reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

chyba cie rozumiem ... ja tez truskawki pochlaniam w kazdej widzianej ilosci !!!

a co do rodzenstwa to byl u na srozstrzal od 2400 (najstarsza siostra) potem 3200 (druga) potem ja 5600 i najmlodsza 3400 :)
 
reklama
A ja glebowałam ze schodów:/ Co prawda dwóch czy trzech, ale walnęłam się głową (bokiem) o ścianę;/ Troszkę boli bo to norma przy uderzeniu, ale nic mi nie jest poza tym, mam nadzieję, że nie będzie mi nic:( Się zmartwiłam trochę:(
Az mi sie w glowie zakrecilo... Czesto mi sie wyobraza jak lece ze schodow - :baffled: - uwazaj, trzymaj sie poreczy. Ale bedzie dobrze. Kiedys wylozylam sie na mokra podloge i 15 min nie moglam wstac - glowa i kregoslup na ten czas wysiadly a potem bolaly 2 dni. Potem bylo OK)
Dla nas najwazniejsze nie walnac sie w brzuch
U mnie teraz jest sezon czeresniowy. Ciekawe czy to cos co w nich czasami pelza nie jest szkodliwe :baffled:. Strasznie lubie czeresnie, a placek drozdzowy z czeresniami jaki pycha)
 
Kulaszusza- nie powiedział dokładnie ile ma szyjka. Jak mnie badał powiedział tylko, że jest trochę za krótka, ale na razie trzyma. Ile Twoja ma? Mam nadzieję, że obejdzie się do końca ciązy bez komplikacji. Co do cesarki, ze względu na wzrok, okulistka mi odradziła.
Georgina- dobrze, że nic Ci się nie stało. Teraz niestety musimy uważać podwójnie;-)
Uciekam zapłacić rachunki. Mam nadzieję, że nie umrę w tym upale. Pa pa
 
Georgina-jak dla mnie to też może być ciągle pochmurno. Uważaj na siebie kobieto!!! Ja będąc na początku czerwca na zakupach zdąrzyłam tylko wybiec z marketu i paść na pierwszych lepszych schodach tak mi się zrobiło słabo:-(
pogoda jest tragiczna! a siedzenie w domu do wieczora to żadna przyjemność

kulaszusza-co do ślubów to ja i mąż chcielismy wziąć w sierpniu kościelny bo mamy tylko cywila ale zrezygnowaliśmy. Teraz okazuje się,że nawet urlop mu przesunęli więc miałby tylko 2 dni okolicznościowego. lecą sobie w mundurówce po całości-nawet urlopu nie można zaplanować:no:
 
NO tak czytam o tym waszym praniu ze duszyłam dupsko i sama nastawiłam jeden wsad ahhaha !!! Jeszcze mi jasne zostanie do prania !
U mnie dusznoooooooooooo ,parnooooooo ,goracooooo !
Pewnie znajac moje szczescie to jak skonczy pralka prac ,bedzie ulewa !
Zjadłam wlansie pomidorowe z ryzem i mysle co by tu jeszcze przekasic ,ja mam wrazenie ze jakos tak ostatnio podupadlam z jedzeniem ,jakos nie mam takich wielkich ciagat do czegos.
Odliczam dni do wizyty ,jesze 9 dni.
Ciekawe czy zmusze gina do powiedzenia jaka plec hahahah .U mnie bez zmian czuj na boya !!!!!!!!!
Georgina ty to masz dziewczyno z tymi snami ahahhaha ,ostatnio snil ci sie sliczny synus ,teraz widze ze wrocilas w snach do corki. uwazaj na siebie !!!!!!!
 
Wiecie co !!!! Mam wrazenie ze mi brzuch zarasta buhahahahahahahah !!!!!!!!:szok::zawstydzona/y::-D.Nie tyle co nogi obrastaja bo predzej mala mi szybciej obrasta niz nogi ,ale wiecie co zeby jeszcze brzuch obrastal????? NO to juz wogole porazka ahahhahaha !

Ostatnio zawiesiłam sie na przegladaniu allegro w poszukiwaniu poscieli do łóżeczka ,poscielki do wozka ,kocykow , rozkow no i wozka ,no codzinnie przegladam i dodaje do ulubionych sprzedajacych ! Pozniej nie bede musiala szperac wsio do nowa ,jak mi sie cos podoba zaznaczam.A wierzcie mi ,no cuda sa dla dzieciaczkow ....na punkcie poscieli mam hoplaaaaaa !
 
reklama
Wiecie co !!!! Mam wrazenie ze mi brzuch zarasta buhahahahahahahah !!!!!!!!:szok::zawstydzona/y::-D.Nie tyle co nogi obrastaja bo predzej mala mi szybciej obrasta niz nogi ,ale wiecie co zeby jeszcze brzuch obrastal????? NO to juz wogole porazka ahahhahaha !

No mój brzuch też się robi ciemniejszy, miałam włoski, ale teraz mam wrażenie są wręcz czarne!!!!

 
Do góry