reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja tez wlasnie koncze 17 tydzien i nie wiem kiedy to zleciało !!!!!
Czekam na ruchy dzidzi ktore beda widoczne przez powłoki brzuszne chcemy nagrac kamera filmik jak kopie ale pewnie to jeszcze troche czasu zajmnie ! Z Patryka ciazy nie mam zadnej pamiatki ,wszystkie usg posiali mi w szpitalu jak jechalam ze szpitala do szpitala na cesarke ! Nie bylo tez kamery co by nagrac ,nie bylo 3d ...teraz chcemy miec jakies pamiatki po ciazy ...

Georgina oj to dobrze ze czujesz sie lepiej ,bo to prawda bol glowy jest meczacy bardzo!

Z tymi wczasami musze sie doradzic lekarza ,jak nie wlochy to gdzies w kraju nad morze pojedziemy.

Ja dzis czuje sie dobrze !! No i pogoda fajna tylko ze brakuje powietrza do oddychania haahah !! NO ale chociaz sloneczko jest !!!
 
U mnie upał 30 stopni juz od soboty- deszczu ni kropli (100 km od Warszawy), nie ma czym oddychać. Byłam wczoraj u lekarza. Serduszko bije miarowo i wszystko ok. Nad morze pozwolił jechać (tylko 350km) tylo mam pamiętać o częstych postojach i raczej rozłożyć fotel na półleżąco. Co do wakacji zagranicznych to ja też dobrze znoszę loty samolotem ale w tym jednym roku zrezygnowałam, skoro znam osoby którym lot w ciązy zaszkodził -nie bede ryzykować a polskie morze tez piękne. A w "ciepłych krajach" i tak trzeba się chować przed słońcem, do tego wysokie temp.(przegrzanie) i zupełnie inne jedzenie i woda (zatrucia pokarmowe w ciąży niewskazane). Moje zdanie jest takie ale tym, które jadą i tak zazdroszcze i życze suuper urlopu
 
Znowu nie mogłam się powstrzymać i kupiłam ubranka dla maleństwa. 3 body, jeden pajacyk, czapeczka rękawiczki i to wszystko razem za 5zł!
 
Mi też tak szybko biegnie czas, tydzień za tygodniem mija nawet nie wiem kiedy.Niedawno robiłam test ciążowy a teraz czekam na pierwsze ruchy:)
U nas w Lublinie też parno i gorąco. Marzy mi się dłuższy pobyt na działce, ale dopóki mąż nie weźmie urlopu zostają nam weekendy, dobre i to.
Czy Wam też się tak nic nie chce? W taką pogodę czuję się zupełnie pozbawiona energii.
 
U nas taki upal jest juz od okolo miesiaca wiec zdazylam sie przyzwyczaic ale przez pierwsze dni faktycznie mialam mniej energii. Trzeba pic duzo wody- zmeczenie czesto jest skutkiem odwodnienia. U mnie obowiazkowo codziennie na biurku stawiam 2 litrowa butelke wody niegazowanej. O 17 koncze prace i jest pusta :-D
Grydor- tak, tak wrzucaj fotki i chwal sie. :tak:
Moka- u nas tez tylko weekendy wolne, bo oboje pracujemy ale dobre i to. wczesniej mielismy tylko jeden dzien wolnego w tygodniu- niedziela :tak: my tez darowalismy sobie urlop w cieplym kraju ( miala byc Majorka) a co sie dzieje?... tu jest goraco jak chyba nigdy dotad!! Moze wiec trzeba bylo leciec i dupsko moczyc w chlodnej wodzie zamiast w miescie siedziec w takiej goraczce. :-p Jutro ma byc 36 stopni!!
 
Gotuję się :( to dopiero początek lata a ja czuję się jak na wykończeniu :( prysznice poprawiają stan na chwilę :(
 
ale przeciez to nareszcie wyglada jak lato a nie jakas popierdółka !!! - powiedzmy ze zaczyna wygladac jak lato :)
zaraz zapodaje sobie lezaczek w ogrodzie ... meza zaganiam do koszenia trawy .. .sama radosc :)
 
reklama
Nie mam kosiarki i męża na stanie chwilowo brak : ) ale zapach skoszonej trawy to jest to, Mmmm.... wyobraźnia działa :p
 
Do góry