reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dzień dobry dziewczyny!
Lublin nadal gorący i duszny, może któraś chce troszkę słońca? Staram się sama nie wychodzić z domu, w zeszłym tygodniu ledwo wysiadłam z autobusu: mroczki przed oczami, miękkie nogi i widzę, że nie jestem z tym sama. No ale przy takiej pogodzie, a jeszcze jak ktoś ma niskie ciśnienie to chyba nie mam się co dziwić.
Czy którejś z Was twardnieje może brzuch? Bo mi zaczął tak we wtorek wieczorem, wzięłam nospę i magnez i troszkę przeszło. A tu jak na złość ginka na urlopie, udało mi się w środę do niej dodzwonić i zaleciła dalej nospę i magnez a jak nie przejdzie to izba przyjęć. Tak więc cały dzień wczoraj przeleżałam, ale wszystkie papiery w torebce już były przygotowane na wizytę w szpitalu:( Dzisiaj ,odpukać, już lepiej, a do wizyty u ginki 13 lipca jeszcze trochę. mam nadzieję, że do tego czasu już nic złego nie będzie się działo.
mea_osi na problemy z pęcherzem ginka poleciła mi żuravit (takie tabletki), herbatę z żurawiną ( b.dobra jest firmy biofix), trzeba dużo pić i można łykać wit.C.
Mam pytanie: czy któryś z dziewczyn w zblizonym tygodniu ciąży jak ja, nie czuje jeszcze ruchów? Ja nie czuję, ale chyba jeszcze nie mam się czym martwić, prawda?
Ale się rozpisałam, chyba musiałam się Wam wygadać:) Pozdrawiam!
 
reklama
jakos niepokojarzylam :) ja na 3d ide do doktora GRUDNIA (niedaleko placu wolnosci) i chyba kolo 200 trzeba miec w kieszeni !!!

Ja w pierwszej ciąży byłam właśnie u Grudnia na usg4D! Bardzo miły lekarz! 2 lata temu badanie z płytą kosztowało 150 zł ale pewnie jest już drożej! Znów się wybieramy do niego ale ja tam idę obejrzeć moje maleństwo a nie szukać chorób! Bo spotkałam się z takimi opiniami że po co na takie dokładne usg chodzić jak tylko mogą straszyć nieprawidłowościami! Ja wierzę że maleństwo jest zdrowe! Do końca trzeba mieć pozytywne nastawienie, nie?!
 
Moka - ja mam twardy brzuch! ja! a raczej nadety... dlatego jest taki wielki juz. Czasami podbrzusze twardnieje - wtedy sie klade i rozluzniam, na pewno mozna nospe zazyc ale niech lepiej lekarz czuwa...
ale ruchy juz dawno czuje, lekarz mowi ze za wczesnie , gdzies do 22 tyg mozna i nie czuc...
 
Ja tez nie czuje jeszcze ruchów, mimo ze to juz skonczony 16 tydzień. Te nasze dziewczyny to chyba za szczupłe są i wszystko czują wcześniej, bo książkowo to w pierwszej ciązy ok 20 tygodnia mozna wyczuc a w kolejnych juz w 18. Wiec narazie jeszcze jestem spokojna ale zazdroszcze jak nie wiem co....
Ja chodze do lekarza "państwowo" na fundusz ale lekarz cudowny, starszy pan z ogromnym sercem. Po tym jak rok temu poroniłam dał mi "bez łaski" skierowanie na wiele badan, mimo ze takie badania zalecaja robic dopiero po 3. poronieniu. Złoty człowiek
 
No i znów grzmi, ciemno się robi, ale z jednej srony może oczyści się trochę powietrze

Już po farbowaniu jestem, chwyciło równo, tylko myślałam że inny kolorek będzie. Ale najważniejsze że nie ma już tych paskudnych odrostów!!!

 
Ja tez nie czuje jeszcze ruchów, mimo ze to juz skonczony 16 tydzień. Te nasze dziewczyny to chyba za szczupłe są i wszystko czują wcześniej, bo książkowo to w pierwszej ciązy ok 20 tygodnia mozna wyczuc a w kolejnych juz w 18. Wiec narazie jeszcze jestem spokojna ale zazdroszcze jak nie wiem co....
Ja chodze do lekarza "państwowo" na fundusz ale lekarz cudowny, starszy pan z ogromnym sercem. Po tym jak rok temu poroniłam dał mi "bez łaski" skierowanie na wiele badan, mimo ze takie badania zalecaja robic dopiero po 3. poronieniu. Złoty człowiek

Ja też nic nie czuje, ale we wtorek na USG widziałam jak moj mały się wierci, więc wyczekuję dnia aż mnie połaskocze :-)

Do państwowgo chodziłąm przy pierwszej ciąży, lekarz ok nie mam zastrzeżeń, ale jak po raz drugi zobaczyłąm 2 kreseczki poszłam do prywatnego, tam ma USG, i jestem spokojniejsza jak widzę moje dzieciąteczko. A z funduszu poszłabym na badanie pewnie w 12tyg i gdyby coś się działo byłoby już za późno na działanie (jak przy pierwszym moim aniołku)

 
Dzień dobry dziewczyny!
Czy którejś z Was twardnieje może brzuch? Bo mi zaczął tak we wtorek wieczorem, wzięłam nospę i magnez i troszkę przeszło. A tu jak na złość ginka na urlopie, udało mi się w środę do niej dodzwonić i zaleciła dalej nospę i magnez a jak nie przejdzie to izba przyjęć. Tak więc cały dzień wczoraj przeleżałam, ale wszystkie papiery w torebce już były przygotowane na wizytę w szpitalu:( Dzisiaj ,odpukać, już lepiej, a do wizyty u ginki 13 lipca jeszcze trochę. mam nadzieję, że do tego czasu już nic złego nie będzie się działo.
mea_osi na problemy z pęcherzem ginka poleciła mi żuravit (takie tabletki), herbatę z żurawiną ( b.dobra jest firmy biofix), trzeba dużo pić i można łykać wit.C.
Mam pytanie: czy któryś z dziewczyn w zblizonym tygodniu ciąży jak ja, nie czuje jeszcze ruchów? Ja nie czuję, ale chyba jeszcze nie mam się czym martwić, prawda?
Ale się rozpisałam, chyba musiałam się Wam wygadać:) Pozdrawiam!
mnie tez czasami twardnieje brzuch, ale jakos nie specjalnie czesto i ruchow tez nie czuje jeszcze, ale uwazam ze to jeszcze nie pora i nie ma sie zupelnie czym martwic
ja na pecherz bralam furagin 2x2 tabl przez tydzien i do tego wit C, a profilaktycznie mozna wlasnie te tabletki typu urolin itp z żurawiną, albo kupic sobie suszonej zurawiny i wcinać :)
no po to zeby sprawdzic narzady !!
narzadów to na 3d sie nie nasprawdza, tylko mozna z zewnatrz poogladac, narzady to sie na zwykłym USG ogląda
 
reklama
Do góry