reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja to chyba wogole jestem jakas dziwna bo ani glowa mnie nie boli ... ani placy ... no chyba ze za dlugo przy kompie posiedze ... no ale wtedy moge miec tylko do siebie pretensje :)
ale jak sobie kupie fotelik wygodny to i z laptopem fajnie sie bedzie siedzialo :) no ale to jeszcze troche poczeka ...

ciagle mysle nad tym oknem ... pochmurno jest caly czas i jak znam moje szczescie to jak wejde na okno zeby je umyc to zacznie lac ;/
 
reklama
MARZKA a powiedz mi ty jestes z Radomska w woj.Łódzkim?Jesli tak to niedaleko siebie mieszkamy:-)
Co do kremów to ja naraie nic nie stosuje ale pewnie juz niedługo bede musiala sie troche rozejrzeć,na brzuszek też musze cos kupic bo robi sie z kazdym dniem bardziej widoczny:-)normalnie jestem w szoku ze tak wczesnie mi wyskoczył,w pierwszej cizay nie było go widac dosc długo,teraz wczesniej i pewnie bedzie zdecydowanie wiekszy niz poprzednio.
 
Hejka! Jutro ide do lekarza.
Poprzednio kiedy chodzilam do ginekologa, cisnienia nie mogli mi zmierzyc, nie wiem ile tam bylo ale w domu 80-90/70. I teraz tak mam i dobrze sie czuje, gorzej jak troche podskoczy - wtedy boli glowa i w ogole. Ciekawe, ze nie moge pic herbaty, normalnej kawy... no i mam powazne problemy z piciem, jedynie mleko pochlaniam... szkalnke dziennie;). Ale mowia, ze trzeba pic tyle ile sie chce.
Co do rozstepow slyszalam, ze pomaga samo masowanie zagrozonych miejsc a czym to juz nie tak istotne...
Na przekor pogodzie wczoraj otworzylismy sezon grilowy i zdazylismy przed deszczem). Ciekawe, czy takie grilowe kielbaski smakowaly malutkiemu...
 
Na przekor pogodzie wczoraj otworzylismy sezon grilowy i zdazylismy przed deszczem). Ciekawe, czy takie grilowe kielbaski smakowaly malutkiemu...

ja sezon grillowy otwieram zawsze w maju - urodziny meza to zwykle otwarcie sezonu :) ale wtedy jeszcze jakotaka pogoda byla a nie to co teraz !!!

uwaga wychodzi slonko - jest szansa na mycie okna !!!
 
<a href=
Witam dziewczyny

Dopiero dzisiaj trafiłam na Wasze forum, i nie wiem kiedy nadrobie zaległości tyle już tu postów.
Mam nadzieję, że kolejna grudniówka nie bedzie Wam przeszkadzać

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam w takim razie

Widzę, że jest nas tu niemałe grono.
Poprawimy wskaźnik przyrostu naturalnego :-), bo Grudniówki to ostani dzwonek dla 2009 roku.

Trzymam za nas wszystkie kciuki.

 
A ja dalej się męczę z okropnym bólem głowy. Okłady nie pomogły, pocieram czoło amolem, zobaczymy. Mam pytanie bo rano przed 8 brałam Paracetamol, gdyby dalej mocno mnie głowa nawalała to wolno mi wziąć drugą tabletkę czy nie?

Witam nową Grudniówkę:) Na kiedy masz termin?

Wkleiłam do albumu mój obecny brzuszek:)
 
A ja dalej się męczę z okropnym bólem głowy. Okłady nie pomogły, pocieram czoło amolem, zobaczymy. Mam pytanie bo rano przed 8 brałam Paracetamol, gdyby dalej mocno mnie głowa nawalała to wolno mi wziąć drugą tabletkę czy nie?

wedlug mnie lepiej odczekac 12h ale jak nie dasz rady to chyba wez ... brzusio widzialam ... moj jeszcze tak ladnie nie wyglada :)
 
reklama
Do góry