reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

:)
już po wizycie-jak zobaczyłam dzidzie to az łezka mi poleciała..,to uczucie wręcz nie do opisania!!!! lekarz mówi ze wygląda na zdrową, także bardzo mnie uspokoił, a jak maluszek fikał mi w brzuszku:D a potem dostał czkawke-jak wspaniale to wyglądało, nawet gin się smiał;) ale niestety najprawdopodobniej termin porodu trochę sie przesunął o 5-6 dni, czyli wychodzi na to, że może zdażyć sie i tak, ze urodzę w pierwszych dniach stycznia, ale jak sam lekarz powiedział-dziecko urodzi się kiedy samo będzie chciało;) zdjęcie z usg wstawię jak znajdę chwileczkę;) teraz jadę do mojej mamy pochwalić sie;P

Moja dzidzia też miała czkawkę!!! :)) ale się śmiałam, patrzyłam na monit jak zauroczona :))
I mam zdjęcie jak wsadza sobie rączkę do oka :D

Co do Badań Mocz+ krew, ja mam co miesiąc , na każda następną wizytę idę z wynikami.

Teraz mam skierowanie do neurologa :/ nie mogę stawać na prawą nogę :/
 
reklama
Cześć Laski:)
A ja pomagam w robieniu sałatek mojej mamie bo dziś mama odprawia urodzinki. No i trochę tej roboty jest. Tak jej od rana pomagam, że mnie stopy bolą hehe. Trochę uciążliwe a mama mówi, że wszystko przede mną:p
Wczoraj czytając książkę przed snem coś mnie ''kopnęło'' od środka brzuszka:) Nie mam pojęcia co to, nie twierdzę, że może to być Bobasek choć cicha nadzieja jest, że to ono:) Coś jakby mi właśnie leciutko puknęło wyraźnie zaznaczam acz delikatnie i to tak było nad wzgórkiem łonowym mniej więcej:)
 
Dziewczynki nie będzie mnie 1-2 tygodnie,
chciałam wam życzyć zdrówka na ten czas, co bym się nie dowiedziała, że mi się któraś pochorowała, albo coś bo dorwę :-D
No i tyle właśnie wyłączam kompka, podłączę w nowym domku :happy2:
Jeszcze raz zdrówka dla was i dzidziorków i 3majcie się cieplutko.
Papaty
 
Czekamy więc Dagmar, wracaj prędko:)
Ja jednak jestem pewna, że to ''pukanko'' ''kopanko'' należało do Dzidzi:D Ależ ja ją kocham!! Silna moja Dzidzia:)
 
Georgina ja mam dokładnie takie samo uczucie..takie pyknięcie, puknięcie:-)Może my słabiej odczuwamy, gdyż ja np. mam umiejscowione łożysko na brzuchu (z przodu) i dzidzię bardzo głęboko-mój brzuszek prawie niewidoczny:-)Słabiej też mogę odczuwać teraz ruchy dzidzi..ale czuję..takie uczucie jak muśnięcie rybki, albo jak sprężynka w brzuszku:-)
Na szczęście moje wyniki bardzo dobre, te zasłabniecia to sprawa bardzije neurologiczna no i tak już mam:-(Musze bardzije uważac i potrzebuję wiecej wody i tlenu.
 
LILIJKA no to w takim razie uważaj na siebie:-)
Co do róchów to fajnie ze juz je czujecie,ja w pierwszej ciazy poczułam dopiero około 18 tyg.Potem to dopiero wspaniale uczucie jest:-)
 
LILIJKA no to w takim razie uważaj na siebie:-)
Co do róchów to fajnie ze juz je czujecie,ja w pierwszej ciazy poczułam dopiero około 18 tyg.Potem to dopiero wspaniale uczucie jest:-)

Ja pierwsze wyraźne ruchy czułam 19 czerwca, wczoraj ''puknięcie'' jakby Maluszek kopnął, ale delikatnie:) Jejciu, cudowne:-):-) A ja dziś często kicham i funduję Maluszkowi trzęsienie w brzuszku, wówczas smyra mnie od środka:-)
 
Mam nadzieje ze juz niedługo je poczuje:-)podobnież w kolejnej ciąży jest czuc je wczesniej-zobaczymy.
A pamietacie jak Mea pisała ze jej znajoma w 12 tyg ciąży poznała płec-ona pisała wtedy o mnie:-)sama juz nie wiem co o tym myslec ale mój gin powiedział ze jest pewien na 99%,pozatym on pomylił sie co do płci tylko raz.Co o tym myslicie?
Ja znam juz takie przypadki ze w 12 tyg lekarz powiedział płec i sie nie pomylił.
 
Mam nadzieje ze juz niedługo je poczuje:-)podobnież w kolejnej ciąży jest czuc je wczesniej-zobaczymy.
A pamietacie jak Mea pisała ze jej znajoma w 12 tyg ciąży poznała płec-ona pisała wtedy o mnie:-)sama juz nie wiem co o tym myslec ale mój gin powiedział ze jest pewien na 99%,pozatym on pomylił sie co do płci tylko raz.Co o tym myslicie?
Ja znam juz takie przypadki ze w 12 tyg lekarz powiedział płec i sie nie pomylił.

Jestem w szoku, że tak wcześnie i kurcze aż zazdroszczę bo też chcę znać płeć:-) Najlepiej nie brać jeszcze serio płci tylko z przymrużeniem oka i okaże się na kolejnych USG:-)
 
reklama
Do góry