reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej Mamuśki, i ja dołączam do Was,
Termin mam na 6 grudnia i wiem już, że będę mieć córeczkę- jestem z tego powodu strasznie szczęśliwa, mam 9,5 letniego synka
 
reklama
Ja również witam wszystkie panie:-)ja własnie niedawno wróciłam z urodzinek:-)widziałam sie z ciocia i kuzynka która przyjechała na urlop z Walli:-)jak my sie dawno nie widziałysmy:-)moja córa dostała prezencik,dwie zabaweczki,słodycze i strój kąpielowy:-)ale bedzie smigac po basenie.

Ja wizyte mam na 16.07 i juz sie nie moge doczekać:-)umieram z ciekawości czy jednak ta płec sie sprawdzi:-)
 
Witam nowe grudnioweczki !! Mam nadzieje, ze bedziecie tu czesto zagladac.:-)
Hej Mamuśki, i ja dołączam do Was,
Termin mam na 6 grudnia i wiem już, że będę mieć córeczkę- jestem z tego powodu strasznie szczęśliwa, mam 9,5 letniego synka
Hej. Ja rowniez mam termin na 6.12. Musimy wiec byc bardzo grzeczne zeby Mikolaj przyniosl nam piekne zdrowe prezenty:-)

Jeja to tylko ja będę sto lat czekać na moją wizytę :( 23 dopiero mam.. Ale przynajmnije już sie zdążę dowiedzieć co u Was wszystkich hihi
Uuuu to ja i tak bede po Tobie. Dopiero 27.07 mam wizyte ale jakos dziwnie spokojnie na nia czekam.
 
Uuuu to ja i tak bede po Tobie. Dopiero 27.07 mam wizyte ale jakos dziwnie spokojnie na nia czekam.


A ja się nie mogę doczekać. Prawdę mówiąc po 1 chciałabym mieć ją już za sobą - bo muszę dać wypis ze szpitala a tam mam napisane że w sumie to uciekłam z oddziału.. :zawstydzona/y: Mimo, że nie uciekłam :tak:

A poza tym - to już będzie usg połówkowe, a ja tak uwielbiam podglądać moją dzidzkę!! Ale cóż - nie tylko samo dziecko, ale i ciąża uczą cierpliwości.. :D :-)
 
Witam gorąco wszystkie nowe Grudnióweczki:) Ale nas dużo, super!!:)
I w dodatku najnowsze Grudnióweczki mają córeczki w brzuszku - moje gratulacje!:)
Mnie aż skręca bo też chcę znać płeć. W ogóle nie mam w sobie cierpliwości!;))

Lilijko Kochanie, ale miałaś przygody, nie zazdroszczę;* Oby się to nie powtarzało!!
 
Ja dopiero bylam u lekarza, a teraz ide 20.07 a na usg polówkowe 27.07. Mam nadzieje ze poznam wtedy plec. Juz sie nie moge doczekac! A za 10 dni do Stegny!!!! Ach te plaze.....
 
reklama
27.07 ide na wizyte i USG przy okazji wizyty w Polsce... do mojego starego dobrego gina. A 05.08 czeka mnie USG tutaj.Bedzie to juz 22-23 tydzien.Mam wiec nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i jedno badanie potwierdzi drugie a jesli Dzidzius na jednym laskawie nie pokaze co ma miedzy nozkami, to moze na drugim bedzie bardziej smiale ;-)Bo oczywiscie to tez mnie ciekawi... z drugiej strony czuje w tej ciazy niesamowity spokoj... zupelnie nie spodziewalam sie tego po sobie bo z natury jestem raptusem. Lekarz mi jednak mowil, ze mam sie wyciszyc, zaufac matce naturze i chyba wzielam sobie to do serca, bo jestem poki co bardzo cierpliwa;-)Poznac plec chcialabym przed koncem ciazy zeby po prostu wiedziec jak pokoik urzadzac ale zyczen co do tego nie mamy. Byle zdrowe.:tak:

Lilijko- a Ty uwazaj na siebie i dbaj o Was mocno!Pij duzo wody i odzywiaj sie grzecznie. Wszystko bedzie dobrze.:tak:
 
Do góry