reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Nadrabiam w czasie gdy Marcin sprawdza mi tekścior ze szwedzkiego ;-) Strasznie się rozpisałyście... ale dam radę! W końcu mam przed sobą jeszcze parę dni na to ;-)

Hej dziewczyny:-)
No i stało się córeczka przygotowała mi niezłą niespodziankę:wściekła/y:
Po 20 tyg stania na głowie postanowiła laseczka, że czas zająć bardziej ludzką pozycję:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i przekręciła się :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dodam że jestem już w 38 tyg.

I kolejna córeczka robi mamuśkom na złość... Coś się dziewczyny uparły, żeby pupskiem na świat się szykować ;-) Moja to ma po mnie, ale Wasze córy to nie wiem... ;-)

ale mam wieści!!!
szyjki brak
rozwarcie na 1.5 cm:-D
przewidywany poród do końca tygodnia:tak:
jestem w szoku
fenka od razu odstawiamy
kupiłam sobie dzisiaj nową piżamkę, szlafroczek, laktator butelkę dla małej i pół apteki
:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
ogólnie jestem jakoś tak pozytywnie nastawiona po wizycie

Dawaj Natalka! Czekamy na relację! :tak:

W takim razie nasze córeczki muszą mieć szczególne uzdolnienia telepatyczne, ponieważ mieszkamy w przeciwnych krańcach Polskie- ja Szczecin, czyli północ a Mea na południu.
Choć moment, znalazłam wspólny element z Mea- może po prostu córeczki wszystkich Monik tak mają, że płatają starym figle, bez względu na zamieszkałą część Polski:-D:-D

Coś może w tym być, bo ja też miałam być Monika, ale jak się Mama dowiedziała, że to na cześć byłej Taty to była afera :-) Brat rozstrzygnął spór i powiedział, że albo Agnieszka albo on nie chce siostry :-D Może więc faktycznie Moniki mają figlarskie córki?

a nie jest tak że przy drugim dziecku mimo ułożenia pośladkowego to musisz rodzić sn....bo ja kilka razy słyszałam że tylko pierworódki mają wykonywaną cc a przy kolejnym już naturalnie,dowiedz się jak jest w szpitalu w którym chcesz rodzić

To ciekawe... Mi wczoraj powiedzieli, że jeśli 1 i 2 ciąża są przez CC to sugerują, że i 3 powinna być. Ale nic nie mówili, że 2 musi być SN, wręcz przeciwnie - wszystko zależy od sytuacji.

Misia nie chciała się obrócić, uparciuszek mały kochany:)
Akozka w przyszłym tyg będzie miała cc, ma trzy daty do wyboru, ale to raczej przyszły tydzień, najpóźniej 1 grudnia.

Nie do końca mam do wyboru. Są trzy możliwe daty, ale to szpital zdecyduje kiedy mnie wepchnie. CC robią tylko dwa razy w tygodniu po 4 pacjentki i nie wiadomo kiedy będzie czas na mnie. Dowiem się lada dzień, jak mi list przyjdzie do domu. Uwierzycie, że w tak cywilizowanym i skomputeryzowanym kraju jak Szwecja, wszelkie terminy i ustalenia dostaje się listem do domu?! Nie telefon czy mail, ale właśnie zwykły list przez drzwi :tak: Zawsze mnie to bawi jak widzę kolejną wizytę ustaloną i wysłaną listem. Tyle kasy na to idzie niepotrzebnie...

no charakterek ma od poczatku :) i dobrze - dziecko wie co chce :)

swoja droga ciekawe jaki procent porodow na grudniowkach bedzie przez CC a jaki SN :) narazie 3:0 !! a zapowiada sie kilka kolejnych cesarek !!

Ponoć jest tendencja wzrostowa w stronę CC ostatnio. Marcin gdzieś wyczytał, że w Brazylii CC to nawet do 80% wszystkich porodów. :szok:

Akożka...grunt że wyszłyście cało z przekręcania;-)Trudno widocznie tak miało być że czeka cie cesarka!

W sumie i tak całe życie wmawiali mi, że jaskra to momentalne skierowanie na CC więc byłam nastawiona na to. Tylko ostatnio przez parę tygodni wszystko wskazywało na SN i już się psychicznie nastawiłam na to :-) A teraz znowu zmiana bociana... Jeszcze wyjdzie na to, że Miśka przed samą operacją fiknie i mnie ze stołu ściągną, żeby poczekać na termin :sorry:;-)

No i czytam dalej... Jeszcze tylko 40 stron...
 
reklama
hahaha
wróciłam
nie zgodziłam się na pobyt w szpitalu
póki co to bardzo mocne braxtony a do tego Lenka wstawiła się już bardzo bardzo mocno do kanału więc lekarz zapowiedział szybki poród
w tym sęk,że bolesny
mam jeszcze 2 dni więc idę jeść pierniczki:tak:
i odpoczywać:-D
ale Lenka numer wywinęła:-)
najważniejsze,że wiem czy wszystko ok i już się nie martwię

A to psotnica jedna:-D Dobrze, że Cię do domu puścili!

znikam na 2012. dobrej nocy!


Napisz jak Ci się podobał:tak:

Ogółem witam,
Śpię na raty już tak od 3 - skurcz mnie złapał:baffled:
Zrobiłam sobie herbatkę w termosie, bo mi się nie chce do kuchni latać:-D

ktoś jeszcze nie śpi?
 
mnie mój dżin jak przychodze, to kłade sie na tym łóżku do usg, i najpierw rękami naciska w różnych miejscach brzucha i mówi co gdzie jest, że główka na dole, dupka tu itp, a później odpala rentgena i sie wszystko zgadza :] więc nawet ręcznie brzucha podotykają i wiedzą, nie trzeba na samolot :]

Dokładnie.. już maja swoje sposoby i bez usg umieja sobie poradzic.. to najwazniejsze:-) bo jakby sprzet nawalil to beda potrafili sobie jeszcze poradzic:-)
 
hahaha
wróciłam
nie zgodziłam się na pobyt w szpitalu
póki co to bardzo mocne braxtony a do tego Lenka wstawiła się już bardzo bardzo mocno do kanału więc lekarz zapowiedział szybki poród
w tym sęk,że bolesny
mam jeszcze 2 dni więc idę jeść pierniczki:tak:
i odpoczywać:-D
ale Lenka numer wywinęła:-)
najważniejsze,że wiem czy wszystko ok i już się nie martwię

Lenka taka sama aparatka jak moja Julka.. z tym że u mnie to nie były braxtony a skurcze z tym ze nieregularne no i cos mi tam w tyłek wstrzyknęli i po czasie wszystko przeszlo hehe a teraz cisza... mam chwilami takie uczucie jak wtedy ale nie rozkreca sie... heh :/

ja też jestem Justyna:tak:

To wybacz nie zuważyłam Cię bo chyba jeszcze nie jestes w grupie zamknietej i nie podalas swoich danyc... a ja tylko tam sprawdzałam. Wybacz...

hmm a gdzie nasz Dadofill :-p i Anoola ?

Miało być Daffi???? znów zacznie się nabijanka ze mnie?? dzięki waszym radosnym porankom mam dzień lepszy i weselszy:-)
 
reklama
Do góry