reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kochana to ja Cię błagam zmien to nastawienie i przepowiedz 1 grudnia.. w sumie moge zaczac w Andrzejki a urodzic po 24:-)
Cieżko zmienić mi nastawienie bo za każdym razem jak znikasz to ciągle mi sie wydaje, że już pojechałaś na porodówkę ;-) Ale jeśli to ma ci pomóc urodzić 1 grudnia to niech będzie, że też ten dzień obstawiam :-)
 
reklama
Ojoj... jak ja to mowie mam to gdzies najwyzej troche nabalaganie i salowe beda mialy co robic hehhehe
w koncu jak beda takie bole to nie bede myslec o tym tylko by to juz bylo po i mala byla ze mna!:-)
Ty się tym nie przejmuj....:tak:
Nie będziesz pierwsza i ostatnia.....:-D
A połozna to człowiek i nie jest to dla niej szokujące....:tak:
 
Cieżko zmienić mi nastawienie bo za każdym razem jak znikasz to ciągle mi sie wydaje, że już pojechałaś na porodówkę ;-) Ale jeśli to ma ci pomóc urodzić 1 grudnia to niech będzie, że też ten dzień obstawiam :-)

czasem znikam bo ktos wejdzie z rodzicow to nie wypada mi siedziec przed kompem i nie mam czasu napisac albo czasem bardzo mnie plecy bola ale jakby cos bylo to mimo wszystko chwytam za tel i pisze do ktorejs z dziewczyn ze RODZĘ.. nie zostawię was bez wieści:-)
 
Nio jestem!!!
Juz po wizycie...ale emocje były!
Godzina czekania, ale warto było..
Dzidzia waży już 3,100kg! (38 tydzień ciąży) i jest zdrowa, serduszko ok, inne parametry też.
AFI mam 9,61 (ilość wód płodowych), to chyba dobrze?
Oczywiście dzidzia ułożona tak jak ostatnio i..ustaliliśmy termin CC..!!!Mam już skierowanie do szpitala! CC będę mieć 8 grudnia ( w urodziny mojej Babci!). Stawić sie muszę już 7 grudnia o 11-stej..ojej..co oni tam cały dzień ze mną będą robić???
Czyli za 10-11 dni będzie dzidzia ze mną, chyba że coś wcześniej zmajstruje;-)
 
Ty się tym nie przejmuj....:tak:
Nie będziesz pierwsza i ostatnia.....:-D
A połozna to człowiek i nie jest to dla niej szokujące....:tak:

Dokladnie to na pewno nie raz sie zdarzylo i zdarzy w koncu wszedzie pisza o tym ze ciezarne czesto maja problemy ze swoimi zwieraczami a w ciazy juz i moczu nie trzymaja niektore! dlatego troche kupki nie zaszkodzi hihihihi
beda przynajmniej mnie dłuzej wspominac:-)
 
Nio jestem!!!
Juz po wizycie...ale emocje były!
Godzina czekania, ale warto było..
Dzidzia waży już 3,100kg! (38 tydzień ciąży) i jest zdrowa, serduszko ok, inne parametry też.
AFI mam 9,61 (ilość wód płodowych), to chyba dobrze?
Oczywiście dzidzia ułożona tak jak ostatnio i..ustaliliśmy termin CC..!!!Mam już skierowanie do szpitala! CC będę mieć 8 grudnia ( w urodziny mojej Babci!). Stawic sie muszę już 7 grudnia o 11-stej..ojej..co oni tam cały dzień ze mną będą robić???

pewnie jakies badania Ci beda robic:-) ale chociaz masz ta pewnosc ze 8 malenstwo bedzie z wami a jak moja sie nozkami zaprze i nie zechce wyjsc?? hehe to bedzie dopiero wesolo!
ładna waga dzidziusia.. chcialabym tez by moja tyle wlasnie wazyla. co do wod to nie podpowiem bo akurat sama jestem zielona jak trawa na wiosne w tym temacie:-)
 
Dzidzia waży już 3,100kg! (38 tydzień ciąży) i jest zdrowa, serduszko ok, inne parametry też.
AFI mam 9,61 (ilość wód płodowych), to chyba dobrze?
Oczywiście dzidzia ułożona tak jak ostatnio i..ustaliliśmy termin CC..!!!Mam już skierowanie do szpitala! CC będę mieć 8 grudnia ( w urodziny mojej Babci!). Stawić sie muszę już 7 grudnia o 11-stej..ojej..co oni tam cały dzień ze mną będą robić???
Czyli za 10-11 dni będzie dzidzia ze mną, chyba że coś wcześniej zmajstruje;-)

Też mi się wydaje, że fajna waga, ale najważniejsze że zdrowa. Odnośnie wód nie odpowiem bo nie mam zielonego pojęcia.
 
reklama
ja tam wolałabym jednak mimo wszystko dodatkowo lewatywę, nawet jeśli mnie czyści od prawie tygodnia :tak: nie chcę mieć pachnącego porodu :laugh2:

jutro na ktg. mam nadzieję, że mi i usg zrobi.
no i wiadomość dnia: nie zamkną szpitala w Krośnie, dyrektor złożył dymisję i została ona przyjęta, wypowiedzenia lekarzy cofnięte, także będę rodzić w miejscu, które znam, wśród znajomych lekarzy i położnych, hurra! :laugh2:
 
Do góry