reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witajcie:)

Czy tylko ja, czym bliżej to bardziej sie boje?
Dzidz się nie szykuje, 1 grudnia mogła bym iść na wywołanie ale zapowiedziałam lekarzowi że nawet progu szpitala bez skurczów po 5 min nie przekroczę:no:
Dał mi czas ostatecznie do 7 grudnia, przetrwam weekend i mały jest grudniowy, hura:laugh2:

Ja już nie mogę sie doczekać im bliżej tym bardziej jestem podekscytowana i trochę zaczynam się bać... No ale dziecko w końcu musi wyjść nie może ciągle w brzuszku siedzieć ;-)
Wcześniej czy później w końcu musi to nastąpić, a dla dziecka w twoim przypadku lepiej jakby przyszło trochę wcześniej.
 
czesc laseczki.... ja jakos nie mogewysiedziec w domu ostatnio i robie sobie dlugie spacery po miescie.... tak na spokojnie:) szkoda tylko ze sama bo maz w pracy.........

Ojej, że tobie chce się jeszcze chodzić na spacery :szok: Ja jak mam gdziekolwiek iśc to już jestem zmęczona, a po dzisiejszej akcji z upadkiem to już wcale nigdzie sama sie nie wybiorę.
 
Dziewczyny bo nie pamiętam czy pisałyśmy już o tym.....czy któraś myślała już o kupnie pasa poporodowego?
Bo nie wiem czy się opłaca...
ja juz zamoiwlam dwa...
jeden ten co wika wkleila a drugi ten neoprenowy..ale szczerze powiem ze ten na fiszbinach (od wiki) sie zalozy nie szybko bo strasznie opina...

i chyba przez dlugi czas lepszy bedzie ten neoprenowy o ktorym mea pisala...

a ja tak z ciekawości ..
ile płaciłyście za GBS? jesli płaciłyście :)
ja 60zl..
ale ja robilam w labolatorium mikrobiologicznym a nie u gina..bo mi tez nie zlecila..


A ja szukam na allegro laktatorów. Tyle tego jest, że nie wiem co wybrać..
Laktator Tommee Tippee + GRATIS!!!!! (819881152) - Aukcje internetowe Allegro

ja mam taki..
tylko kupywalam w sklepie i zaplacilam 140zl...tylko w zestawie z butelka pojemnikiem na przechowywanie pokarmu i z wkladkami laktacyjnymi...

ale czy dobry to jeszcze Ci nie powiem:-D
 
Wiem, że czas mnie nagli.Na to ze chce odwlec poród wiele sie składa, zaczynając od tego że ciąża nie była dla mnie radosną nowiną.Ehhh, dużo by gadać

Ja mam laktator canpol baby, czy dobry?:) Ciężko stwierdzić
 
hmmm kiedys dziewczyny pisaly o butelkach avent ze maja jakes tam substancje....
i niestety na butelkach aventu nie ma informacji ze sa wole od bpa...
tez je kuilam..ale jak sie dowidzialam to zmienilam na tomme tippee...
chociaz tak na prawde podobno przechodzi to do pokarmu pod wplywem temperatury...
i chyba chodzi o podgrzewanie tych butelek..

akurat te butelki ktore ja kupilam w smyku Aventa byly z jakiejs starej serii..
a teraz widze juz na stronach internetowych ze sa nowe bez....
http://sklep.babyonline.pl/product-...nia-Airflex-2-szt-125-ml-bez-bisfenolu-A.html
 
Ostatnia edycja:
no ja juz po prysznicu.... bo jak siadlam ,.,,, to moglabym sie juz nie podnosic wiec sie zawzielam i na szybkiego prysznica skoczylam,.... a teraz....... zajadam kaszke nestle-bananowa:):):) mniam.

tesciowa sie ze mnie smiala ze na kaszki to raczej mala pozniej powinna byc lasa a nie ja...... ale co ja poradze ze tak luuubiie/



a dziewczynki nja polsacie w wydarzeniach beda mowic o tym niemowlaku z chelma ktory wypadl na podloge:szok::szok::szok:
 
reklama
no ja mam nadzieję .... :-D:-D:-D
Chyba młody nie zrobi mnie w konia i nie będzie przeterminowany... :-D:-D:-D
Bo skurcze już mam- codziennie, trwaja kilka godzin, potem STOP....:sorry:

Mnie bardziej grozi przeterminowanie niż Tobie hihi

No od jutra będę oficjalnie przeterminowana, więc wiecie:sorry:

Dziewczyny masakra jak mnie przeczyszcza!!!!:szok:
co 10 minut srednio ląduje w toalecie i leje się ze mnie jak z pompy!!! nawet nie jestem w stanie tego przetrzymać bo bym sobie nie fajnego balaganu narobila... kurcze ja mam nadzieje ze to jeszcze nic bo ja musze wytrwac jeszcze 4 dni!!

Ale jak to?:szok: Już? W dzień porodu Alusia?:-D może jednak coś z tego będzie:-) Mój jak narazie słucha tatusia i siedzi grzecznie w brzusiu:-)

ja wróciłam z zakupów (ale nie dźwigałam nic spokojnie!) Zauważyłam, że po długim spacerze śluz mi cieknie okropnie...z przemęczenia?
 
Do góry