reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A ja dzisiaj tez sie dziwnie czuje (jak na mnie :happy:). Brzuch mi twrdnieje co jakis czas. Mialam faze jakiegos dziwnego oslabienia, musialam szybko cos zjescs bo sie czulam baaardzo slabo i jeszcze jakas roztrzesiona :eek: a Robeczek szalal w tym czasie za czterech
 
A ja coś mówiłam o jej skurczach?:-) Nie zrozumiałam kontekstu Twojej wypowiedzi, sorry;-)

mowilas o braxtonach swoich wiec uznalam ze ty na te wlasciwe skurcze masz jeszcze czas a daffi niekoniecznie ... wlasciwie to daffi zniknela -> ciekawe czy pojechala do szpitala ...

Ja ostatnio wystarczy, że pomyślę o seksie i mam skurcze. Mnie twardnieje brzuszek, a mężowi coś innego, ale seksu brak :laugh2:

taaa mnie na szczescie brzuszek nie twardnieje :) a mezowi i owszem ... ale tez nie brzuszek :)

ja po wizycie...
maly zostal paluszkiem poglaskany po glowce bo juz ma tak nisko;-)
pani prosi zebysmy poczekali do 2 zeby sie zaczal 38 tydz...

no i wody duzo sie zebralo, cisnienie 130/80...

mowi ze wrocy 6 grudnia i 3500 wagi...

ciekawe jak wyjdzie w praniu..

Wojtysiowa czeka do pon na cesarke..
caly czas w szpitalu..
i wwystraszyla mnie ze przyjechaa do nich do narutowicza dziewczyna ktora stracila dziecko na ujastku...

cholera...i gdzie tu rodzic...


ale mam skurcze...srednio co 30 minut...

lece nadrabiac...

co do tego ujastka czy narutowicza to ci powiem ze W KAZDYM SZPITALU ZNAJDZIESZ TONE PRZYPADKOW GDZIE NIE URATOWANO DZIECIACZKA !! popatrz gdzie mozesz pobrac krew pempowinowa, gdzie jest oddzal neonatologiczny i gdzie znajdzie sie lekarz ktory cie przyjmie /mysle tu o twoich bialaczkowych kwestiach/!!

a wojtysiowej mogliby w koncu ta cesarke zrobic bo sie dziewczyna meczy !!!

Witajcie:)

Czy tylko ja, czym bliżej to bardziej sie boje?
Dzidz się nie szykuje, 1 grudnia mogła bym iść na wywołanie ale zapowiedziałam lekarzowi że nawet progu szpitala bez skurczów po 5 min nie przekroczę:no:
Dał mi czas ostatecznie do 7 grudnia, przetrwam weekend i mały jest grudniowy, hura:laugh2:

no to bedziemy mieli grudniowego maluszka :)

Słyszałam, że Medela i Avent są dobre? Ja chcę ręczny.


ja mam medele ... nie wybieralam bo dostalam ale mam lactaset /ponoc jeden z fajniejszych modeli/
 
dobry wieczór!
okropnie się dzisiaj czułam, ciśnienie niskie i taka śnięta byłam że szok. spać mi się chce. tylko muszę najpierw Rozalkę unieszkodliwić, bo ona energię ma zawsze. nie wyspałam się poprzedniej nocy w ogóle mam zamiar nadrobić dzisiaj.
piersi mnie kosmicznie bolą chyba jeszcze urosły, napewno wagi nabrały i do tego sutki nadwrażliwe.
jak już o piersiach i karmieniu, to ja mam elektryczny medela i kupiłam jeszcze ręczny tommee tippee, który zamierzam zabrać do szpitala. przy Rozalce laktator w drugiej dobie okazał się wybawieniem. miałam nawał, jak nie wiem co, a później kiedy byłam w domu laktator pomógł mi trochę ze zwiększeniem produkcji tak żeby mała się najadła. podziałało. wtedy używałam aventu i był ok.zobaczymy jak te się spiszą.
poczytam teraz co napisałyście
 
Ja mam laktator jeszcze po Antku, medela lactased, extra jest,ręczny ale ma bardzo dużą moc ssania:tak:
Zrobiłam sobie dzisiaj kontrolne badania, wyszły całkiemniezle,hemo mi podskoczyła, było 10 a teraz mam 12,5, więc bardzo ładnie:tak:
 
reklama
Mi doroadzono laktator elektryczny babyono ale znam się na laktatorach jak pies na miauczeniu:-(

Oglądam po raz tysięczny titanica:-D:-D:-D

a mój T szaleje na koncercie w Katowicach:-p
 
Do góry