reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witajcie dziewczyny! U mnie od rana ciepło i duszno, już jest ponad 20stopni, nie wiem czy odważę się wyjść z domu. Wczoraj mąż zabrał mnie na lody niedaleko a wróciłam tak umęczona jakbym na jakiejś pielgrzymce była. Źle znoszę taką parną aurę.... Do tego głowa lekko ćmi. Woda w moim przypadku nie działa bo cofa mnie po jej wypiciu, toleruję lekką herbatkę, soki, itp Pozdrawiam
 
reklama
u nas pochmurny i parny ranek ... narazie sie nigdzie nie wybieram wiec w domu mi to nie przeszkadza :) mam tylko nadzieje ze w tym tygodniu uda mi sie juz umyc okno !! bo juz przez nie nic nie widac !!! ale te deszcze jeszcze sie nie koncza wiec pytanie czy jest sens myc ??
 
Witam!
Ja własnie zabieram sie z ajedzenie sniadanka:-)wstałam juz jakis czas temu ale jakos nie chciało mi sie nic robić.
Dzis w planach mam troche pracy,musze zrobic pranie,umyc jeszcze 2 okna ale jak narazie mam lenia.U nas pogoda jest narazie ładna,słoneczko ale straszna duchota:-(nie wiem czy to sie nie zmieni ale mam jednak nadzieje ze nie bo mam juz dosc deszczu.
Ja tez nie moge sie doczekac swojej wizyty u gina,mam ja dopiero 16 lipca wiec jeszcze kawał czasu do czekania.
 
kopciuszek2107 mamy wizytę w tym samym dniu ja też mam 16-go lipca.
Lenia to ja mam od dłuższego czasu, ale przy tym ciągle bym gdzieś łaziła, taki ciątacz mi się włączył. Jak mam siedzieć w domu to dla mnie kara, tym bardziej, że sama siedzę (M w pracy) nie mam się do kogo odezwać a do rybek sobie nie pogadam.
Czym nawilżacie piersi i brodawki? Ja nie mam jeszcze rozstępów (pewnie za wcześnie) ale ciągle mam wrażenie że mam słabo nawilżone sutki i brodawki. Pozdrowionka!
 
kopciuszek2107 mamy wizytę w tym samym dniu ja też mam 16-go lipca.
Lenia to ja mam od dłuższego czasu, ale przy tym ciągle bym gdzieś łaziła, taki ciątacz mi się włączył. Jak mam siedzieć w domu to dla mnie kara, tym bardziej, że sama siedzę (M w pracy) nie mam się do kogo odezwać a do rybek sobie nie pogadam.
Czym nawilżacie piersi i brodawki? Ja nie mam jeszcze rozstępów (pewnie za wcześnie) ale ciągle mam wrażenie że mam słabo nawilżone sutki i brodawki. Pozdrowionka!

ja piersi smaruje kremem perfecta mama - jest naprawde fajny i mniej po nim piersi bola bo mnie niestety troche bola ;/

kopciuszku, marzka .. macie wizyte dzien przedemna :) wiec tez mnie czeka czekanie :) zwlaszcza ze w tym tygodniu moj lekarz jedzie na wakacje wiec jestem zdana na siebie !!!
 
ja piersi smaruje kremem perfecta mama - jest naprawde fajny i mniej po nim piersi bola bo mnie niestety troche bola ;/
!!!
Ja mam krem Babydream do brodawek ale jest bardzo tłusty i długo się wchłania oraz oliwkę w żelu Penaten, a twój krem też jest o konsystencji tłustego żelu czy kremu, dobrze się wchłania?
 
Ja mam krem Babydream do brodawek ale jest bardzo tłusty i długo się wchłania oraz oliwkę w żelu Penaten, a twój krem też jest o konsystencji tłustego żelu czy kremu, dobrze się wchłania?

no wlasnie rewelacyjnie sie wchlania - to jest krem, ma fajny zapach i wlasciwosci nawilzajace a ja po pobycie w turcji mam strasznie wysuszona skore !!!
 
najtaniej jak dotad znalazlam go w tesco - kosztowal chyba 14 zl ale nie jestem pewna - tylko trzeba go szukac na polkach z kosmetykami dla dzieci a nie normalnych kosmetycznych !!!
 
reklama
Hej:)
Ja też stosuję Perfecta mama:) A sutki wczoraj mnie bardzo bolały przy dotyku, takie wrażliwe były.
Całą noc rwała mnie głowa i rano też, wzięłam Paracetamol bo już było mi niedobrze przy tym bólu. Chyba sobie Dzidziuś niezłą imprezę robił w brzuszku, siakieś % leciały a matka musiała się męczyć z jego dwudniowym kacykiem:D:D
Ja też mam dziś dużo roboty, ale o dziwo mam powera:p Bo ból głowy mija (nie zapeszając!).
 
Do góry