reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja mam laktator jeszcze po Antku, medela lactased, extra jest,ręczny ale ma bardzo dużą moc ssania:tak:
Zrobiłam sobie dzisiaj kontrolne badania, wyszły całkiemniezle,hemo mi podskoczyła, było 10 a teraz mam 12,5, więc bardzo ładnie:tak:

ja sie tez zastanawiam czy kontrolnie badan nie zrobic bo skoro w szpitalu mi nie zrobia to lepiej wiedziec jak to wyglada :)

Mi doroadzono laktator elektryczny babyono ale znam się na laktatorach jak pies na miauczeniu:-(

Oglądam po raz tysięczny titanica:-D:-D:-D

a mój T szaleje na koncercie w Katowicach:-p

co to za koncert ??
 
reklama
Witam się wieczornie....
od razu pisze zeby nie bylo..
kompletnie nic sie nie dzialo...
chyba przeczyscilo mn ie do konca bo juz nawet jak mnie cos tam goni to nie leci hehe...
takze poki co ok... pije bardzo duzo by sie nie odwodnic.. jesli jutro bedziue to samo to pojade i powiem bo przeciez od takiego latania to czlowiek moze sie wykonczyc a w moim przypadku zabic.. bo glupia Justys poleruje podlogi i wszyscy jezdza na nich jak na lyzwach... co by dzis na mnie samej sie odbilo a nie wybaczylabym sobie gdyby Julce od tego sie cos stalo!!!
na moje oko to sa kolejne sygnaly od Julki do wielkiego wyjscia.. moze naprawde dogadalysmy sie na tego 1 grudnia:-)
 
Wyjątkowe pustki dzisiaj na forum:) U nas byli moi rodzice to mieliśmy co robić:) Jak pojechali to zjadłam kolackę, muszę popowtarzać jeszcze do szkoły i się opluskać:) Oczy mnie szczypią z tej nieprzespanej nocki, dziś muszę to nadgonić jakoś;)
 
Witam się wieczornie....
od razu pisze zeby nie bylo..
kompletnie nic sie nie dzialo...
chyba przeczyscilo mn ie do konca bo juz nawet jak mnie cos tam goni to nie leci hehe...
takze poki co ok... pije bardzo duzo by sie nie odwodnic.. jesli jutro bedziue to samo to pojade i powiem bo przeciez od takiego latania to czlowiek moze sie wykonczyc a w moim przypadku zabic.. bo glupia Justys poleruje podlogi i wszyscy jezdza na nich jak na lyzwach... co by dzis na mnie samej sie odbilo a nie wybaczylabym sobie gdyby Julce od tego sie cos stalo!!!
na moje oko to sa kolejne sygnaly od Julki do wielkiego wyjscia.. moze naprawde dogadalysmy sie na tego 1 grudnia:-)
Jakie sygnały?:-)
 
Witam się wieczornie....
od razu pisze zeby nie bylo..
kompletnie nic sie nie dzialo...
chyba przeczyscilo mn ie do konca bo juz nawet jak mnie cos tam goni to nie leci hehe...
takze poki co ok... pije bardzo duzo by sie nie odwodnic.. jesli jutro bedziue to samo to pojade i powiem bo przeciez od takiego latania to czlowiek moze sie wykonczyc a w moim przypadku zabic.. bo glupia Justys poleruje podlogi i wszyscy jezdza na nich jak na lyzwach... co by dzis na mnie samej sie odbilo a nie wybaczylabym sobie gdyby Julce od tego sie cos stalo!!!
na moje oko to sa kolejne sygnaly od Julki do wielkiego wyjscia.. moze naprawde dogadalysmy sie na tego 1 grudnia:-)

Nie wiem czemu, ale ja mam przeczucie, że urodzisz przed 1 grudnia :-)
 
No często nie trzeba mieć lewatywy bo się sam org. przeczyszcza:)

tez tak slyszlaam od niektorych kobiet jak bylam w szpitalu ze duzo z nich nie mialo lewatywy czy czopka nie stosowaly bo w domu 2 czy 3 dni przed porodem az do porodu oczyszczalo samoczynnie i nie bylo takiej potrzeby... ja to dzis biegalam jakbym miala zrobiona gleboka lewatywe.
 
Nie wiem czemu, ale ja mam przeczucie, że urodzisz przed 1 grudnia :-)

Kochana to ja Cię błagam zmien to nastawienie i przepowiedz 1 grudnia.. w sumie moge zaczac w Andrzejki a urodzic po 24:-)
najzabawniejsze dla mnie jest to ze bede pastwic sie nad mezem heheh jak codzien wieczorkiem... biedny odsttawil piwko bo wie ze w kazdej chwili mozemy musiec jechac a juz jak do Andrzejik donosze to i wtedy nie wypije bo nic nigdy nie wiadomo:-)
 
reklama
tez tak slyszlaam od niektorych kobiet jak bylam w szpitalu ze duzo z nich nie mialo lewatywy czy czopka nie stosowaly bo w domu 2 czy 3 dni przed porodem az do porodu oczyszczalo samoczynnie i nie bylo takiej potrzeby... ja to dzis biegalam jakbym miala zrobiona gleboka lewatywe.
U mnie nie zdążyli zrobić....:-D:-D:-D
Bo jak doszłam na porodówkę miałam mega rozwarcie....:-D:-D:-D
 
Do góry