reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam Was dziewczynki u mnie wreszce wyszło troche słonka, ale niestety musze siedziec w domu i uczyc sie na jutrzejsze zlaiczenie z pediatrii :/ Wzoraj bylam u gina, zbadał tetno dzidziom jest wszystko ok. Tylko od wczoraj strasznie bolą mnie plecy cala prawa strona on góry do dołu, ból jest nie do zniesienia, w zwiazku z czym mam zakaz chodzenia w butach na obcasie (a na plaskim to mam tylko japonki) , wiec bede musiala sobie jakies zakupic, mam skolioze wiec moze dlatego plecy bola mnie tylko po jedenj stronie. Przez ostatnie 2 dni pochodzilam troche w tych obcasach bo wczesnije siedzialam w domu i sie uczylam. No i ruszyła maszyna... przez osatni miesiac przytylam 2,5 kg, czyli wrocilam do swojej wagi 49,5 kg. No i dowiedzialam sie ze wysokosc macicy mam na 19 tydzien, bo bliznaiki ponoc sa tak mniej wiecej 4 tyg do przodu. USG dopiero na 22 lipiec juz sie nie moge doczekac, no i przed wizyta test obciazenia glukoza mam nadzieje ze nie zbełtam sie ;) - warto sobie wcisnac do tej glukozy pare kropel cytryny to lepiej wchodzi
ujj biedulka z tymi plecami :-(
ja wizytę połówkową mam też na 22 lipca, a 20 lipca mam zrobić badania, w tym obciążenie glukozą, z tym, że mam sobie ją sama zakupić, wypić w domu i za godzinę przyjść do położnej :tak: i sama mi powiedziała, że dobre pół cytryny do tego wycisnąć, żeby przeżyć i nie zwrócić :-)
 
reklama
hihi, mnie też pierwsze kilka razy swędziało po goleniu, chodzić nie mogłam, ale potem już się przyzwyczaiłam i już tego nie czuję wcale :tak: powiem Ci, że najlepiej jak mnie mąż ogoli... jest tak delikatny, że żadnych zadrapań, nic później nie czuję :tak:
przypomnij sobie jak się pierwszy raz pod pachami goliłaś ;-) ja pamiętam, że też swędziało :-) chodziłam i się drapałam jak małpka :-D
dokładnie bo tak swedzi na poczatku i wyskakuja krostki ale trzeba przywyknąć, no i ja poztym nie robie tego "pod włos" tylko zgodnie z kierunkiem w jakim rosną włoski to wtedy tez jest mniej podrazniona skóra. no a poza tym ja jeszcze nie mam problemów zeby sobie nie sięgną ale zastanawiam sie co bedzie za jakis czas ;) bede musiala mojego B zatrudnic hihi
 
dokładnie bo tak swedzi na poczatku i wyskakuja krostki ale trzeba przywyknąć, no i ja poztym nie robie tego "pod włos" tylko zgodnie z kierunkiem w jakim rosną włoski to wtedy tez jest mniej podrazniona skóra. no a poza tym ja jeszcze nie mam problemów zeby sobie nie sięgną ale zastanawiam sie co bedzie za jakis czas ;) bede musiala mojego B zatrudnic hihi
ja golę pod włos i wszystkie ;-) jakoś się już przyzwyczaiłam... mąż to dobry wynalazek do takich rzeczy :-D haha
 
A ja mam pytanie do kiedy można spać na brzuszku?? Moja ulubiona pozycja, ale nie chcę Bąbelkowi zaszkodzić.

Właśnie zauważyłam, że na udach zaczynają mi ciemnieć włoski a zawsze miałam blond, ledwo widoczne:( Czy to na chłopaka:D:D?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja mam pytanie do kiedy można spać na brzuszku?? Moja ulubiona pozycja, ale nie chcę Bąbelkowi zaszkodzić.

Właśnie zauważyłam, że na udach zaczynają mi ciemnieć włoski a zawsze miałam blond, ledwo widoczne:( Czy to na chłopaka:D:D?
jak nie czujesz ucisku, to nic mu nie zrobisz, jak zacznie maluszkowi przeszkadzać, to i Tobie będzie niewygodnie :)
 
ujj biedulka z tymi plecami :-(
ja wizytę połówkową mam też na 22 lipca, a 20 lipca mam zrobić badania, w tym obciążenie glukozą, z tym, że mam sobie ją sama zakupić, wypić w domu i za godzinę przyjść do położnej :tak: i sama mi powiedziała, że dobre pół cytryny do tego wycisnąć, żeby przeżyć i nie zwrócić :-)
ta ja tez glukoze mam sobie sama kupic, a czym sie rozni pelny od niepelnego testu obcoazenia? bo ja mam zrobic pelnny 75g, czy to znaczy ze musze wlac w siebie tego wiecej
 
Ja też już "świata nie widzę" i cholera mój małż nie garnie się do kosiarkowania, ale cóż, jakoś sobie wcześniej radziłam to i teraz poradzę hehe
Ogólnie, to mój stary ma uprzedzenia do sexu w ciąży buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i niestety abstynencja.. :-p Narazie jeszcze nie mam parcia, ale coś czuję, ze niebawem się zacznie i wtedy to dopiero będzie męczarnia :zawstydzona/y:
Z ta abstynecja to nie jestes sama przynajmniej na miesiac u mnie tak samo hahah.MOj oporow nie ma nawet w ciazy !
Wiecie co Dziewczyny? Od rana czuję jakby (kurde jak to ująć) smyranie w brzuszku i to nie ustępuje. Nie są to jelita na pewno. Czasem jakby tam bardzo delikatnie burczało, ale na pewno nie z głodu bo dziś akurat mam apetyt i jem. Mam nadzieję, że to dzidzia sobie smyra:) Po lewej stronie w okolicy między wzgórkiem a pępkiem.
Mi sie wydaje ze dzidzia daje znac o sobie :)
Lilijka no to rzeczywiscie pan cie fajnie potraktował nie ma co ! Wazne ze do 10 lipca niedaleko i wszystkiego sie wypytasz i poogladasz sobie do woli :tak:
Reve NO wlansie ostatnio my tez myslelismy o KUBUSIU ,podoba nam sie bardzo ,ale sie zdrzazniłam ,bo tesiowa ostatnio mowi " WY dacie KUBUS" pytam no kto? " ona do mnie "no wy" w domu maz do mnie ....no i co damy KUBUS to bedzie gadac mi cale zycie ze wybrala imie mi dla synka ! ahahhahahahahah
NO i teraz niewiem czy mu przejdzie ! Mi sie bardzo podoba!
23 Marta ja juz dawno zrzucilam obcasy ! Nogi mnie zaczely pobolewac od kiedy jestem w ciazy i jakos tak brzuch ciagnol dzieki temu do dolu.Wole sie nie meczyc.
 
A ja szał pał w brzuchu ciag dalszy ! Zauwazylam ze popoludniu moje dziecko zaczyna byc bardziej aktywne ;-) Rano czułam cos od czasu do czasu ,teraz sie wierci tak jak wczoraj bardziej wyraznie juz dobre 30 minut bez przerwy!!!!!!!
Czy nasze dzieci juz zaczynaja słyszec nas???? Bo albo ja se cos wkrecam albo moje dziecko reaguje bardziej na głos Patryka niz na wszystkich innych.Wystarczy ze on cos powie do brzuszka .....a dzidzia zaczyna szalec jak nigdy ....tak jest od wczoraj.Choc Patryk zawiedziony bo myslal ze cos poczuje ....ale kladac raczki na brzuszku nic nie czuje mowi,choc ja wyczuwam to bardzo.Tłumaczyłam ze jeszcze troszke musi poczekac aby wyczuc je bo dzidzius jest jeszcze malutki.
 
reklama
A mam takie....dyskretne pytanie..jak wy się "tam"golicie właśnie?tzn co?chyba nie wszystko?Ja raz ogoliłam całe włoski i myslalam ze umrę ze swędzenia..teraz nożyczkami przycinam tylko..ale nie znam się, może inaczej trzeba?;-)

rozwiązanie jest bardzoooo proste...kup sobie golarke elektryczna dla kobiet...najlepiej jeszcze do miejsc intymnych( jest węższa od tradycyjnych) Nie masz zadnych zacięć , zadnych podrażnien i nic nie swedzi...:tak:
 
Do góry