reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ten mój śluz, to przez infekcję raczej. Wszystko się zgadza w sumie, ale niepokoi mnie, że dopiero teraz leci ten śluz...Pojechałabym do szpitala, żeby mnie zbadali chociaż, ale boję się, że mnie zatrzymają...nie wiem czy czekać do poniedziałku i iść do gin po porostu czy teraz się zgłoscic, bo może się dzidzia zarazić, jeżeli mi czop odchodzi.
to widzę,że jesteśmy dwie niezdecydowane:tak:
Lekarz pewnie na pierwszy rzut oka stwierdzi czy to infekcja- zresztą w Twoim przypadku to i tak ma niewielkie znaczenie wiec nie ma się co martwić;-) Dzidzi nic się nie stanie bo i tak będziesz miała cesarkę. A taki domowy sposób na swędzenie- spróbuj podmyć sie kilka dni jogurtem naturalnym, mówię jak najbardziej poważnie, super łagodzi podrażnienia i przeciwdziała infekcjom grzybiczym. W ogóle warto jeść jogurt naturalny bo to tez zapobiega infekcjom. Ja się starałam zmuszać ale niestety cienko mi to idzie, po prostu mi nie smakuje
polecam

Pauluś możesz sobie wykupić w aptece bez recepty na infekcje lactovaginal:tak: kosztuje około 35 zł.


No i też czytałam ze jogurt pomaga:tak:
stosowałam 2x w ciąży:tak:szybko pomogło:tak:

Czy Wy też tak zmieniacie zdanie w ciąży?:p Ja jeszcze ostatnio mówiłam, że nie spieszy mi się do porodu bo się boję, że mogę rodzić ok 18ego nawet a teraz odliczam dni do początków grudnia z myślą, że wtedy się zacznie:p Lęk jakoś odszedł na drugą stronę. Może tak mam bo ciągle widzę fotki dzieciaczków, ja już też chcę zobaczyć moją Myszkę!
ja chcę już i jestem zdecydowana:tak:
 
Natalka to może nie chciej a urodzisz:p:p

Coś mnie żołądek zaczyna boleć;/ Mała się rusza, może go ugniata.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a to się tak da nie chcieć??:-D
spadam bo mam gości:tak:
No wyżej była informacja, że nie jest wcale łatwo urodzić przed terminem, że im człowiek bardziej chce tym się dłużej w ciąży chodzi i coś w tym jest, sprawdza się;-) Więc może wmówimy sobie, że nie chcemy na razie rodzić i bach, dzidzia się zacznie pchać:-)
 
reklama
Do góry