reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witajcie:)
Od samego rana chodze tak posekscytowana że na niczym skupić się nie mogę:)-dzisiaj będę miała robione usg, i wkońcu zobaczę swoją fasoleczkę:D a wczoraj po raz kolejny poczułam wyraźne ruchy maluszka:) moja siostra przyłożyła ucho do mojego brzuszka a malec "podpłynął" szybko w to miejsce i zaczął fikać stukać, myslałam że się popłaczę ze szczęścia:D to jakie wspaniałe uczucie:D:D:D
co do golenia to ja golę się tam już dawno, mnie osobiście odrastające włoski nie swędzą, ale ciekawa jestem jak poradzę sobie jak już brzucho dosyć sporo urośnie;) pewnie tez :na czuja" ;) uciekam wziąc prysznic i szykuje się na wizytę-trzymajcie kciuki żeby wszystko było z dzidzią dobrze, pozdrawiam:)
 
reklama
Lilijka jesli chodzi o golenie a nie masz z tym praktyki i boisz sie ze bedzie swedzialo lub denerwowalo to(albo jak mowi eliza - maszynka) albo zwykla meska golarka i stopniowo. Ja kiedys mialam tylko boki wygolone pod bikini i tez przystrzyzona grzywke. Potem byl maly trojkacik, potem paseczek i tak poszlo. Teraz nie znajdziesz na mnie ani jednego wloska :). Gole pachy, lydki, uda, cale wloski lonowe i nawet rece do lokcia. Mam jakiegos swira na tym punkcie ale dla mnie teraz to jak mycie zebow. Na rekach gole moze raz w miesiacu bo wolno odrastaja. Uda tez nie szybko. Natomiast pachy, lono i lydki gole bardzo regularni i do zera :). No i teraz musze czesciej przez ten testosteron :).
Co do swedzenia. Musisz dobrze namydlic zeby zmiekczyc skore. I najpierw z wlosem , potem lekko na skos i na koncu pod wlos. Nabierzesz paktyki :)
Poczatkowo moze swedzec ale jak bedziesz robila to stopniowo to nie powinno :).

A mi brzuch w goleniu nie przeszkadza. Nie musze widziec :). Robie to na czuja :). Jedna reka przesuwam po skorze a druga gole i znow sprawdzam. Jak wyczowam pod palcami jakies wloski znow gole.

Ja maszynką jednorazową golę dla kobiet. Przed goleniem nakładam piankę do golenia dla kobiet Venus, czekam chwilę aby zmiękczyły się włoski i golę. Wpierw w dół, potem pod włos, aż do skutku:-)
 
Witajcie:)
Od samego rana chodze tak posekscytowana że na niczym skupić się nie mogę:)-dzisiaj będę miała robione usg, i wkońcu zobaczę swoją fasoleczkę:D a wczoraj po raz kolejny poczułam wyraźne ruchy maluszka:) moja siostra przyłożyła ucho do mojego brzuszka a malec "podpłynął" szybko w to miejsce i zaczął fikać stukać, myslałam że się popłaczę ze szczęścia:D to jakie wspaniałe uczucie:D:D:D
co do golenia to ja golę się tam już dawno, mnie osobiście odrastające włoski nie swędzą, ale ciekawa jestem jak poradzę sobie jak już brzucho dosyć sporo urośnie;) pewnie tez :na czuja" ;) uciekam wziąc prysznic i szykuje się na wizytę-trzymajcie kciuki żeby wszystko było z dzidzią dobrze, pozdrawiam:)

Na pewno będzie super:-)
 
Ja zaraz zmykam do kuchni serniczek z owocami robić, mniam, mniam:)
Dziś co jakiś czas kłuje mnie po prawej stronie brzuszka, nie wiem konkretnie co, jakby jajnik, lub nad, pewna nie jestem, ale trochę się zaczęłam martwić:( Na szczęście to od czasu do czasu, rano było częściej.
I znów mnie wypryszczyło, cholerka no:( Nie lubię swojej cery w ciąży. Macie jakieś skuteczne sposoby na te pryszcze?? Stosowałam do tej pory maść cynkową, jest OK, ale już się kończy i może znacie coś równie dobrego;)
 
ja tez teraz mam duzo wiecej problemow z cera niz przed ciaza ... masakra - i duzo trudniej sie goja !!

Ja mam podobny problem wyskakują mi ciągle jakieś krostki i długo się goją, apropos problemów z cerą czy wiecie jakich kosmetyków nie wolno stosować do pielęgnacji w ciąży? Słyszałam że w składzie należy unikać substancji takich jak: kwasy owocowe , retinol, kofeina, kwasem alfaliponowy, witamina C, olejki roślinne, jak cyprysowy, różany, rozmarynowy.
 
Ja mam podobny problem wyskakują mi ciągle jakieś krostki i długo się goją, apropos problemów z cerą czy wiecie jakich kosmetyków nie wolno stosować do pielęgnacji w ciąży? Słyszałam że w składzie należy unikać substancji takich jak: kwasy owocowe , retinol, kofeina, kwasem alfaliponowy, witamina C, olejki roślinne, jak cyprysowy, różany, rozmarynowy.

najwazniejsze zeby nie bylo wit A i retinolu !!! z wit C to chyba przegiecie :)

ja kupilam sobie ostatnio cala serie PERFECTA mama dla kobiet w ciazy i powiem ze ten kremik mi troche cere unormowal ... nie jest to ideal ale tez nie jest tragicznie :) do tego kupilam krem na rozstepy i do pielegnacji biustu - silnie uelastyczniajace skóre i nie wplywajace na dziecko :) warunek jest taki ze mozna je uzywac dopiero od 2 trymestru !! tak nawet napisane jest na opakowaniu !! tylko krem do twarzy mozna wczesiej :) a do tego mam tez zel do higieny intymnej :)

z tej serii jest jeszcze zel na opuchniete stopy :) kupie jak bedzie taka potrzeba :)
 
najwazniejsze zeby nie bylo wit A i retinolu !!! z wit C to chyba przegiecie :)

ja kupilam sobie ostatnio cala serie PERFECTA mama dla kobiet w ciazy i powiem ze ten kremik mi troche cere unormowal ... nie jest to ideal ale tez nie jest tragicznie :) do tego kupilam krem na rozstepy i do pielegnacji biustu - silnie uelastyczniajace skóre i nie wplywajace na dziecko :) warunek jest taki ze mozna je uzywac dopiero od 2 trymestru !! tak nawet napisane jest na opakowaniu !! tylko krem do twarzy mozna wczesiej :) a do tego mam tez zel do higieny intymnej :)

z tej serii jest jeszcze zel na opuchniete stopy :) kupie jak bedzie taka potrzeba :)

No ja mam z Perfecta Mama właśnie krem na rozstępy, od 4 miecha jest:-)
 
Georgina! Czy ten sernik na zimno robiłaś czy piekłaś? Bo za mna chodzi sernik na zimno juz od kilku dni!Jesli ktos ma takowy przepis ,please o zapodanie go w dziale przepisów!!!!!!
sylwik1987 pochwal sie jak po wizycie.Trzymam kciuki :)

dziewczyny ja dzis mam zamulony dzien ze ho ho !!!!!! I plecy mnie bola!!!!!!! Dlugo siedziec tez nie da rady bo dupa boli! Juz niewiem jak trzymac laptopa co by mi wygodnie bylo.
 
reklama
Sylwik, trzymamy kciukasy za Twoją dzidzkę, oby nie obróciła się jak moja tyłkiem .. :D A moja dzidzia się ostatnio obudziła od dźwięku szlifierki... :D Moje wołania o fikanie pływanie, kopniaczki nic nie dają, ona potrzebuje mocniejszego bodźca niż mamusia hehe No i budzi się o 12 w nocy więc mojej ruchy przesypiam zwykle.. :(


Joasiu - a ja dziś na działkę w ramach relaksu i Tobie też radzę jakiś wypad. W końcu na kręgosłup najlepszy ruch a nie wygodny fotel! :))życzę wszystkim dobrego wypoczynku i jak najmniej bóli :D Wszelkiego pochodzenia :)
 
Do góry