reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam wszystkie Panie;-)
długo mnie nie było u Was i mam spore zaległości. Ale to tylko dlatego,że najpierw miałam grypę żołądkową, później siadły mi nerki i byłam ponad 2 tygodnie na antybiotykach, po augmentinie standardowo grzybica układu płciowego a na koniec znowu grypa:tak:
Dość już mam leżenia! Ale muszę do odwołania się oszczędzać!
Spadam poczytać co u Was, pooglądać maluszki:tak:
 
reklama
Niedawno spojrzalam na termometr i zobaczyłam, że na słońcu jest 43 stopnie!!! Dobrze, że mąż zrobił zapasy wody mineralnej:) Jest upał, ale chyba nie będę narzekać. Wolę to niż 15 stopni i deszcz.
 
A u nas wlasnie przeszla burza,powietrze teraz jest inne wiec nie ma takiej duchoty tylko chmóry na niebie i deszcz:-(
Torcik juz prawie gotowy,zostala wierzchnia dekoracja.
Co do czasu to nie tylko wam on smiga:-)ja tez pamietam jak niedawno czekałam na zblizajacy sie termin okresu a teraz juz 13 tydzien,ach jak to szybko zleciało:-)u mnie juz też brzusio widoczny sie robi az sama jestem w szoku:-)
 
kurde ledwo wyszlismy kosic trawe a tu juz burza na horyzoncie !!! udalo sie skosic tylko jedna czesc ... jutro jak by troche przeschlo sprobuje zwalczyc druga :)
 
Och burza, u nas ciągle ostatnio był tylko deszcz i chmury a burza nas omijała dużym łukiem.. A teraz natrzaskało i od razu lepiej się oddycha.. Ja uwielbiam burzę :D Dziś całą przesiedziałam na dworze :D :D
 
Witam :]
może się przyłączę do tematu " Grudzień 2009 "
Ja mam wyliczony termin na .... sylwestra :] dokładnie 31.12.2009, no ale wiadomo że rzadko rodzi się idealnie w terminie, mam nadzieję że "dotrzymam" do stycznia :))) ciążę znoszę idealnie od samego początku, obecnie jestem w 12 tygodniu. Zero objawów, jednak ok. raz w tygodniu miewam silne bóle głowy, które trawją 2-3 dni :/ czasem próbuję wziąść 1 paracetamol (podobno tylko to można brać ), ale zazwyczaj przestaje na chwilę, i znowu strasznie boli... no ale co zrobić. Jeśli chodzi o brzuch - no to już niestety nie mogę go ukryć :] myślałam że brzuchy rosną później, 4-5 miesiąc, no ale patrząc na siebie - zmieniłam zdanie :)
a u Was jak to jest z tym brzuchem/jak było ok. 12 tygodnia ?
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamuśki !
 
Witam nową Forumkę:)
Nasze brzuszki są w Albumie, więc zapraszamy do oglądnięcia:)
Mój szybko urósł:) Zdziwiłam się bo to pierwsza ciąża:)
 
Witam:tak: Kilka dni nieobecności miałam;-)
Tyle napisałeyście, ze wszystkiego nie przeczytam:-D

Dzidziula moja kopie jak szalona hehehe albo szalony;-)
A pogoda na mazurach okropna, duszno, parno, burza była ale i tak człowiek cały sie lepi.
 
Witam :]
może się przyłączę do tematu " Grudzień 2009 "
Ja mam wyliczony termin na .... sylwestra :] dokładnie 31.12.2009, no ale wiadomo że rzadko rodzi się idealnie w terminie, mam nadzieję że "dotrzymam" do stycznia :))) ciążę znoszę idealnie od samego początku, obecnie jestem w 12 tygodniu. Zero objawów, jednak ok. raz w tygodniu miewam silne bóle głowy, które trawją 2-3 dni :/ czasem próbuję wziąść 1 paracetamol (podobno tylko to można brać ), ale zazwyczaj przestaje na chwilę, i znowu strasznie boli... no ale co zrobić. Jeśli chodzi o brzuch - no to już niestety nie mogę go ukryć :] myślałam że brzuchy rosną później, 4-5 miesiąc, no ale patrząc na siebie - zmieniłam zdanie :)
a u Was jak to jest z tym brzuchem/jak było ok. 12 tygodnia ?
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamuśki !

no to nasze grono SYLWESTROWE sie powieksza :) (juz nas chyba jest ze 4) mi tez juz brzuszek wyskoczyl i nawet kupilam juz spodnie ciazowe bo rozporki sa meczace zwlaszcza jesli trzeba chodzic z rozpietym :)

a jeszcze sie wam nie chwalilam - ostatnio kolezanka zrobila mi mega prezent - przyslala mi pake z 6 bluzeczkami ciazowymi !!! takie ze w sam raz na lato :)
 
reklama
Ja również witam nowa forumowiczeke:-)ty piszesz odwrotnie co ja,ja mam wprawdzie termin z okresu na 06.01.2010 ale znajac zycie to pewnie bedzie roziazanie w grudniu:-)z usg ostatnio mi też wyszedl termin na 31.12.W pierwszej ciazy urodzilam w 37 tyg wiec mysle ze teraz bedzie podobnie.

GEORGINA ja weszlam w twój album i nie moge obejrzec zdjec?
 
Do góry