reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hahahaha rozbawiłas mnie hahha " a tu katarzynka nam wyskoczyła":-D:-D:-D heheheh Bo ja jak zakladalam konto w kwietniu to tak sobie myslalam pewnie bede miec coreczke i nazwe ja wiktoria z tad moj login ;p a pozatym na Drugie mam wiktoria tzn, z bierzmowania ale drugiego nie mam wiec tak jakby drugie nie? hehe

ja drugie tez mam tylko z biezmowania.. no zawsze sa to 2 imiona tylko ze w urzedach sie go juz nie podaje bo bedzie niezgodny a aktem urodzenia.. hehehe ale co tam... trafilas z Wiktorią:-)

Luuuzna nie martw sie ja jestem Justyna a mojego meza babcia i tak caly czas na mnie wola Lucyna i nie moze zapmaietac imienia a do meza nie mowi Marek tylko najpierw: Rafał, Paweł, Mateusz a na koncu Marek:-)
 
reklama
Jak znam siebie to mi sie nie zakreci bo jeszce tak mi sie nigdy nie zrobilo heheh zaraz uslysze ze zawsze moze byc ten pierwszy raz.. wiec nawet nie bede sie bronic przed wami:-)
ale bylam 2 dni temu w szpitalu ciocie odwiedzic... i siedzialam u niej to mialam taki kryzys zrobilo mi sie goraco duszo w glowie mi wirowalo mialam mnostwo czarnych plamek przed oczyma/....i co????? i dalam rade nioe padlam przetrzymalam to jakims cudem a pozneij szybko wyszlam na powietrze... ale nie dalam po sobie poznac:-):tak:
 
ja drugie tez mam tylko z biezmowania.. no zawsze sa to 2 imiona tylko ze w urzedach sie go juz nie podaje bo bedzie niezgodny a aktem urodzenia.. hehehe ale co tam... trafilas z Wiktorią:-)

Luuuzna nie martw sie ja jestem Justyna a mojego meza babcia i tak caly czas na mnie wola Lucyna i nie moze zapmaietac imienia a do meza nie mowi Marek tylko najpierw: Rafał, Paweł, Mateusz a na koncu Marek:-)

Nie ma to jak starszy człowiek coś ubzdura:-D
 
DOBA?:szok:
matko trzeba te ciuszki wyprać szybko:-D:-D:-D

hehe ja juz mam to z glowy dawno :tak:

ja drugie tez mam tylko z biezmowania.. no zawsze sa to 2 imiona tylko ze w urzedach sie go juz nie podaje bo bedzie niezgodny a aktem urodzenia.. hehehe ale co tam... trafilas z Wiktorią:-)

Luuuzna nie martw sie ja jestem Justyna a mojego meza babcia i tak caly czas na mnie wola Lucyna i nie moze zapmaietac imienia a do meza nie mowi Marek tylko najpierw: Rafał, Paweł, Mateusz a na koncu Marek:-)

hehe moja tesciowa To Justyna a moja mama sie myli caly czas i mowi Lucyna hehee do niej hahah :laugh2:
 
Jak znam siebie to mi sie nie zakreci bo jeszce tak mi sie nigdy nie zrobilo heheh zaraz uslysze ze zawsze moze byc ten pierwszy raz.. wiec nawet nie bede sie bronic przed wami:-)
ale bylam 2 dni temu w szpitalu ciocie odwiedzic... i siedzialam u niej to mialam taki kryzys zrobilo mi sie goraco duszo w glowie mi wirowalo mialam mnostwo czarnych plamek przed oczyma/....i co????? i dalam rade nioe padlam przetrzymalam to jakims cudem a pozneij szybko wyszlam na powietrze... ale nie dalam po sobie poznac:-):tak:

Ja miałam takie krytyczne chwile na zakupach - nagle bladłam, w głowie mi szumiało, kręciło się i duszno mi się robiło, ciepło...ale chyba z 3 razy tylko
 
ja bym chciala naparwde wiedziec kiedy urodze.. kiedys chcialam sie wybrac do wrozki ale nie chcialam zeby mowila mi o zdrowiu moim zyciu itp.. tylko o mojej dzidzi... czy bedzie zdrowa czy urodze szybciej czy pozniej itp.. ale nie odwazylam sie.. bo mam w pamieci historie mojej babci ktora opowiadalo mi cale rodzenstwo mojej mamy a jest ich osmioro.
A wiec poszla ona kiedys do wrozki bo chciala poznac swoja przyszlosc... wrozka jej wywrozyla ze urodzi blizniaki ale sie nimi dlugo nie nacieszy. i co sie okazalo?? faktycznie babcia zaszla w ciaze... urodzila blizniaki...(chlopcow) jedne zaczelo chorowac na zapalenie pluc... jak sie okazalo ten co byl zdrowy umarl pierwszy a tydzien pozniej ten chory. Dlatego nie odwaze sie.. wole nie wiedziec co mnie czeka!
 
Ja na raty piorę jak zawsze i na ostatnią chwilę! jak to ja:-D

Co Wy z tą Lucyną? Tak tylko sobie wbiłam to imię, żeby mi do nicka pasowało:laugh2:

Zobacz jaką przeszlosc ma imie Lucyna:-)
co do prania to mozemy podac sobie dłoń... tak sie rwałam do wszystkiego... a prac mi sie nie chcialo...
Oooo dzis jeszcze zmaierzam spakowac torbe dla Julki i dla siebie w jakiejś części
 
ja bym chciala naparwde wiedziec kiedy urodze.. kiedys chcialam sie wybrac do wrozki ale nie chcialam zeby mowila mi o zdrowiu moim zyciu itp.. tylko o mojej dzidzi... czy bedzie zdrowa czy urodze szybciej czy pozniej itp.. ale nie odwazylam sie.. bo mam w pamieci historie mojej babci ktora opowiadalo mi cale rodzenstwo mojej mamy a jest ich osmioro.
A wiec poszla ona kiedys do wrozki bo chciala poznac swoja przyszlosc... wrozka jej wywrozyla ze urodzi blizniaki ale sie nimi dlugo nie nacieszy. i co sie okazalo?? faktycznie babcia zaszla w ciaze... urodzila blizniaki...(chlopcow) jedne zaczelo chorowac na zapalenie pluc... jak sie okazalo ten co byl zdrowy umarl pierwszy a tydzien pozniej ten chory. Dlatego nie odwaze sie.. wole nie wiedziec co mnie czeka!


Ja nigdy nie byłam u wróżki, ale zaczepiła mnie jedna na ulicy i powiedziała, że będę miała dziecko z rudym mężczyzną:szok:
Mój T - zapewniam Was - NIE JEST RUDY:-D
 
reklama
Ja na raty piorę jak zawsze i na ostatnią chwilę! jak to ja:-D

Co Wy z tą Lucyną? Tak tylko sobie wbiłam to imię, żeby mi do nicka pasowało:laugh2:


Ja jestem w goracej wodzie kapana i to strasznie goracej juz w 2 m ciazy moglabym prac ciuszki bo juz dostalam cala torbe hehe :tak:ale ogolnie to moglabym cala wyprawke skompletowac juz w 2 m ciazy ehehe ale jakos wytrzymałam i dopiero niedawno zostala zakonczona juz cała :-):-):-)


dla mnie i tak juz pozostaniesz do konca zycia LUCYNA Z BB :-D:-D:-D
 
Do góry