reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Trzymam kciuki za Agę:)
Asia wreszcie jesteś z nami:) Słodkiego masz tego syneczka:) No i wreszcie z Tobą jest:) Super:)

Mnie boli brzuch czy żołądek, sama kurde już nie wiem, niewyraźnie mi na brzuszku. Z naciskiem na żołądek. Wypiłam trochę Coli na to, ale dalej trzyma.

a moj maz nie chce pizzy i musze sobie cos wymyslic na kolacje ;(
 
reklama
Oj, mam nadzieję że Cię niczym nie uraziłam, nie taki był mój zamiar w każdym razie. Jak dla mnie to infekcja więc zostaje Ci wizyta u gina i szybkie przeleczenie- dziewczyny coś pisały o leku który działa już po 3 aplikacjach. Ale jak juz Emwu zauważyła mogę się mylić- w każdym razie takich objawów infekcji mnie na studiach uczyli.
Chodziło mi tylko o to żebyś nie dała się zwariować, rozumiem że denerwujesz się zdrowiem maluszka ze względu na tego paciorkowca, ale IP wcale by Twojego samopoczucia nie poprawiła bo nie bardzo moga Ci tam pomóc.

Oj ja nie chcialabym sie wymadrzac bo mnie na studiach takich rzeczy nie uczyli wiec i ja sie moge mylic. Opieralam sie raczej na doswiadczeniu zyciowym :).
Znalazlam jednak takie cos - moze niektorym pomoze we wstepnym zdiagnozowaniu choc i tak zawsze trzeba isc do lekarza. Poza tym teraz jak jestesmy w ciazy to nasze ph, hormony itp sa jak z kosmosu wiec i wydzielina bedzie pewnie odbiegala od normy. Warto jednak poczytac na przyszlosc.
Kłopoty intymne – upławy - bakteryjne zakażenie pochwy, ból pochwy, drożdżyca, Grzybica, grzybica pochwy - Zdrowie - poradnikzdrowie.pl
 
Cześć Dziewczynki!
Ja tak tylko na chwilkę, nadrobiłam zaległości i będę uciekać.
Fajnie że Asia i Marta są już z nami. Aga trzymam kciuki.!
Natalka, daffodill dacie radę, już niedługo będziecie tulić swoje dziewczynki.
U mnie nic ekscytującego się nie dzieje, chociaż czuję się jakoś inaczej niż w ostatnich dniach, jakby się coś miało zacząć dziać. Ale na jutrzejszy dzień zaciskam nogi i chcę przeczekać do poniedziałku:)
 
Oj ja nie chcialabym sie wymadrzac bo mnie na studiach takich rzeczy nie uczyli wiec i ja sie moge mylic. Opieralam sie raczej na doswiadczeniu zyciowym :).
Znalazlam jednak takie cos - moze niektorym pomoze we wstepnym zdiagnozowaniu choc i tak zawsze trzeba isc do lekarza. Poza tym teraz jak jestesmy w ciazy to nasze ph, hormony itp sa jak z kosmosu wiec i wydzielina bedzie pewnie odbiegala od normy. Warto jednak poczytac na przyszlosc.
Kłopoty intymne – upławy - bakteryjne zakażenie pochwy, ból pochwy, drożdżyca, Grzybica, grzybica pochwy - Zdrowie - poradnikzdrowie.pl

Ale to bardzo fajnie że piszesz o swoich doświadczeniach. Ja po prostu o tym nie wiedziałam:-) O to właśnie chodzi w fotu żebyśmy mówiły o swoich doswiadczeniach, wiadomo że żadna z nas lekarzem z doświadczeniem nie jest;-) Ale chyba masz rację bo Kopciuszka chyba tez coś o tym wspominała
 
Mam bardzo podobne ''dolegliwości'' pachwiny bolą niezmiernie, mam dziwne kłucia na wylotówce, biegunka, jeść nie dają mdłości, skurcze mam bez przerwy, brzuch twardy trzyma się do pół godziny. Ból w okolicy krzyża nie do opisania, boli mnie brzuch jak na okres ale mocniej zwłaszcza z rana, dużo siusiam .......sama nie wiem :/
oo ja tez mam te klucia..myslalam ze to jakas infekcja ale nie..
zwlaszcza jak maly ruszy glowka albo rekami to kluje...

Mi przed ciążą mówili, że wyglądam jak gorąca 16 :laugh2::laugh2:
Przez moja drogbną budowę ciała, brak makijażu zawsze, naturalny kolor włosów (nigdy nie fabowałam sobie ich ;)
A moja młodsza siostra ZAWSZE w oczach obcych ludzi wyglądała na starszą - przyzwyczaiłam się:-D

Ps. Jak jedna z ciotek dowiedziała się, że jestem w ciąży, to powiedziała: "Jeny ta mlodsza wyprzedziła starszą?' :laugh2:
mi tez zawsze mowili ze wygladam jak gowniarz...
ale teraz zaczely mi siwiec wlosy..
mam 23 lata i pol siwej glowy:szok:
nie wiem co sie stalo....
ale musze sie pofarbowac bo sie tak dalej nie da...

Asiu fajnie ze wszytsko ok i ze juz jestescie razem w domku..
normlanie pozazdroscic:-)
 
Ulala, i szykuja nam się następne maluszki, super. Oby szybko, łatwo i bez komplikacji przyszły na świat. Ja ostatnio sobie uświadomiłam że juz tak malutko czasu zostało. Z OM mam termin na 19.12 więc w sumie to za 2 tygodnie moge zostać mamą:szok:
A jedyne poczynione zakupy to wózek.... No nic, ale dziś zadzwoniłam do cioci, żeby mi przesłała łóżeczko, zawsze to już następna rzecz. Jakoś nie czuję jeszcze tej presji pakowania torby i prasowania ciuszków.
 
reklama
A ja dopiero zauwazylam ,ze mamy dwie kolejne mamy. Jakos wczesniej ominelam.
Kasia Limeric - powiem szczerze ,ze nie mialam przyjemnosci poznac tejze mamy :) , mimo wszystko fajnie ,ze jest kolejny caly i zdrowy dzidzius.
Karolak - nikt nic nie wspominal! A moze ja nie doczytalam :). Czyli chyba wszystkie nasze blizniaki juz sa na swiecie , nie? :)


Dziewczynki - czy wy tez macie tak fantastycznie ,ze jak kichacie ( o ile kichacie to robicie w majty ) :) hi hi. Jestem przeziebiona. Kicham jak najeta. I juz 3 razy od wczoraj podczas kichniecia moja cewka moczowa zadzialala jak strzykawka :).
AAAA psik, i AAAA Sik w tym samym momencie :crazy:. Niewiele tego bo to jeden strzal :) ale ile razy dziennie mozna zmieniac gacie . :)
 
Do góry