reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ojej..ale się tu ostro zrobiło:-)Z ta płcią..to bardzo delikatna sprawa:-)Moja Mama do dnia porodu nosiła chłopca(gin caly czas potwierdzal)..w dniu porodu jeszcze sprawdzali (ale to było 7 lat temu) a urodziła..dziewczynkę!Przez CC bo miala 43lata i poważną wade wzroku. Teraz aparaturę mamy naprawde świetną i doświadczony dobry gin może naprawdę okreslić płęc już wcześnie..mam kilka znajomych, które w 16 a jedna w 13 tygodniu miały potwierdzoną płeć..i tak było do końca ciąży.Na szczescie moim lekrzame prowadzącym jest oosba, która chyba jeszcze nie pomyliła się co do płci, a jak nie jest pewna to nie mówi że na 90% rodzicom, żeby sie nie nastawiali:-)Ja mam wizyte 10 lipca..to będzie już 20 tydzień-jak się dzidzia ładnie odsłoni..może cos zobaczę:-)
Marzka:-)Ja tez niskociśnieniowiec:-)Moje ciśnienie to 90/50 a puls..ledwo wyczuwalny, ciężko mi go zbadać:-)Np na wizycie u lekarza gina mam przeważnie 100/70 z emocji..i tak nisko:-)Kochana pij dużo wody, ona podnosi cisnienie, poprawia krażenie-ja dostalam takie zalecenie..i chyba dziala..bo w końcu pierwszy dzień bez zasłabnieć i bolu głowy!
My dzisiaj wybieramy sie na obiad imieninowy, wczoraj robiłam dziadkom tort szwarldzwaldzki:-)Wszysscy go lubimy..a akurat sa świeże wiśnie!mniam!

Jak ja sie cieszę z pogody..lato jest dla mnie tak łaskawe!Podczas takiej pogody jak teraz najlepiej sie czuję! Jest ciepło..ale powietrze rześkie..no i nie pali słońce!
 
reklama
Hej Ciężaróweczki:)
Co do samopoczucia to ogólnie czuję się dobrze, delikatnie ćmi mnie w głowie, miejmy nadzieję, że się to nie rozkręci. Mój Ukochany ma od nocy problemy żołądkowe, musiała go paskudna grypka złapać. I tak leży Biedaczek.
Moja bratowa z bratem wybrali imię dla swojej Pociechy - córę mają na 100%, widzieli bardzo dokładnie. We wrześniu rodzi. Imię wybrane to Madzia:) Bardzo ładne:)
Co do ciśnienia to ja mam w normie:)
Wczoraj popiłam trochę gazowanego, cholerka takie wyrzuty sumienia potem miałam jak zaczęło mi się kręcić w brzuszku, ale mam nadzieję, że nie zaszkodziłam. Czasem jak smak najdzie to bardzo ciężko się oprzeć!

Aha, miałam śliczny sen. Chyba wczoraj po tym czytaniu tego co się działo na forum nt płci:D Śniło mi się, że byłam na USG 3D i widziałam bardzo dokładnie jajuszka Maluszka:D
 
witam po powrocie z krakowa :) troche zrelaksowana i rozbawiona ... przy tej pogodzie trzeba bylo sie jakos naładowac bo czlowiek sie zalamuje jak chmury wisza nad glowa
 
Zazdroszcze wyprawy do Krakowa...
Cudowne miasto i od razu idzie sie w nim zakochac...
Bylam tam rok temu i jeszcze zachaczylam o gory...
Krakow i gory cos cudownego...:)

ja w krakowie studiowalam wiec to miasto znam od podszewki :) poza tym szfagierka mieszka w krakowie wiec jak chce odetchnac i poodwiedzac ludzi to zawsze mam gdzie jechac :)
a wczoraj jak bylam w krakowie to mnie szfagier zabral do szpitala na ujastku zebym sobie zobaczyla jak wyglada nowoczesna porodowka i oddzial neonatologiczny :) szfagier tam jest dyrektorem ekonomicznym i za wszelka cene chce zebym przyjechala rodzic do krakowa ale chyba mu wytlumaczylam ze nie bede malenstwa potem targac 4h do domu !!! ale oddzial naprawde full of profesional !!! jak ktoras jest z krakowa to polecam :) bylam naprawde pod wrazeniam !!
 
Czesc dziewczyny:-)ja tez mam dzisiaj fajny humor wiec niedziela mija super.
Dzis zafarbowałam sobie włosy bo nie mogłam juz na nie patrzec,teraz jest git;-)
Co do mojego tematu to ja dobrze zdaje sobie z tego sprawe ze nigdy nie ma 100% pewnosci,dopiero jak sie dzidzia urodzi a pomyłki owszem ze sie zdarzaja.

MEA ty juz jezdzisz i porodówki zwiedzasz:-)lepiej teraz jeszcze nie mysl o porodzie bo jeszcze kawał czasu przed toba:-)
 
hejka :) Ja też zawsze miałam słabe ciśnienie ale ciąża podniosła mi je i teraz jak mi mierzą (jak się źle czuję) to mówią, że prawie książkowe, bo powyżej 110 - 120. A dla mnie normą było 80-90... A na podniesienie ciśnienia polecam aspargin - tylko dopytajcie swojego gina czy możecie. To jest preparat z magnezem i potasem, pomaga też na skurcze łydek i np. drganie powieki (takie tiki). Kto idzie do lekarza 14.07? ;-) nie będę sama? Pozdr :-D
 
reklama
magdas ja mam odwrotny problem bo zawsze mialam ksiazkowe 120/70 a teraz jak mierze to 140/85 !! a to n gornej granicy normy !!! lekarz powiedzial ze jak sie taka sytuacja utrzyma to moge w trzecim trymestrze miec juz powazne nadcisnienie ;/
 
Do góry