reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
No i slusznie! :-) A moze to kamera tak dziala - czlowiek za wszelka cene chce dobrze wypasc :laugh2:

Mea mimo najszczerszych checi pogubilam sie w tych filmikach i nie moge znalezc tego ze wzorowym mezem :-) Osobiscie wydaje mi sie ze swojemu ukochanemu jakies zajecie na czas porodu zorganizuje i napewno nie bedzie sie nudzil, np masaz stop uwielbiam :tak:
He he to może ja sobie zażycze kamere. :-D:-D:-D

A z tym masażem stóp to uważaj bo jeszcze Ci Maż zajrzy nie tam gdzie trzeba i trzeba go będzie cucić :-D

W szkole rodzenia to położna mówiła że niektórzy tatusiowie to z laptopami siedzieli i filmy oglądali. A jak żona o coś prosiła to było poczekaj poczekaj - nie teraz - właśnie się akcja rozkręca! A no i zaopatrzenie żywieniowe mieli niezłe.. Bidna kobita się męczy a Ci normalnie seanse filmowe odstawiają.
 
polecam
Świetny film:tak:

Ja tez polecam:tak:samam bym obejrzala ale nie mam Polsatu:no:

MOj ma kontrakt 8 tygodni w morzu na 8 w domku a teraz moze sie uda zmienic na 4 tyg na 4 wyjdzie w najblizszych dniach ale wtedy bede musiala byc pechowo w ostatnich 4 tyg ciazy sama bo tak pechowo akurat wyjdzie

Ale zes sobie meza wybrala:-:)-Dnie trzeba bylo pomyslec o tym wczesniej?Oczywiscie zartuje;-)

idę się kąpać po wydarzeniach:tak:a to z pewnością przyniesie ulgę:tak::tak:

ale mam zgagę po szarlotce ale to normalne po proszku do pieczenia:zawstydzona/y:

Tez mam zgage po tesciowej placku na jablkach:wściekła/y:

od południa wymiotuję i mam biegunkę... do tego brzuch cały twardy i strasznie bolą mnie krzyże... :confused2:

Nessi, trzymaj się dzielnie!

Niezle sie ci narobilo:-(

mataka ja nie wiem czy cie to pocieszy ale nam dzis tesciowa zadzwonila ze chce przywiezc tu chora babcie /o ile ta sie zgodzi!!! w co szczerze watpie!!/ a babcia lezy bo ja osteoperoza dopadla i nie umie sie ruszac !! no i mariusz zapytal gdzie bedzie babcia spala na co uslyszal odpowiedz "albo u was w duzym pokoju albo w sypialni!!!" na co on ze w takim razie mama ma z nia zostac w kietrzu bo ja musze miec warunki zarowno do tego zeby sie wyspac /w nocy w sypialni/ jak i do tego zeby za dani jakos funkcjonowac /potrzebny mi pokoj z mozliwoscia lezenia na fotelui czucia sie swobodnie!!/ :) i jak ona chce przywiesc babcie to ma ja miec u siebie!!! na co tesciowa rzucila sluchawka!!

Nie no przegiela twoja tesciowa jak zwykle:tak:dobrze maz jej powiedzial;-)

mopja tesciowa w tym plebiscycie byla by na wysoko punktowanej pozycji :)

gdyby mojemu mezowi takim tekstem wyjechala to by tez sie jej solidnie oberalo !! zalujcie ze nie widzicie akcji jak mariusz pije piwko wieczorem po pracy a ta mu z tekstem "ze ona nie chce miec alkoholika w domu !!!!" po czym slyszy "zawsze mozesz sie do raciborza wyprowadzic :)"

Dobre:-)

laski co zrobic z puchnacymi rekami ?? bo nogi to sie daje wyzej /dzis leze i jest calkiem niezle/ ale co z rekami ?? ja juz palcow nie umiem zginac !!!!!!!!!!!!!!!!

Mi gin kazal moczyc w letniej wodzie z sola morska:tak:na poczatku pomagalo ale potem juz nie:no:
 
Ten jest odpowiedni dla tchorzy :-) Tak raczej lagodnie to przebiega i do czego moze przydac sie partner w trakcie porodu bo moje kochanie ostatnio zapytalo "Powiedz mi co ja mam na tym porodzie robic?" :sorry: padlam :rofl2:

YouTube- Natural Childbirth 2-2-08


Moj na przykład włączył radio i spytał się, czy może posłuchać meczu, błagam tylko nie pytajcie jaki to mecz, bo nie wiem
Jak kiedyś powiedziałam koleżance to ze śmiechu spadła z krzesła:-D:-D:-D
 
He he to może ja sobie zażycze kamere. :-D:-D:-D

A z tym masażem stóp to uważaj bo jeszcze Ci Maż zajrzy nie tam gdzie trzeba i trzeba go będzie cucić :-D

W szkole rodzenia to położna mówiła że niektórzy tatusiowie to z laptopami siedzieli i filmy oglądali. A jak żona o coś prosiła to było poczekaj poczekaj - nie teraz - właśnie się akcja rozkręca! A no i zaopatrzenie żywieniowe mieli niezłe.. Bidna kobita się męczy a Ci normalnie seanse filmowe odstawiają.


No w sumie o tym ze stopy mam z tej "nieodpowiedniej" strony to nie pomyslalam :sorry: Jeszcze chyba popracuje nad tym porodowym grafikiem - co ma robic i kiedy :-D

A jesli chodzi o laptopa to wcale bym sie nie zdziwila jakby moj R musial jakies serwery w pracy zdalnie nadzorowac :sorry: bo jest juz nie fanem a fanatykiem swojej pracy :tak:

A tak w ogole to fajne rzeczy wrzucilas ze swojej szkoly rodzenia, dzieki :happy:
 
reklama
Do góry