reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Tadam !!!!!!

Jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOje kochana laseczki ,jestem :)
Tak starsznie za wami wszystkimi tesknilam ze szok ,a jak sie wynudzilam w szpitalu to ło matko boska !!!! Chyba zaczelam popadac pod koniec w jakas depresje czy cóś aghahahah

NO ale jestesmy juz w domku w koncu !!!! Szczesliwi choc nie ma co zmeczeni troszke hahahah :)

no swiety czas !!! teraz jeszcze wybierz fotke ktora dasz an liste :) bo ja sie nie moge zdecydowac z posrod tych co sa na nk !!! :) a swoja opowiesc jak mozesz to wklej jeszcze do watku
https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2009-f294/opowiesci-z-porodowki-bez-komentarzy-32195/
 
reklama
Swędzeniem, pieczeniem okolicy pochwy, ogólnie takim dyskomfortem. Do tego wydzielina ma taki nieprzyjemny zapach i kolor żółty, nawet brunatny, taki brudny jakby. I jest jej więcej niż zazwyczaj chocia.z w ciąży cięzko to zaobserwować bo ilość wydzieliny wzrasta jak zbliżamy się do porodu

Swędzi, ma nieprzyjemny zapach i zółty kolor. wystarczy?
 
Dziewczyny ja tylko na chwilę wpadam poinformować że chętnie zajmę drugie miejsce na podium:-):-):-)
Od południa mam skórcze podczas których coś mi wypływa w niedużych ilościach! Jak leę jest ok ale jak tylko wstanę to cały czas brzuch twardy|!
Teraz siedzi ze mną teściowa bo M pojechał na Barbórkę firmową, czekam na regularne skórcze i jadę na szpital!
Bo jak się nie rozkręci to szlag mnie trafi;-)
Trzymajcie kciuki
Mea jak co to ci napiszę
Ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaa następny!!!!!!! Wdech wydech......

wdech, wydech, wdech, wydech ... spokojnie kochana spokojnie !! wlasciwie mozesz juz rodzic ale czy tak znowu juz ?? smigaj na oddzial !! niech ci ktg zrobia !!
 
czesc wszystkim:) asia fajnie ze juz z nami jstes.......

jejjeje jak ja zazdroszcze tym ktore sa juz po............. :-) mnie panika zaczyna ogarniac!!!!:szok:
:)
no ale jakos dam rade:) wyjscia nie ma :)
 
ja też już chce być po, tak jak Asia i inne.....
mam dość przewracania sie sto razy w nocy na łóżku które od tego zaczęło trzeszczeć :eek: mam dość chodzenia w nocy sikać po 5 razy...i wogóle tych ciążowych humorów, i tego że jak mi się włączy "odkurzacz" to zjem wszystko co jest w domu a później płacze że gruba jestem :confused2: ale.. jeszcze torche :]
mmm opycham się ciastem - pokombinowałam, zrobiłam murzynka kokosowego z polewą czekoladową pyyyyyyyycha
ale musze zmienić smak bo mi za słodko.. może..papryka konserwowa mniam mniam :D a później jakieś owoce i .... na kibel chyba mnie posadzi taki mix :-p
ok, ja lece z mężuniem spędzać miło czas
jutro rocznica śmierci teścia.. więc rodzinne spotkania itp.. więc mnie nie bedzie
miłego wikendziku, trzymajcie sie ciepło za brzuchy :-)
 
cześć Wam!
widzę, że pojawiły się mamusie, i Asia i Marta :tak: ale Wam zazdroszczę! też już chciałabym przytulić swojego Maluszka.

a ja wysprzątałam dziś dom, miałam gości a teraz leżę w łóżku i dopiero teraz czuję swoje opuchnięte stopy, aż mnie rwie.
mąż ogląda mecz na TVP2 - w sumie ze Sławkiem Peszko do klasy chodził :tak:
a ja mam ochotę na śledzia... i chyba zaraz nawiedzę lodówkę.

ps. Eliza, tak przeglądam Twój profil na NK - jaka Ty jesteś podobna do mojej koleżanki ze studiów :shocked2:
 
reklama
cześć Wam!
widzę, że pojawiły się mamusie, i Asia i Marta :tak: ale Wam zazdroszczę! też już chciałabym przytulić swojego Maluszka.

a ja wysprzątałam dziś dom, miałam gości a teraz leżę w łóżku i dopiero teraz czuję swoje opuchnięte stopy, aż mnie rwie.
mąż ogląda mecz na TVP2 - w sumie ze Sławkiem Peszko do klasy chodził :tak:
a ja mam ochotę na śledzia... i chyba zaraz nawiedzę lodówkę.

ps. Eliza, tak przeglądam Twój profil na NK - jaka Ty jesteś podobna do mojej koleżanki ze studiów :shocked2:


Nie mam śledzia ale mam ogórki kiszone :p Smacznego
 
Do góry