reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A poznalas jakis fajnych ludzi tam?
Średnio. Ta moja grupa jest strasznie duża i jakieś takie mruki raczej. Ostatnio patrzyłam po twarzach to faceci znudzeni a babki jakieś przymulone. Nie moje klimaty. No i prawie wszyscy mają termin na luty, pare dziewczyn na styczeń. Więc Mój maluch najstarszy. I ogólnie to One mają w większości większe brzuchy niż ja i chyba się wkurzają bo Synek nie odebrał mi urody, wręcz przeciwnie i jakaś taka zazdrość w powietrzu delikatna. Ech
 
reklama
NO ogladamy film:) a ja szukam czegos do pokoiku mam faze na kubusia i taka skrzynke na pierdoly sobie wyszukalam jak wam sie podoba?Mamy maly pokoik dla maluszka i mebli za duzo tam nie chcemy zwlaszcza ze jest wbudowana spora szafa w sciane
SKRZYNKI W ZESTAWIE- KUBUŚ PUCHATEK-NA PREZENT !! (810132622) - Aukcje internetowe Allegro

Fajne, kubusiowe rzeczy i ozdoby do pokoju dziecięcego są w Leroy Merlen ( chyba dobrze napisałam)
A Ty w jakiej części Szczecina mieszkasz? Na czuja obstawiam Gumieńce, ale po częstych odwiedzinach reala równie dobrze może być słoneczne
Ja osowo :-)

 
Średnio. Ta moja grupa jest strasznie duża i jakieś takie mruki raczej. Ostatnio patrzyłam po twarzach to faceci znudzeni a babki jakieś przymulone. Nie moje klimaty. No i prawie wszyscy mają termin na luty, pare dziewczyn na styczeń. Więc Mój maluch najstarszy. I ogólnie to One mają w większości większe brzuchy niż ja i chyba się wkurzają bo Synek nie odebrał mi urody, wręcz przeciwnie i jakaś taka zazdrość w powietrzu delikatna. Ech

To szkoda troche ze taki nie bardzo komplet sie zebral. Mi jak znajomi polecali szkole rodzenia to miedzy innymi ze wzgledu na nawiazanie nowych kontaktow a jako ze w uk nie mamy rodzinki i znajomych w okolicy to w sumie mialoby sens. Ale ostatecznie ujme to tak - nie ma to jak Polacy :tak: i darowalismy sobie szkole rodzenia. A wybraliscie juz imie dla synka?
 
reklama
Do góry