reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Nie wiem, czy mu ufam, ufam sobie i swojemu przeczuciu, a poniewaz nic mnie nie boli (no moze dzis w ok jajnika...), cisnienie sama sobie mierze, czuje sie dobrze, musze wierzyc, ze gdyby cos bylo nie tak w badaniach, powiedzialby. Moze on ma jakies super-wyczucie ze tak na oko mierzy tetno dziecka))) ale serducho walilo rowno i sie nie martwie.
W poprzedniej ciazy chodzilam prywatnie i roznicy az takiej nie widze... Co prawda mierzyl cisnienie ale za kazdym razem stwierdzal. ze ja go nie mam :-D
Kolejna wizyta za 5 tygodni i bedzie to USG. Jedynym badaniem, ktore powtarzam za kazdym razem to mocz - mowilam, ze moge miec problemy z nerkami - czyli lekarz czuwa...)
 
marzka tego lata to ci zazdroszcze ... u nas znowu chmury i zapowiadany deszcz ;/
a co do "nocnego marka" to sie nie martw :) bo poki chodzisz to maluszka ukolysasz i spi a jak ty sie kladziesz to on wtedy sie budzi :)

A ja Wam szczerze napiszę, że nie potrzebuję słonka bo nawet się opalać nie można to już wolę zachmurzoną pogodę. Zresztą na mnie nie działa źle zła pogoda, jedynie co działa mi na humor to ból głowy:-)
 
Witam Laseczki:-):-)
nie dosc ze schowala to jeszcze urodzila w 20 minut !!! - mistrzyni !!! QUOTE]
Pelny podziw dla Twojej Mamy Mea_Osi :tak:A reszta Twojego rodzenstwa tez taka dorodna?
Byłam wczoraj u gina, trochę mnie zmartwił. Powiedział, że mam za krótką szyjkę, jak na ten wiek ciąży, ale póki co trzyma. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie zakładać szwu na szyjkę jak maluszek podrośnie. No i już nieodwołalnie będę miała cesarkę. Chciałam rodzić naturalnie, ale jak trzeba to trudno...:-( Ale za to dostałam skierowanie na USG połówkowe, mam je zrobić w 21 tyg. Może w końcu poznamy płeć maluszka, bo już umieram z ciekawości.;-)
.
Jaka masz dluga szyjke? Mi tez ostatnio o tym lekarz mowil, ale poczytalam troche i mimo wszystko wydaje sie byc w normie. A dlaczego cesarka?

Witam wszystkie dziewczęta... U mnie dziś kolejny dzień prawdziwego lata, o dziwo upał nie dokucza mi za bardzo i lepiej go znoszę niż zmianę pogody. Wczoraj moje maleństwo też szalało i pukało do mnie...częściej wieczorami czuję ruchy będzie "nocny marek" odwrotnie niż ja... Co do brzuszka to mój już widać chyba że bardzo luźny t-shirt założę to mniej... Pozdrawiam:-)
U nas tez ukrop z nieba sie leje... przeszlo 30 stopni. Ale masz racje: lepsze to niz zmiany pogody. Rowniez odczuwam czesciej ruchy wieczorem... motylki.:tak:
Chyba wiekszość z nas robi pranie. Ja już załadowałam drugą pralkę. Udanej impezki ;)
Ja juz o 7 rano wieszalam pranie :-)

Wczoraj bylam u gina. Troche mnie zadziwia jego podejscie, ale na szczescie wiem, ze u mnie wszystko ok. Dlaczego nikt mi nie mierzy cisnienia? Wizyta trwala... chyba 7 minut. 16 tydzien + 2 dni. Powiedzialam, ze od tygodnia czuje ruchy a on, ze to malo prawdopodobne, przy 2 dziecku w 18 mozna wyczuc. Serce bije szybko, co prawda nie wiadomo ile na minute, ale na oko jest ok. Co do wyjazdow dalekich nic nie moze powiedziec, z medycznego punktu widzenia nie ma przeciwskazan, reszta zalezy od rozsadku rodzicow. Tu go rozumiem. Powie jedz, a potem cos sie stanie i bedzie winny. Nie jade. :-(
Kochana. Jesli masz do niego zaufanie to chodz dalej, ale jesli cos budzi Twoje watpliwosci to lepiej zmienic teraz niz na finiszu ciazy.
A co do wyjazdow... mhm wiadomo, ze zaden lekarz nie da gwarancji ze nic sie nie stanie.. tak samo podczas stresow np slubnych.;-) W ubieglym roku kolezanka bedac w ciazy miala slubowac i zapytala lekarza czy nie ma przeciwskazan bo to wiadomo: stres, caly dzien na nogach. Lekarz powiedzial, ze nie moze dac gwarancji, ze nie zaszkodzi to dziecku.. i z tego powodu odwolali slub niecaly miesiac przed uroczystoscia.:sorry2:
W tym roku maja drugie podejscie :-D

Alez mam ochoty na truskawki... Po prostu jem je w kazdej postaci: na surowo, w ciescie, ze sniezka, lodami, w koktailach, sokach :-)
Moglabym zywic sie tylko nimi.:tak:
 
Ja mam przy każdej wizycie robione USG, za każdym razem gin sprawdza tętno maluszka. Robi też jakieś pomiary, nie bardzo wiem jakie ale zawsze jest zadowolony. Nawet mi wczoraj powiedział że odstawiamy Duphaston, czyli musi być ok.

Piszecie o różnych balsamikach, hmm ja smaruje się narazie tylko oliwką Jonhson&Jonhson, jest dobra.

Ależ grzeje, posiedziałam trochę na balkonie ale nie mam już cienia więc uciekam.

 
reklama
A ja glebowałam ze schodów:/ Co prawda dwóch czy trzech, ale walnęłam się głową (bokiem) o ścianę;/ Troszkę boli bo to norma przy uderzeniu, ale nic mi nie jest poza tym, mam nadzieję, że nie będzie mi nic:( Się zmartwiłam trochę:(
 
Do góry