reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale mam fantastycznego męża !!! :-D:-D:-D
umył okna od zewnątrz... karcherem :-D:-D:-D:-D
hahahahahhahahaha oczywiście jest gorzej niż przed umyciem, ale liczy sie fakt
chciał mnie wyręczyć hehehehe, ciekawe na co jeszcze wpadnie ....
:-)
 
reklama
Ja posprzątałam domek. Trochę przy porządkach bolały plecy i twardniał czasem brzuszek, ale jak usiadłam to już dobrze. No a za mnie nikt nie pomyje podłóg i nie posprząta domu. Mój jest dziś w pracy wyjątkowo, ale tylko do 14.

Depilację nóżek zrobię i za pieczarkową się zabieram.
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale mam fantastycznego męża !!! :-D:-D:-D
umył okna od zewnątrz... karcherem :-D:-D:-D:-D
hahahahahhahahaha oczywiście jest gorzej niż przed umyciem, ale liczy sie fakt
chciał mnie wyręczyć hehehehe, ciekawe na co jeszcze wpadnie ....
:-)

mi dzis tesciowa z zewnatrz "myje" okna ... eekt bedzie pewnie taki jak po uzyciu karchera :) ale facetow to ja podziwiam za pomyslowosc !!!

Ja posprzątałam domek. Trochę przy porządkach bolały plecy i twardniał czasem brzuszek, ale jak usiadłam to już dobrze. No a za mnie nikt nie pomyje podłóg i nie posprząta domu. Mój jest dziś w pracy wyjątkowo, ale tylko do 14.

ja tez juz skonczylam akcje "sprzatanie" zostalo mi tylko odkurzanie ale to juz zadanie mojego meza :) on dzis w pracy jest bo odrabiaja wigilie!! ale pewnie uda mi sie go zmobilizowac do odkurzenia wieczorkiem :) z reszta ja nie mialam odkurzacza w rece odkad zaszlam w ciaze :) wczesniej z reszta to tez bylo jego zajecie sobotnie :)

moje nogi wygladaja jak dwie napompowane rekawiczki w ksztalcie stop !!
 
Mój to ma obowiązki związane z ogródkiem, piwnicą, garażem i wszelkimi remontowymi rzeczami:) Ale jak poproszę to bez problemu zrobi też coś w domu. Np uwielbia zawieszać firanki:p

Laski czytałam wczoraj o pazurkach podczas porodu. Że w rękach nie wolno mieć pomalowanych to wiem, ale w stopach? Ja nie mam pomalowanych bo ostatnio zmyłam lakier bo sądziłam, że w stopach też nie może być lakieru a w gazecie jest napisane, że ten zakaz lakieru obowiązuje tylko w dłoniach. Jak to jest? Bo jak w stopach można mieć pomalowane to chętnie je pomaluję:p
 
idę robić te kalmary :tak:
a później oglądnę Harrego Pottera :laugh2: , a co! (wreszcie znalazłam ładną wersję dvdrip z dubbingiem).

Ej ja też chce!!! Książe pół krwi:tak:?

Ten styczeń to taki odległy się wydaje;D

nooo mi tez !! i wcale mnie to nie bawi !!

Tak a pomyślcie że to 5 tygodni a 35 za wami... i co dalej wam daleko?

Ja chciałabym urodzić zaraz po świętach, 26grudzień to byłaby wymarzona data dla mnie:)a na świętachciałabym jeszcze bezkarnie się objeść :-)

Tak tak ja też tak chcę :-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale mam fantastycznego męża !!! :-D:-D:-D
umył okna od zewnątrz... karcherem :-D:-D:-D:-D
hahahahahhahahaha oczywiście jest gorzej niż przed umyciem, ale liczy sie fakt
chciał mnie wyręczyć hehehehe, ciekawe na co jeszcze wpadnie ....
:-)

No dobrze że mój tego nie czyta bo pewnie też stwierdziłby, że to super pomysł:-)


Laseczki mi od 1.12 przyjeli Jonaszka do przedszkola tylko ja mam jakieś 15 min na przystanek potem 5 przystanków telepiącym tramwajem i potem z 10 min do przedszkola.
I mam tam być na 8.30 a jeszcze Amelkę na 8 do szkoły wcześniej.
Muszę załatwić, że na 9tą będę go dowozić no i zajęcia Amelka ma do 12.20 a on do 13.30. Też biegiem wszystko.
Nie wiem jak ja dam radę w 9 mieś ciąży tak szaleć, ale mam nadzieję, że jakoś. Oj przydało by się prawko:tak:
W końcu to tylko 4 tygodnie:tak:

teraz daje dzieciom pograć. W to
Woobies :: Kategoria Zręcznościowe :: "GRY ONLINE"-najlepsze gierki flash w polskim internecie,darmowe gry!

a ja idę leżeć. Wczoraj męża by mi połamało i noc nie przespana. Masakra. No miłego grania:-D

Buziole
 
Ja też po sprzatanku troche wczoraj sie posprzatało ... dzis z M nakleji na ściane z serii Kubusia Puchatka poprzyklejalismy w konciku dla Igorka:) w poniedziałek moze porobie zdjecia to wrzuce na cudenka .... a zaraz biore sie z M za obiadek a pozniej idziemy odwiedzic mojego 3 tyg bratanka ale ten czas leci juz za tydzien skonczy miesiac ...:) dobrze ze mieszkaja blok dalej bo juz co raz ciezej mi sie chodzi =p wam tez??? i oczywiscie najgorsze sa schody w moim bloku na 4 p .. dobrze ze oni maja winde :-)
 
mi dzis tesciowa z zewnatrz "myje" okna ... eekt bedzie pewnie taki jak po uzyciu karchera :) ale facetow to ja podziwiam za pomyslowosc !!!



ja tez juz skonczylam akcje "sprzatanie" zostalo mi tylko odkurzanie ale to juz zadanie mojego meza :) on dzis w pracy jest bo odrabiaja wigilie!! ale pewnie uda mi sie go zmobilizowac do odkurzenia wieczorkiem :) z reszta ja nie mialam odkurzacza w rece odkad zaszlam w ciaze :) wczesniej z reszta to tez bylo jego zajecie sobotnie :)

moje nogi wygladaja jak dwie napompowane rekawiczki w ksztalcie stop !!

Moje nogi od jakiegos tygodnia tez tak wygladaja i ja normalnie mam rozmiar buta 41 a teraz to w 42 mi ciezko wejsc :crazy::cool::crazy::cool: ale mam jedne takie wieksze adidaski niz 41 wiec jakos wytrwam nie oplaca sie juz nowych butow kupowac amam nadzieje ze po porodzie stopki wroca do normalnego rozmiaru ;-) i ze w koncu ujrze swoje kostki :-)
 
Mój to ma obowiązki związane z ogródkiem, piwnicą, garażem i wszelkimi remontowymi rzeczami:) Ale jak poproszę to bez problemu zrobi też coś w domu. Np uwielbia zawieszać firanki:p

Laski czytałam wczoraj o pazurkach podczas porodu. Że w rękach nie wolno mieć pomalowanych to wiem, ale w stopach? Ja nie mam pomalowanych bo ostatnio zmyłam lakier bo sądziłam, że w stopach też nie może być lakieru a w gazecie jest napisane, że ten zakaz lakieru obowiązuje tylko w dłoniach. Jak to jest? Bo jak w stopach można mieć pomalowane to chętnie je pomaluję:p

Moje nogi od jakiegos tygodnia tez tak wygladaja i ja normalnie mam rozmiar buta 41 a teraz to w 42 mi ciezko wejsc :crazy::cool::crazy::cool: ale mam jedne takie wieksze adidaski niz 41 wiec jakos wytrwam nie oplaca sie juz nowych butow kupowac amam nadzieje ze po porodzie stopki wroca do normalnego rozmiaru ;-) i ze w koncu ujrze swoje kostki :-)

wczoraj mnie gin pocieszyl ze schodzenie opuchlizny moze potrwac !! ze zacznie schodzic dopiero ok tygodnia po porodzie i do miesiaca czasu powinno juz byc wszystko OK !! no ja mysle bo w lutym jest wielka impreza rodzicow - 40 lat po slubie - i chcialabym wejsc w jakies buty sensowne !! bo o ciuchach nie bede myslec bo to wyjdzie w "praniu" w co bede wchodziec !!!
 
ale mam fantastycznego męża !!! :-D:-D:-D
umył okna od zewnątrz... karcherem :-D:-D:-D:-D

Haha, faktycznie pomysłowy :-D

U nas dzisiaj zupka czosnkowa na obiad mniam mniam... a wieczorkiem idziemy do włoskiej restauracji :tak:

Właśnie zakończyłam pranie ubranek :tak::tak::tak: Prasowaniem ma się zająć teściowa (nienawidzę prasować :wściekła/y: ) ;-) Małż właśnie pojechał jej zawieść ubranka :-)

Kurcze, ale się cieszę, że mi nogi nie puchną... Dziewczyny nogi do góry i wypoczywajcie ;-)
 
reklama
Haha, faktycznie pomysłowy :-D

U nas dzisiaj zupka czosnkowa na obiad mniam mniam... a wieczorkiem idziemy do włoskiej restauracji :tak:

Właśnie zakończyłam pranie ubranek :tak::tak::tak: Prasowaniem ma się zająć teściowa (nienawidzę prasować :wściekła/y: ) ;-) Małż właśnie pojechał jej zawieść ubranka :-)

Kurcze, ale się cieszę, że mi nogi nie puchną... Dziewczyny nogi do góry i wypoczywajcie ;-)

u mnie to tesciowa nie chce widziec zelazka na oczy za to ja uwielbiam prasowac !! tylko teraz mi troche juz ciezko ...
 
Do góry