reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam Was po moim nutellowym śniadanku:)
Domek ogarnięty, zaraz wskakuję pod prysznic;)

Nessi - Boże co za opieka ''fachowa'';/ Aż brakuje słów.
Daffi - trzymam kciuki by Julcia zechciała w weekend lub jeszcze dziś wyjść.

U mnie wczoraj były skurcze co 10-13 minut, ale od rana cisza, chyba z 3 skurcze były i to z godzinnymi odstępami. Już mi się znudziło zapisywanie o której mam skurcze;D Mała sobie wyjdzie jak będzie chciała, o;))
 
A ja wogole juz nie zwracam uwagi na te skurcze wystarczy ze czuje ze sa nieregularne i malo bolesne jak od paru tygodni ... i czekam na te wlasciwe... ehh mogly by nadejsc :-) w koncu...
 
nessi jak czytam te twoje opowiesci to szlak mnie jasny trafia !! niech zyje polska służba zdrowia !! masakra !!

cześć dziewczyny

NeSSi wspólczuję. A nie mogłaś w szpitalu swojej lekarce wcisnąć stówy w rękę????

nie dalabym ani zlamanego grosza pindzie wrednej !!! moj gin cholera zalatwia swoim pacjetkom darmowe badania jak tylko moze i niezaleznie czy na oddziale czy w gabinecie odpowiada na wszystkie pytania czy watpliwosci !!

Witam sie z rana!!
Daffi oj biedaczko tak mi cie szkoda!! ja bym na twoim miejscu sprobowala tej rycyny!!
Wczoraj chodzilam jak z motorkiem w d... najpierw obiad a wieczorem jszcze malowanie lazienki, nie ma to jak malowanie w towrzystwie Braxtonow:tak::tak::tak:
Po skonczonej robocie mala mi tak na szyjke nacisnela, ze myslalam, ze zgine i wiecie jaki tekst uslyszalam od mojego M?? Teraz nie mozesz zaczac rodzic bo ja sobie tosty zrobilem:szok::szok::szok::szok: no masakra:no::no::no::no::no::no::no::no:

allitka rozbroil mnie ten tekst meza !!! no ale tosty zimne sa niedobre !!!:-D:tak::-);-):tak::-D
 
ty mnie rozbrajasz z tym planowaniem wszystkiego !! ciekawe co o tym mysli Hania :)

No planować to ja se mogę, ale myślę, że w tej kwestii (pomimo tego co wcześniej pisałam) mam najmniejszy wpływ.:-D:-D

Za to zawalam swoje plany na które mam wpływ, miałam wstać rano i pozałatwiać na mieści kilka rzeczy, to są moje ostatnie dni kiedy bezkarnie mogę szaleć po sklepach ( mam czas do 16, potem odbieram Miska ze szkoły) ale jak się wstaje o 11.30 to niewiele zostaje czasu na szaleństwa.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jutro sklepy chce odpuścić, bo to weekend przedmikołajkowy i zapewne będzie masakra.
A dzisiaj w bardzo zagęszczony plan ciężko będzie mi wcisnąć poród- zapewniam Was.:-p
 
Ostatnia edycja:
no i kolejny bobasek z rana ;-) super:tak:
...jestem nieprzytomna po tej bezsennej nocy:no: a w dzien oczywiscie nie usne za nic:crazy: ehhhhhh...



Ja na całe szczęście zasnęłam ok 3.30, i spałam do 11.30, z przerwą na wyprawienie chłopaków od 7 do 8.30 - ale myślę, że jak na mój stan to za mało :crazy:
 
Spadam ubierać się i realizować swoje ambitne plany ( które ze względu na przyjaciela morfeusza musiałam trochę zweryfikować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:)
A i jeszcze o swoją pracę muszę zahaczyć i troszkę zrobić porządku, bo laseczki się troszkę rozluźniły i jak dwa dni nie zaglądam to zaczynają wszystko zlewać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ręce opadają:no::no:


Jak zacznę po drodze rodzić (czego nie planuję) to wyślę smska :-D:-D:-D

A najbardziej boję się odejścia wód płodowych , bo jak pamiętacie mam ich bardzo bardzo dużo i może odbyć się to spektakularnie.:szok::szok:
 
reklama
zmusiłam się do nastawienia pralki :sorry: a to dlatego, że koleżanka przyniosła mi (a raczej Danielkowi) kilka białych kaftaników i komplet sweterkowy. a że miałam swoje białe podkoszulki i bieliznę to wypiorę wszystko w Jelpie :tak: a tak swoją drogą to kupiłam na próbę płyn do płukania z Jelpa i powiem Wam, że jest świetny. i ten zapaaaaach małego bobaska, już mnie skręca!
no i przyszedł prezent od Mikołaja dla Kasi :laugh2: świetne są te biustonosze z Alles.
 
Do góry