reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kiedyś juz chyba Joanna o tym pisała, ja też to gdzieś przeczytałam, że kolejnych ciążach szybciej brzuszek widać;-) Może to jakaś reguła jest;-) Przy pierwszej ciąży pamiętam w 5 m-cu nikt nie widział mojego brzuszka, musiałam celowo go eksponować:-D
 
reklama
Ciekawe która z nas pierwsza zostanie mamą??
Ja w sumie nie grudniówka bo mam termin na 27.11 a z każdym usg terminy mam bardziej listopadowe;-)

Przez burze nie mam wody od godziny 19:00. Porażka. Nawet nie mam się jak wykąpać:-(
 
Czesc dziewczyny !
Pomyslałam ze zagadam do was z wieczora ! Co do tego szybszego wybrzuszania w nastepnej ciazy ,to mi moj gin tak mowil i jak dobrze pamietam to gdzies w necie czytalam ....
Co do ruchow dziecka ,ajjj czuje codziennie ! Przewaznie po poludniu i wieczorkiem dzidzia urzadza sobie szał pał !Ot rozrywkowe dziecie bedzie bo z rana za to lubi sobie dlugo pospac !
Mea nie martw sie z rozstepami nie ejstes sama ,ja po Patryku mam pamiatke na dupie i cyckach !!! Dzieki Bogu ze brzuch mi sie uchowal ....Jak narazie nic mnie nie swedzi a ja za to instensywnie sie smaruje !!!
Co do brzuszka ,no moj to juz widac z kazdej strony chyba hahah ...i bardzo sie ciesze z tego ot taki fajny urok ciazy :tak:
Marta no super zes sie zjawila !
 
Juz doszłam do tych brzuszków:-)piekne ale wydaje mi sie ze JOANNY to tu jak narazie nikt nie przebije:-Dpo prostu jestm w szoku:-)to ja myslalam ze mam wielki ale ona:-)super.
Ja musze też zrobić sobie taka pamiateczke brzuszków bo juz nie planuje ciąży:-)chyba ze bedzie jakas niespodzianka:-)
Co do rozstepów to ja też mam po pierwszej ciąży ale najwiecej jest na piersiach,nie jest ich mega duzo ale sa.Teraz narazie nie smaruje sie niczym na rozstepy ale chyba niedługo czas zaczac:-)
 
Juz doszłam do tych brzuszków:-)piekne ale wydaje mi sie ze JOANNY to tu jak narazie nikt nie przebije:-Dpo prostu jestm w szoku:-)to ja myslalam ze mam wielki ale ona:-)super.
Ja musze też zrobić sobie taka pamiateczke brzuszków bo juz nie planuje ciąży:-)chyba ze bedzie jakas niespodzianka:-)
Co do rozstepów to ja też mam po pierwszej ciąży ale najwiecej jest na piersiach,nie jest ich mega duzo ale sa.Teraz narazie nie smaruje sie niczym na rozstepy ale chyba niedługo czas zaczac:-)
Spokojnie !!!! Wierz mi i jeszcze ciebie wybrzuszy porzadnie ,ja koncze zaraz 17 tydzien ty konczysz 13 ,wiec masz jeszcze czas dobic do mojego ahahahahah
 
Ostatnia edycja:
No tak ale ja patrzalam na wszystkie fotki:-)nie tylko na ta ostatnia:-)no i moze i masz racje,moze i ja niedługo bedze tak wygladac:-)w pierwszej ciąży brzuszek pojawił mi sie dopiero w 5 miesiacu a teraz?Nie był wtedy duży,jak szłam do porodu to sie dziwili ze przyszłam rodzić:-Da jak sie urodziło to nie wierzyli ze takie duze dziecko:-)
 
ale z tym brzusiem nie ma regoly bo ja koncze 14 tydzien i juz mi wywalilo !! a to moja pierwsza ciaza !! ala mama mowila ze my taka mamy nature ze brzuchy wieeeeelgachne sa :) no i dzieciaczki tez niemale sie rodza bo ja jak sie urodzilam wazylam 5600 !!!
 
Kopciuszek mamy dzieci w tym samym wieku;-) I kolejna dzidzia też będzie:tak:
Ja mam brzuszek jak Joanna, musze fote zrobić i wkleić, no ale już nie dzisiaj;-)
 
reklama
Do góry