reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

masakra - takich łebków to sie powinno dla przykladu wieszac !!! chociaz dla tekiego kara moglo by byc publiczne osmieszenie !!
moja siostra pracuje w podstawowce i mowi ze jest coraz gorzej !!! ze dzieciaki tak sie rozbestwily z szok i na dodatek sa bezkarne !!! - niech np taki 11-latek oberwie ochrzan od jakiegos nauczyciela to zaraz sa rodzice bo mlody w domu naklamal ze nauczycielka go pobila !!! no i nauczyciel ma prokuratora na glowie !!! PARANOJA !!! teraz jak ochrzaniaja dzieciaki to w obecnosci dyrektora albo kogos z nauczycieli !!
 
reklama
Rany... To jest nie do pomyslenia.. Teraz sobie rodzice odpuszczą to co on będzie robić ze słabszymi jak będzie miał więcej lat.. Nie zazdroszczę Ci Asia, to musi być straszne co teraz czujesz.. Ale bądź przy synu, jemu teraz szczególnie jest potrzebne Twoje wsparcie.
takich łebków to sie powinno dla przykladu wieszac !!! chociaz dla tekiego kara moglo by byc publiczne osmieszenie !!
Zgadzam się
 
Współczuję Joasiu:( To musiało być straszne dla Twego Syna;*
Mnie głowa jak rwała tak rwie. Nic nie pomogło, idę spać. Pomodlę się o to aby chociaż jutro nie bolała bo to byłby trzeci dzień okropnego bólu:(
 
Dla 8-latka to duży szok :( współczuję, możliwe, że potrzebna mu będzie rozmowa z psychologiem, bo na etap poznawania chociażby golizny jest jeszcze za młody, nie mówiąc już o sexie, który dla takiego dziecka wygląda jak przemoc..

Jako matka jesteś w trudnej pozycji bo do dziecka dociera w jaki sposób współżyją jego rodzice. Stąd obawa przed powiedzeniem. Jeśli będzie się zachowywał tak jak zawsze i nie wykazywał podejrzanych trudności w nauce sprawa powinna mu z czasem przycichnąć do momentu zapomnienia.
Ważne by ten chłopak się do Niego nie zbliżał. To okropne co się teraz z dzieciakami wyprawia - wiem bo jestem pedagogiem studiującym psychologię. Praktyka jest druzgocząca, nawet sobie nie wyobrażacie co jeszcze wyprawiają dzieciaki i w czym widzą zabawę.
Przykład ? :molestowanie koleżanek. EOT!
Pozdrawiam.
 
Naprawdę wiele zmieniło się od czasu kiedy my chodziłyśmy do szkoły. Dzieciaki nie szanują nauczycieli ani siebie wzajemnie. Najgorzej chyba jest w gimnazjach, bo tam trafiają dzieci w najtrudniejszym wieku. Często przydałaby się pomoc psychologa, ale często szkoły ich nie zatrudniają. Należy tylko mieć nadzieję, że coś się zmieni na lepsze.
joanna82 przykro mi, że spotkało to Twojego synka. Trzymajcie się dzielnie oboje!
Życzę wszystkim dobrej nocki!
 
reklama
Asia, współczuję, to dla matki okropne doświadczenie, nie mówiąc o dziecku. Mnie mój trzylatek też już sprzedał niusa, że niby palił paierosy i rozpalał ognisko. Myślę jednak, że w jego przypadku to fantazje, ale jestem przekonana, że obserwował jak inne dzieci to robiły. Sam mi się "pochwalił".

Co do "zakazu" to chodziło o wizyty na basenach. Dziś inna ginekolożka powiedziała mi, że bakterie są wszędzie i nawet jak z domu nosa nie wychylę to tego nie uniknę, dodała też, że na penisie przecież też mnóstwo bakterii a z tego powodu seksu żaden lekarz nie zakazuje.

Wizyta dziś przebiegła spokojnie, bijące serduszko widziałam, wszystkie parametry w normie, na płeć powiedziała, że za wcześnie.
No i od jutra wypisała zwolnienie. Zajrzę do pracy tylko na chwilę oddać papier, zabiorę dziecka rzeczy z przedszkola i mam wakacje :-)
 
Do góry