reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Joanna-pociesze Cię-ja też mam strasznie zarośnięty brzuch:tak:jak małpiszon:-)
A co do allegro robię dokładnie to samo a później pokazuje mężowi-są cuda na kiju dla maluszków a w ulubionych mam folder "dziecko" i tam mam wszystko zapisane:-D:-D
A wizytę mamy w tym samym dniu-10.07 mam nadzieję,że dziecko wreszcie zrobi mi tę przyjemność i pokaże co tam ma:-)

Gogana-u nas raczej też kościelny z chrzcinami:tak:

A co do zachcianek to pochałaniam ogórki w chilli mojej mamy całymi słoikami. Zero słodkiego.
 
Georgina..no no, uważaj kochana!!!Dobrze, że nic się nie stało!Ja 10 lipca mam wizytę a potem 13-stego wyjeżdżam pod namiot w końcu!

Ale dzisiaj miałam..właściwie od wczoraj wieczora..coś koło 22 dziwnie się poczułam, nagle nie miałam siły podnieść reki..pisać nic! Brzuch jakoś..tak się wypychał do przodu..jakby mi kto go ciągnął że tchu nie mogłam złapać..szybko sie położyłam do łóżka...zasnęłam tez szybko..nawet nie słyszałam jak Mąz wrócił o 2 giej w nocy do domu..(inwentura..)Dopiero jak sie położył..przebudziłam sie jakoś tak dziwnie, cała spocona, niedobrze, zgaga!!!pierwszy raz!zaczęłam sie rzucać..ale potem jakoś usnęłam..ale spało sie koszmarnie, bolał mnie brzuch, paliła zgaga..niedobrze..do tego jeszcze hemoroidy się nasiliły, Mąż mówił ze byłam, cala rozpalona:-(Rano godz 5 nie mogę spac..bardzo niedobrze..usiadłam..miałam dreszcze, omamy i łamańce..i niedobrze..i tak do godz 7 (pilam malymi łykami wodę z kroplą Amolu)..potem zaczęłam kontaktować i jakby ciut ciut się poprawiło...wykorzystałam okazje (nie zasnęłam już) tylko szybko pobiegłam na targ..to był zły pomysł..minuta drogi ode mnie...ale ledwo wróciłam..ciezko mi było cokolwiek kupic i postac chocby kilka sekund i poczekac az Pani zapakuje...co sie dzieje?Ja juz nic nie moge robic:-(Wrocilam ledwo do domu..balam sie, ze bede musiała Męza wzywać z pracy...jak tylko weszłam od razu do łózka..i tak 3 godziny musiałam leżeć..zaczęła sie biegunka..ciagle niedobrze..po któryms razie..był spokój i usnęłam na chwilkę w końcu..po tych bojach, a tu..domofon!!!!Przyszedł kojec Motherhood od Męża w prezencie...ale fajny:-)!Nawet do Pana nie moglam zejsc:-(

Cały dzień mnie cały czas zgaga pali..mam ja pierwszy raz w życiu chyba!

Mało tego...odebrałam wyniki moczu..kurcze: liczne bakterie, nawet białko!(ślad), leukocyty do 12-stu (norma 0-5)..mętny..Boję się czy to nie zapalenie nerek, pęcherza..ale skąd?Czuję sie dobrze..Muszę powtórzyć jutro badanie jeszcze raz..Ja nie wiem który mocz ma byc zbadany: ma byc poranny..ale ja przed tym porannym jeszcze 3 razy w nocy odwiedzam kibelek a rano już prawie nic nie ma..wiec z którego mam to zrobić?z tego np o 5 rano?
Ostatnio latałam od 3 rano 3 razy a o 7 jak miałam coś zebrać do pojemniczka to nie mogłam..tak było mało, ze musiałam "łapać" do innego pojemniczka i przelewać do tej malusiej fiolki..może to był błąd, bo w pojemniczku cos tam mogło być, poza tym nie był to środkowy strumień tylko całość....nie wiem..:-(((

Oj ale się rozpisałam..

Ja brzunio smaruję tylko oliwką Babydream dla ciężarnych, do stóp mam super żel na obrzęki Babydream też-genialny!!!Moja znajoma w 8 miesiącu pierwszy raz kostki po tym żelu widziała-a jaka była wdzięczna za polecenie, bo nie znała tego:-):-)Zobaczyłam ten kremik Perfecta Mama, ale jak przeczytałam skład..to ja podziękuję;-)ojej!..ja z tych co nie tolerują parabenów, konserwantow, silikonów, sztucznych zapachów i tych wszystkich wypełniaczy itp..nie chcę tego zwłaszcza w brzuszek wcierać(oczywiście to tylko moje zdanie) .Jak mnie mdliło an wszystko smarowalam sie tylko czystym olejem z pestek moreli (Babydream mi śmierdział..rybami:-):-)

Teraz jest o niebo lepiej z zapachami, poza tym Babydream wypuścił nową serię dla kobiet w ciąży (na razie jest chyba tylko dostępna w niemieckich rossmanach).Schlecker tez ma niezłą serię dla kobiet w ciąży Baby Smile, ale trzeba uważać i czytać składy!Wiele z nich ma głownie sls'y i nawet parabeny!Oliwka np jest ok:-)

U mnie 2 dzień upały..wykończona jestem..wystarczy 15-20 minut na dworze i już ledwie dyszę;-)Dobrze, że w mieszkanku choc przyjemnie:-)no i mam wiatrak:-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie:)
wróciłam dzis z małych wczasów nad jeziorkiem, pogoda nawet dopisywała, wczoraj było tak gorąco, a ja nie mogłam się nawet wykąpać w jeziorku-znaczy nie wiem nawet czy kobiety w ciąży mogą kożystać z tych przyjemności(?) ale ja bałam sie ze coś w wodzie złapie, wiec spasowałam choć tak lubię pływać..:(
apropo włosków na brzuchu-mi pojawiły sie takie pojedyńcze czarne i do tego długie włoski-nawet rozważałam wyrwanie ich pensetom, ale liczę na to ze może poźniej wrócą "do normy" ;)
 
reklama
Witam wszystkie grudniówki. Termin mam na 27 grudnia. Ciekawe czy mała przywita mnie w starym roku czy już w nowym?

Georgina - ja mam 13 lipca wizytę.....................................:)
 
Do góry