reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Nie robił... może myślał, że mój poprzedni lekarz mi robił bo to będzie dopiero czwarta wizyta u niego. Tamten był na kasę chorych i niby wpisał, że miałam cytologię a jej nie było.
 
reklama
Pauluś możesz sobie wykupić w aptece bez recepty na infekcje lactovaginal:tak: kosztuje około 35 zł.

No i też czytałam ze jogurt pomaga:tak:
 
Witam kuleczki
ja od wczoraj prawie z kuchni nie wychodze nie wiem co mnie
wzieło:eek::eek::eek: wczoraj prawie do północy ciasto piekłam
a dzis zrobiłam skrzydełka na ostro :cool2:
nogi mi do du... wchodza mam tak spuchniete ze łapcie mi zawadzaja:sorry:
kiedy sie to moje dzieci nademna zlituje
Mea tak jak pisałas ta opuchlizna nietety nie schodzi odrazu po porodzie - niestety moze to trwac kilka tygodni:hmm:
a jeszcze dzis musze isc na urodzinki mojego chrzesniaka juz 6 latek konczy- jak ten czas leci fiu fiu a mi sie tak nie chce ze szok:confused2:

ja dzis mialam cos upiec ale spasowalam bo kregoslup mi pada !! teraz sie wyleguje w fotelu :)
a moj chrezsniaktez konczy 6 lat tylko ze w sylwestra ... co takiemu bajtlowi kupujesz ??
 
ja dzis mialam cos upiec ale spasowalam bo kregoslup mi pada !! teraz sie wyleguje w fotelu :)
a moj chrezsniaktez konczy 6 lat tylko ze w sylwestra ... co takiemu bajtlowi kupujesz ??

ja mu kupiłam flipera czy jakos tak ze spidermanem bo on uwielbia wszystko z nim zwiazane , autko z Hot Wheels zmieniajacy kolor pod wpływem temperatury i ksiazeczke z morałami
 
się witam się grubaski :p
ja dzisiaj przyspałam do 12... potem obiadek .. Bartek mi wybył coś przy aucie majstrować.. a ja moze złapię odkurzacz w rękę..a potem utnę drzemkę..
NIC MI SIE NIE CHCE..nic a nic..

wczoraj wieczorem mnie teściowa napadła z przeprosinami za to że tak zimno było i w ogóle
ze juz zaplacili .. że my nie musimy.. i ogólnie mi zaczela nawijac jak ona mnie to bardzo lubi.. :-D
taka kochana synowa jestem niby..
 
a ciasto upiekłam to co Karnitynka wczoraj wrzuciła proste i smaczne tylko troche spiekłam bo do ładu nie moge dojsc z tym termoobiegiem :-p
 
Na infekcje to najlepiej Clotrimazol w maści, bez recepty w aptece - zabija wszystkie grzybole lepiej niż jogurt. No i nie powinno się czekolady i innych słodkich rzeczy dużo jeść, bo grzyby lubią słodkie jeśli się ma infekcje..
ja na szczęście nie mam, ale czasem zapobiegawczo maści używam :]
ide robić ciachoo., będzie do popołudniowej kawki
jutro zupka pomodorowa z makaronem w planach, ale nie mam pomysłu co na drugie, chyba że mój fantastyczny mąż coś wymyśli /mam nadzieje że nie tak drastyczne jak mycie karcherem okien dzisiaj
:-D miłego popołudnia
 
reklama
Do góry