reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
no to jedz na IP ... tak najbezpieczniej !!
A mnie się wydaje że nam luuzna trochę panikuje;-) No bo pojedzie na izbę przyjęć i powie że wydaje jej się że ma infekcję bo jej śluz leci? Oni nie bardzo będą mogli zrobić więcej niz ją zatrzymać na obserwację. Watpię czy w weekend jakieś labolatorium jej zrobi wymaz bo to trzeba wychodować te zarazki a w weeken pewnie robią tylko te badania do operacji i nagłych przypadków.
Luuzna, spokojnie, nie nakręcaj się bo to nie ma sensu. Dlaczego myślisz że masz infekcję? Tylko ten śluz? Jaki ma zapach, wygląd? Swędzi, piecze?
 
Laski no właśnie jak objawia się infekcja??
Swędzeniem, pieczeniem okolicy pochwy, ogólnie takim dyskomfortem. Do tego wydzielina ma taki nieprzyjemny zapach i kolor żółty, nawet brunatny, taki brudny jakby. I jest jej więcej niż zazwyczaj chocia.z w ciąży cięzko to zaobserwować bo ilość wydzieliny wzrasta jak zbliżamy się do porodu
 
Swędzeniem, pieczeniem okolicy pochwy, ogólnie takim dyskomfortem. Do tego wydzielina ma taki nieprzyjemny zapach i kolor żółty, nawet brunatny, taki brudny jakby. I jest jej więcej niż zazwyczaj chocia.z w ciąży cięzko to zaobserwować bo ilość wydzieliny wzrasta jak zbliżamy się do porodu
Hm kurde i teraz myśleć będę ale na szczęście w piątek wizyta. Bo od jakiegoś czasu mnie piecze-myślałam, że jakoś się podrażniłam tam. Częste podmywanie nie pomaga-a myję zawsze płynem do higieny intymnej. Myślałam, że to pzez większą ilość wydzieliny ale nawet wkładki zmieniane kilka razy dziennie nie pomagają:-( tylko, że ona jest biała gęstawa dopiero na wkładce robi się lekko żółta:eek: ale to chyba nie infekcja. Przynajmniej mam taka nadzieję
 
Hm kurde i teraz myśleć będę ale na szczęście w piątek wizyta. Bo od jakiegoś czasu mnie piecze-myślałam, że jakoś się podrażniłam tam. Częste podmywanie nie pomaga-a myję zawsze płynem do higieny intymnej. Myślałam, że to pzez większą ilość wydzieliny ale nawet wkładki zmieniane kilka razy dziennie nie pomagają:-( tylko, że ona jest biała gęstawa dopiero na wkładce robi się lekko żółta:eek: ale to chyba nie infekcja. Przynajmniej mam taka nadzieję
Lekarz pewnie na pierwszy rzut oka stwierdzi czy to infekcja- zresztą w Twoim przypadku to i tak ma niewielkie znaczenie wiec nie ma się co martwić;-) Dzidzi nic się nie stanie bo i tak będziesz miała cesarkę. A taki domowy sposób na swędzenie- spróbuj podmyć sie kilka dni jogurtem naturalnym, mówię jak najbardziej poważnie, super łagodzi podrażnienia i przeciwdziała infekcjom grzybiczym. W ogóle warto jeść jogurt naturalny bo to tez zapobiega infekcjom. Ja się starałam zmuszać ale niestety cienko mi to idzie, po prostu mi nie smakuje
 
Ja jestem w szoku,że mnie w ciąży nic nie dopadło, bo normalnie to wkołko jakieś infekcje mam ...ale jogurt naturalny polecam jak najbardziej,choc jak juz infekcja jest to nie pomoże za bardzo...

Pauluś89 a lekarz Ci nie robił wymazów podczas wizyty ?
 
Ja jestem w szoku,że mnie w ciąży nic nie dopadło, bo normalnie to wkołko jakieś infekcje mam ...ale jogurt naturalny polecam jak najbardziej,choc jak juz infekcja jest to nie pomoże za bardzo...

Pauluś89 a lekarz Ci nie robił wymazów podczas wizyty ?
Na infekcję niestety nie pomoże ale na swędzenie trochę tak:-) a jogurt potrafi sdziałać cuda, może to Ci tak pomaga:-)
 
reklama
Witam kuleczki
ja od wczoraj prawie z kuchni nie wychodze nie wiem co mnie
wzieło:eek::eek::eek: wczoraj prawie do północy ciasto piekłam
a dzis zrobiłam skrzydełka na ostro :cool2:
nogi mi do du... wchodza mam tak spuchniete ze łapcie mi zawadzaja:sorry:
kiedy sie to moje dzieci nademna zlituje
Mea tak jak pisałas ta opuchlizna nietety nie schodzi odrazu po porodzie - niestety moze to trwac kilka tygodni:hmm:
a jeszcze dzis musze isc na urodzinki mojego chrzesniaka juz 6 latek konczy- jak ten czas leci fiu fiu a mi sie tak nie chce ze szok:confused2:
 
Do góry