reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Marta-moja dzidzia też kopie jak szalona.
Z tego co wiem to zapowiadają takie upały do końca tygodnia a ja mam jazdę w czwartek i to 3 h po Zielonej więc zastanawiam się jak ja to zrobię:-(

Nowamagdak-ja jestem w 19 i prawie w ogóle nie mam brzuszka-czasem wychodzi wieczorem i wtedy strasznie swędzi mnie skóra;-)

Georgina-używasz czegoś,żeby nie mieć rozstępów??
 
reklama
Marta-moja dzidzia też kopie jak szalona.
Z tego co wiem to zapowiadają takie upały do końca tygodnia a ja mam jazdę w czwartek i to 3 h po Zielonej więc zastanawiam się jak ja to zrobię:-(

Nowamagdak-ja jestem w 19 i prawie w ogóle nie mam brzuszka-czasem wychodzi wieczorem i wtedy strasznie swędzi mnie skóra;-)

Georgina-używasz czegoś,żeby nie mieć rozstępów??

Zawsze smarowałam ciało balsamem nawilżającym, tak jest do dziś, oraz na brzuszek, piersi i uda stosuję Perfecta mama:-) Podobno i tak wiele zależy od genów co do rozstępów.
 
Moja mama w ciąży nie miała ani pół rozstępa, ale obawiam się, że ja tak kolorowo mieć nie będę:-) Zobaczymy.

ja niestety jak przytylam w czasie leczenia (ostatni rok) to takie rozstepy mi sie porobily ze mammamija !!!!!! no i teraz pewnie bedzie tylko gorzej ... chociaz musze przyznac ze ten krem na rozstepy jest naprawde dobry :)
 
reklama
Ja mam z tej serii chłodzący do nóg. A na brzuszek i piersi używam oliwki z hippa po kąpieli. Liczę skrycie na geny-moja mama urodziłą trójkę dzieci i nie ma rozstępów.

Dziewczyny ja też tą swoją malusieńką kuleczkę podkreślam jak mogę najbardziej ale jak tylko założę luźniejszą bluzkę nie ma śladu po ciąży:-(

A z wielką chęcią paradowałabym już z brzuszkiem:tak:
 
Do góry