reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kopciuszek mamy dzieci w tym samym wieku;-) I kolejna dzidzia też będzie:tak:

Fajnie:-)beda rowiesnikami:-)nie wiem jeszcze jak to bedzie z drugim ale pewnie też beda w tym samym wieku.

Ja też juz wywiesilam pranie:-)u nas jak narazie piekna pogoda,słonko swieci jak oszalałe i nie ma tej duchoty jaka była wczoraj.Dzis po południu jade do babci na urodzinki.
 
reklama
a ciekawe czy ktoras z was wlaczyla dzis pralke o 5 rano - ha !!! bo ja i owszem :) /no dobra ja wieczorem naszykowalam a maz nacisnal o 5 start :)/
 
Wczoraj bylam u gina. Troche mnie zadziwia jego podejscie, ale na szczescie wiem, ze u mnie wszystko ok. Dlaczego nikt mi nie mierzy cisnienia? Wizyta trwala... chyba 7 minut. 16 tydzien + 2 dni. Powiedzialam, ze od tygodnia czuje ruchy a on, ze to malo prawdopodobne, przy 2 dziecku w 18 mozna wyczuc. Serce bije szybko, co prawda nie wiadomo ile na minute, ale na oko jest ok. Co do wyjazdow dalekich nic nie moze powiedziec, z medycznego punktu widzenia nie ma przeciwskazan, reszta zalezy od rozsadku rodzicow. Tu go rozumiem. Powie jedz, a potem cos sie stanie i bedzie winny. Nie jade.
A brzusio jest juz wielki, w stare ciuski juz nie wchodze w ogole. Z pierwszej ciazy rzeczywiscie zostaly na pamiatke tylko liczne rozstepy, ale pod koniec zdazylam zrobic fajne fotki, teraz tez musze zamowic, zeby ktos laskawie mi zrobil - przewaznie to ja fotografuje a mnie to cos nie chca... :-(
 
Wczoraj bylam u gina. Troche mnie zadziwia jego podejscie, ale na szczescie wiem, ze u mnie wszystko ok. Dlaczego nikt mi nie mierzy cisnienia? Wizyta trwala... chyba 7 minut. 16 tydzien + 2 dni. Powiedzialam, ze od tygodnia czuje ruchy a on, ze to malo prawdopodobne, przy 2 dziecku w 18 mozna wyczuc. Serce bije szybko, co prawda nie wiadomo ile na minute, ale na oko jest ok. Co do wyjazdow dalekich nic nie moze powiedziec, z medycznego punktu widzenia nie ma przeciwskazan, reszta zalezy od rozsadku rodzicow. Tu go rozumiem. Powie jedz, a potem cos sie stanie i bedzie winny. Nie jade.
A brzusio jest juz wielki, w stare ciuski juz nie wchodze w ogole. Z pierwszej ciazy rzeczywiscie zostaly na pamiatke tylko liczne rozstepy, ale pod koniec zdazylam zrobic fajne fotki, teraz tez musze zamowic, zeby ktos laskawie mi zrobil - przewaznie to ja fotografuje a mnie to cos nie chca... :-(

no z tym cisnieniem to gosc dal plame ... no ale on jest lekarzem i jesli mu ufasz i dobrze prowadzi ciaze to sie nei martw :) moj lekarz np nie robi zbyt wielu badan ... tylko co jakis czas morfologie i mocz i nic poza tym ... chyba ze na finiszu ale to sie dopiero okaze ... ale ja mu ufam i to jest najwazniejsze :)

co do fotek to ci rozumiem ... to ja jestem w domu nadwornym fotografem i zawsze sie musze dopraszac zeby byc na jakims zdjeciu !!!
 
Witam wszystkie!!
Helcia z tym praniem to ja jeste ostatnia. Mąż ściągnął mi firankę i już się pierze:tak:

Gogana-gdzie Ty chodzisz do gina?? Bo jakieś to dla mnie dziwne. Wprawdzie mój lekarz uważa,że ciąża to nie choroba i nie bawi się ze mną kiedy nie ma takiej potrzeby. Przy każdej wizycie pyta czy coś mnie boli a zazwyczaj jest to albo krzyż albo macica więc bóle standardowe:-) i mówi "jak nie boli to znaczy,że pani nie żyje:-)"

Ale na oko to nikt mi tętna dziecka nie mierzył:tak:
 
reklama
ja mialam tetno dziecka mierzone dopiero na genetycznym usg ... moj lekarz sluchal wczesniej ale nie mierzyl predkosci bicia serduszka ... stwierdzal ze rowne i miarowe i tyle :)
 
Do góry