reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam sie z ranka .... ;-)


Kasiu Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin:-)
Która kasia ma urodziny ;p???


Natalko - to wygląda na to że będziesz pierwsza rodziła SN. A ja będę pewnie zamykać stawkę z paroma innymi dziewczynami. Termin z dzisiejszego usg - 24 grudnia :tak:

He he, zapomniałam dodać DOBRY WIECZÓR :-)

Tak więc byłam dziś na usg. Mały wymiarami jest na 35 tydzień więc idealnie. Głupia baba mnie nastraszyła niepotrzebnie na poprzednim usg że ma kości udowe za krótkie. A nóżki ma właśnie długaśne. Waga - 2400 gram. :-) Do albumu wkleje fotki ale średnie są bo Mały szlał od 6 rano i o 9 jak przyszedł czas na badanie to akurat zasnął. :-D

A wiec nadrobilam temat byl dosc ciekawy porod natalki na BB ;-)

dobre wiesci z usg ;-)


a czemu masz brać? masz skurcze ? forte jest 2x mocniejsza niż zwykła hmm

ODPOWIEDZ MASZ PONIZEJ : :-D

ja tez biorę nospe forte 3 x dziennie ze wzgledu na to rozchodzenie sie krocza ktore bardzo boli i na skurcze przepowiadajace....ale szczerze... nic mi to nie pomaga:-D

Tylko tyle ze ja nie mam mocnych poki co skurczy i tez 3 x dziennie ale po poł tabletki jak beda mocne skurcze to mam brac po 1 całej ... i wlasnie ze wzgledu na rozchodzenie krocza i akurat my we dwie mamy z daffodill duze dzieciaczki i to tez ma cos wspolnego z tym ...tłumaczyla mi ale jakos tak nie ogarnełam :rofl2:
 
Witam sie z ranka .... ;-)



Która kasia ma urodziny ;p???




A wiec nadrobilam temat byl dosc ciekawy porod natalki na BB ;-)

dobre wiesci z usg ;-)




ODPOWIEDZ MASZ PONIZEJ : :-D



Tylko tyle ze ja nie mam mocnych poki co skurczy i tez 3 x dziennie ale po poł tabletki jak beda mocne skurcze to mam brac po 1 całej ... i wlasnie ze wzgledu na rozchodzenie krocza i akurat my we dwie mamy z daffodill duze dzieciaczki i to tez ma cos wspolnego z tym ...tłumaczyla mi ale jakos tak nie ogarnełam :rofl2:

Urodzinki ma kasiekkrk:-)
no ja biorę po całej tabletce...
ach te nasze duze sloneczka kochane:-)
 
Obudzil mnie młody...ale dobre śniadanie :-)

I pomyśleć, że mogłam spać dłużej...macie dzis coś do roboty?

ja tylko musze zmienic firanki w sypialni i jakis obiad wymyslic... wczoraj sie cieszylam ze pranie zrobilam i ze na pewno nie wyschnie i na dzis bede miala prasowanie a to dziadostwo jak na zlosc wysuszylo sie wczoraj i prawie do 23 prasowalam pieluchy i inne pierdoly!
 
ja tylko musze zmienic firanki w sypialni i jakis obiad wymyslic... wczoraj sie cieszylam ze pranie zrobilam i ze na pewno nie wyschnie i na dzis bede miala prasowanie a to dziadostwo jak na zlosc wysuszylo sie wczoraj i prawie do 23 prasowalam pieluchy i inne pierdoly!

A nie masz zalecenia zeby lezec??? ja moge chodzic tylko do lazienki i kuchni hehe

STO LAT Kasiu:-)

ahhh dziekuje :-D:-D:-D

Nie no zart ale ja tez mam na imie kasia haha

kasiekkk 100 LAT :-):-):-)
 
ja tylko musze zmienic firanki w sypialni i jakis obiad wymyslic... wczoraj sie cieszylam ze pranie zrobilam i ze na pewno nie wyschnie i na dzis bede miala prasowanie a to dziadostwo jak na zlosc wysuszylo sie wczoraj i prawie do 23 prasowalam pieluchy i inne pierdoly!

Mnie dziś to czeka:confused2: Pranie, prasowanie...ehhh, ale muszę ruszyć dupsko, żeby wszystko było na cacy już!

Ejj cięzarne nie zmieniają firanek!:-D
 
A nie masz zalecenia zeby lezec??? ja moge chodzic tylko do lazienki i kuchni hehe



ahhh dziekuje :-D:-D:-D

Nie no zart ale ja tez mam na imie kasia haha

kasiekkk 100 LAT :-):-):-)

to zalecenie mam od 5 listopada jak wychdzilam ze szpitala...
no i w zeszly feralny 13 piatek jak mialam akcje porod.. to tak samo lezec i wstawac tylko do lazienki... ale juz sie nie slucham bo ja chce juz urodzic:-) mecza mnie te codzienne bóle, to drapanie sie bo cale cialo swedzi i az boli do tego... mala tak uciska i takie wiraże nogami wykonuje że już nie mam na to dłużej sił... a zagrożenia dla niej nie ma:-)
 
reklama
Do góry