się kładę. Mam nadzieję, że nie będę się męczyć tak jak wczoraj.

Dobranoc laski :tak:

zeby pisac musze miec wene ... ostatnio mi jej conieco brakuje ... chyba musze czesciej tam zagladac :) moze jak agatka sie urodzi to bede miala o czym skrobac :)



widze ze juz wszyscy poznikali ... to ja tez udaje sie w kierunku sypialni !!! musze tylko te moje dwie zaby sciagnac do spania bo jak nie sciagne to mi beda grac do rana a potem nici z mycia okna !!!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny:-)widze ze ja dzisiaj z rana pierwsza:szok:az jestem w szoku ze te wczesnie wstajace daly mi mozliwosc byc pierwszej:-Dco sie z wami stalo?
Ja dzis tez mam sporo planow wiec bedzie co robic,ciekawe ile z tego wypali:eek:
Tak sie tez zastanawiam czy dzis znowu bedzie kolejny dzieciaczek:-)
MATAKA moze Ty???
 
reklama
Do góry