reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mnie dziś to czeka:confused2: Pranie, prasowanie...ehhh, ale muszę ruszyć dupsko, żeby wszystko było na cacy już!

Ejj cięzarne nie zmieniają firanek!:-D

A dlaczego???? mimo wszystko i tak nie wierze w zabobony:-) ja robie wszystko... nawet bedac w ciazy zostalam matka chrzestna... bo bym wydziedziczyla wszystkich z rodziny jakby jednak zmienili mnie ze wzgledu na ciążę!!! Ja Kacperka mojego nikomu nie oddam:-)
 
reklama
to zalecenie mam od 5 listopada jak wychdzilam ze szpitala...
no i w zeszly feralny 13 piatek jak mialam akcje porod.. to tak samo lezec i wstawac tylko do lazienki... ale juz sie nie slucham bo ja chce juz urodzic:-) mecza mnie te codzienne bóle, to drapanie sie bo cale cialo swedzi i az boli do tego... mala tak uciska i takie wiraże nogami wykonuje że już nie mam na to dłużej sił... a zagrożenia dla niej nie ma:-)

No ja pojutze zaczynam 37 tydzien skoncze go i tez zagrozenia nie ma :-) wiec mozna smiało rodzic ;-) ale mam infekcje w moczu i biore tabsy na to i wole to wyleczyc zanim sie maly bedzie rodzil wiec akurat niech poczeka 2 tyg i wyskakuj e:-):-):-)
 
A dlaczego???? mimo wszystko i tak nie wierze w zabobony:-) ja robie wszystko... nawet bedac w ciazy zostalam matka chrzestna... bo bym wydziedziczyla wszystkich z rodziny jakby jednak zmienili mnie ze wzgledu na ciążę!!! Ja Kacperka mojego nikomu nie oddam:-)

Ja nie miałam okazji zostać chrzesną:zawstydzona/y:

Nie no nie chodzi o zabobony, ale w głowie może Ci się zakręcić...uważaj!

powiedzcie mi, że urodze niedługo, bo mam dość samopoczucia jak u niedobitka...
 
heheh ja zawsze jak patrze na nick kazdej to probuje po nicku dojsc z imieniem... nie zawsze chce mi sie wchodzic na zamknieta grupe... dlatego wili myslalam ze to Wiktoria hehhe a tu Katarzynka nam wyskoczyła:-)


hahahaha rozbawiłas mnie hahha " a tu katarzynka nam wyskoczyła":-D:-D:-D heheheh Bo ja jak zakladalam konto w kwietniu to tak sobie myslalam pewnie bede miec coreczke i nazwe ja wiktoria z tad moj login ;p a pozatym na Drugie mam wiktoria tzn, z bierzmowania ale drugiego nie mam wiec tak jakby drugie nie? hehe
 
No ja pojutze zaczynam 37 tydzien skoncze go i tez zagrozenia nie ma :-) wiec mozna smiało rodzic ;-) ale mam infekcje w moczu i biore tabsy na to i wole to wyleczyc zanim sie maly bedzie rodzil wiec akurat niech poczeka 2 tyg i wyskakuj e:-):-):-)

na szybko wczoraj czytalam wiadomosc Twoja... super ze ejstes zadowolona ze swojego nowego lekarza:-) a infekcje wyleczysz.... ja cały czas chyba mam jesczze infekcje bo widze nieraz dziwne zabarwienie wydzieliny w dodatku nie jest bezwonna.
 
Ja nie miałam okazji zostać chrzesną:zawstydzona/y:

Nie no nie chodzi o zabobony, ale w głowie może Ci się zakręcić...uważaj!

powiedzcie mi, że urodze niedługo, bo mam dość samopoczucia jak u niedobitka...


Urodzisz lada doba ... :-):-):-)

No mi tak samo maż wieszał firanki zebym z krzesła nie spadała hehe
a pozatym to ja dzis tylko obiad musze zrobic tak to sie obijam :-)
 
reklama
Do góry