reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Widać po zdjęciach, że już mniej żółty więc chyba wszystko ku dobremu :)
Fifi ma śliczne usteczka takie pełne, będzie miał powodzenie u dziewczyn.
 
reklama
Czesc laseczki moje ciezaroweczki :)
Tak jak obiecalam wskoczylam popoludniu aby sie porzywitac z wami :) Rano bylismy z Fifolem w szpitalu bo maz odebral wyniki i bilirubina Fifi mial 14,6 ( norma 12 ).U nas pediatra skierowala nas odrazu na odzial ,gdzie ja sie poryczalam !Ale maz zadzwonil do babki ktora odbierala Fifola przy porodzie i ta kazala nam przyjechac z malym i sie nie denerwowac.
Kobieta obejrzala malego i powiedziala ze jest zolty ale nie trzeba go do szpitala klas jak narazie i sprobojemy fototerapi w domku bo maja sprzet ktory moga nam wypozyczyc do domku za oplata ,tak wiec zaplacilismy i z receptami i bilibedem ( lampami ) wrociclismy do domu ,maly od 12 lezy w tych lampach ,pediatra kazala dopajac go glukoza bo musi czesto robic siku ,nawet lepiej zrezygnowac z dawania mleczka co drugie karmienie i dopajac glukoza aby czesto robil siku. Wogole kazala odstawic na 2 dni od piersi bo byc moze moje mleko powoduje u niego wzrost bilirubiny ,tak wiec biedny nauczyl sie z cycka a teraz cycka mu zabrali ,musze sciagac i wylewac melko a nawal mam taki ze nienadarzam !NO ale musimy.zal mi go bo nawet na rece nie moge go brac za czesto !dla niego jest najlepsze teraz jak bedzie siedzial w lampach jak najdluzej.zwiekszylam dawke wit .K co powinno pomoc przy rozkladaniu sie bilirubiny szybciej czy cos w tym stylu .Myslama ze bede kobiete po nogach calowac ze to ze dala nam mozliwosc wypozyczenia sperztu i ze nie musimy lezec w szpitalu.Oby ta fototerapia nam cos pomogla.Pediatra mowila ze gorsza zoltaczka jest np w p[ierwszej dobie urodzeniowej dziecka bo to jest juz zoltaczka patologiczna a ta co fifi przechodzi jest to zoltaczka fizjologiczna czy jakos tak tylko ze ma zbyt gesta krew ( przy pobieraniu to widac) co nie pomaga pozbyc sie bilirubiny.

NO nic noc bedziemy zapewne mieli ciezka bo maly chce na rece i ine bardzo chjce lezec w tym ,ale damy rade ,oby tylko nam to pomoglo!


Tak se lezy Fifolek ,a takim kombinezonie a od spodu jest oswietlony lampami !
https://www.babyboom.pl/forum/[URL=...hack.us/img267/4356/img2665x.jpg[/IMG][/URL]





ojej Maluszek kochany,
a ile ma tak sobie lezec ?
 
Oj biedny Fifi, ale poleży pod lampami (a raczej nad hihi) i będzie dobrze. Fajnie że mieliście możliwość wypożyczenia tych lamp, zawsze to lepiej w domciu niż w szpitalu. Trzymajcie się dzielnie.
 
Oj naprawdę jesteś biedna :-( i kto to powiedział, że ciąża to stan błogosławiony? Może chociaż poród będziesz mieć łatwiejszy niż inne, w końcu jakaś równowaga w życiu musi być :-)

a dziekuje i caly czas staram sie tak myslec i kazda z nas powinna miec taki sam tok myslenia co do porodu:-) co do ciazy to u mnie ona raczej w lekki koszmar si eprzerodzila ale dobrze ze owocem tego koszmaru jest takie cudo:-)
 
Witam was dziewczynki kochane!
U mnie dzisiaj samopoczucie nie za bardzo - już powolutku daje się we znaki to że poród lada chwila może być...
Asiu mam nadzieję że Fifi jak najszybciej dojdzie do siebie,

Opowiem wam coś fajnego, co mi dzisiaj znajoma opowiedziała. Odbywa ona teraz staż w ratownictwie medycznym w szpitalu. Mieli zgłoszenie do jakiejś małej miejscowości, że kobietę bardzo boli brzuch i pojechali tam. Przywieźli ją do szpitala- miała 45 lat ta kobietka, była otyła i bardzo bolał ją brzuch więc wzieli ją na USG i lekarz który robił badanie mówi do niej: Panią to nie boli brzuch, tylko zaczyna Pani rodzić. A ona do niego wyjechała co on do niej wogóle gada, dostała furii opierdzieliła go, a on ją na porodówkę wysłał i urodziła chłopczyka zdrowego, dużego i wszystko oki było. A kobieta wogóle nie zorientowała się że jest w ciąży:szok::szok::szok: SZOK
 
reklama
Do góry