reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
No to uznam, że to mi przyszło z wiekiem :-D

Ja mam takie czarne dwa włoski tam bo sobie kiedyś ciachnęłam nożyczkami tam włoski, które były wówczas jeszcze blond, ale bardzo mnie wkurzały (byłam mała wtedy:-)). No i tak sobie je mam i obcinam co jakiś czas bo czarne to już przesada:p
 
Czesc Babeczki :)Jakos ostatnio nie moge jesc. Tzn jestem glodna ale po kilku kesach czuje sie pelna i normalnie wpycham jedzenie w siebie. W ciagu dnia duzo przekasek typu, grejfrut, serek, kabanos, jablko, ale jak przychodzi czas na obiad to blokada. Nie jest mi niedobrze ale jakbym miejsca w brzuchu nie miala:).
Po pierwsze super ze bedziecie wczasowac ,bo calej twojej rodzince sie to nalezy po tym co przeszliscie ..... nie ma co !!!
Po drugie ...mam to samo co ty z tym jedzeniem ,czuje ze jestem glodna ,( i to bardzo czestoooo ) ale jak zaczynam jesc mam poprostu dosyc i musze w siebie wmuszac bo swiadomosc mam ze wyniki wyjda zle jak dzidzia ze mnie wsio zacznie wyciagac ..!!
Prócz tego porządkami się dziś zajmuję. Mniej przyjemne, ale cóż:)
Ja wczoraj miałam taka wene !!!! wsio ogarnełam jak nigdy ahahah !!!!!No i samo tak mnie naszlo nie zebym musiala !!!
O tym tetnie to wlansie w necie czytałam ,ciekawe czy sie nam sprawdzi hi hi hi ...i zaluje ze nigdy na usg nie pytalam o to ! Teraz na wizycie nie popuszcze!!
Hehe, śmieszne jest to zgadywanie płci:)
Mnie tez to smieszy !! Super zabawa ,niby przesady ale ile radosci sprawiaja hahaha.Tak czy siak madrzejsze od gina czy usg nie bedziemy.Fajnie jak kazda jak juz bedzie znala plec bedzie pisala czy cos sie potwierdzilo z tych naszych wrozb :tak:.
Z tymi ruchami to faktycznie jest różnie, ja odczuwam je ok tydzień, no może troszkę więcej, ale narazie to takie subtelne giglanie :biggrin2:, potrafię je już rozróżniać od jelit, bo to moja druga ciąża i nie miałam żadnych wątpliwości. Nie kojarzę jednak z której strony poczułam pierwszy ruch, a tak w ogóle, to czuję je zwykle, gdy siedzę! Rzeczywiście wg opini pierwsze kopniaczki serwują raczej chłopaczki :biggrin2:
Ja pierwsze ruchy niby poczulam 4 czerwca ...ALE ...pozniej mialam echooooo ,i nawet zaczelam sobie rozne rzeczy wkrecac,ale jakos od tygondia tak delikatnie mnie szmyralo od czasu do czasu !!A od wczoraj czuje juz wyrazne wiercenie w brzuchu!!! Dzis spokojniej ,ale ciagle dzidzie czuje .Czy staoje ,idze ,jem ,siedze ...w kazdej pozycji juz wyczuwam dzidziusia.Nie caly czas oczywiscie ,ale czesto ...wiec chyba juz moge zaczac czekac na coraz silniejsze kopniaczki ojojjjjjjjjjjjj
 
Ostatnia edycja:
Witam :biggrin2:
Ja rowniez nie znam plci... zachcianek nie mam jakis sprecyzowanych- jednego dnia mam ochote na warzywa, innego slodycze a nastepny dzien na konkrety. To chyba zalezy od tego czego akurat w organizmie brakuje.:tak: Co do ruchow to nie jestem pewna. Wczoraj poczulam cos dziwnego, jakby musniecie czy babelek od srodka ale stwierdzilam, ze to niemozliwe bo bylo to po prawej stronie na wysokosci pepka.Wydawalo mi sie to za wysoko :tak:
Jesli chodzi o tetno, to tez slyszalam te teorie. My mierzymy tetno dzidziusia w domu dopplerkiem i zazwyczaj wynosi okolo 160. :tak:
Czuja mamy na chlopca. Nie wiem dlaczego. Moze dlatego, ze u nas w rodzinie przewazajaca wiekszosc to chlopaki i trudno uwierzyc ze moglibysmy miec jednego rodzynka. :tak:Mimo wszystko nie zauwazylam, zeby mi wlosy szybciej odrastaly. Wprost przeciwnie wlasciwie.
Nie mamy jednak zadnych zyczen co do plci. Oby bylo zdrowe!!
Co do tych zachcianek to wlasnie tak skwitował je ostatnio moj lekarz ,tego kobiety pragna czygo brakuje w organizmie,ale co tam zawsze fajnie jest pogdybac na temat plci ahah.Wiesz ,dzis rano poczułam swoja gulke po przebudzeniu ....prawie na wysokosci pepka tylko ze lewej strony ,chyba wcale az tak wysoko to nie jest a ja jestem pewna ze to dzidzius moj , a noz moze poczulas swojego babelka. :) !!!
Co do roznicy wieku ...haaaa moj synek ma 8 lat skonczone w maju ,wiec mniedzy moimi dziecmi tez bedzie calkiem spora roznica ,i ja sie ciesze ...Patryk jest na tyle duzy ze wrazie czego mam nadzieje mi pomoze chocby pokolysac wozek jak matka bedzie obiad szykowac ! Obym sie nie mylila ahahah !
Wiesz ja też tak myślałam, ale zrozumiałam, ze poświęcać będę się całe życie, a Patryś, czy będzie miał 2, czy 3, czy 15 lat, dla mnie zawsze będzie malutki! Więc zdecydowaliśmy o dwuletnim odstępie :biggrin2: Odchowamy szybko i srrrru na złote piaski hehe
No ja młodziutka jestem, więc mam czas na drugie, Mój też chce najpierw jedno odchować, chociażby żeby do przedszkola poszło to mogłabym się drugim Bąblem zająć na spokojnie:)
Dziewczyny ja mialam 19 lat jak urodziłam Patryka ,teraz ma 8 lat ,Dzidzie odchowamy i tez bede jeszcze "mlodziutka" aby sie wybyczyc na zlotych pisakach ahahaha ....
Chcieliśmy Dzidzię to aż 7 miesięcy się staraliśmy a jak będzie, że chcemy przerwę od dzieci to pewnie się nam trafi za jednym strzałem:biggrin2:
My staralismy sie teraz o dzidziusia tez ponad pol roku ,w tym bralam hormony bo nie mialam owulacji po odstawieniu tabletek ,haaa ale za to z Patrykiem ...nie musielismy sie meczyc ...strzal i trafiony ahahah !
Ja tez tak chciałam, ale lekarz mnie odwiódł bo po cesarce macica kiepsko się zrastała :zawstydzona/y:, myślę jednak, ze załowała nie będę :biggrin2:
Moj gin tez mi zabronil zachodzenia w szybka ciaze po cesarce ,macica musi sie dobrze zrosnac aby zaczac znowu rosnac z nastepnym dzieckiem.NO i asia nie moga sie zdecydowac przez 7 lat aby zajsc w ciaze ....hymmm chyba wygodna bylam ahhaha !
Na nogach nie, ale na małej owszem
Popłakałam sie ze smiechu !!!!!!!!! Taz ja ciebie i love you ! ahahahhaha Tak to pieknie ujełas ! NO ale fakt ...mi na małej tez szybciej rosna ,a brzuszek zaczol mi juz przeszkadzac w goleniu!!!!!! I figury cyrkowe musze odstawiac aby doprowadzic ja do porzadku ...smialam sie ze pozniej moj bedzie musial sie tym zajac bo ja juz nic nie zobacze!A jakos mi sie nie usmiecha co by mnie polozne golily do porodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Popłakałam sie ze smiechu !!!!!!!!! Taz ja ciebie i love you ! ahahahhaha Tak to pieknie ujełas ! NO ale fakt ...mi na małej tez szybciej rosna ,a brzuszek zaczol mi juz przeszkadzac w goleniu!!!!!! I figury cyrkowe musze odstawiac aby doprowadzic ja do porzadku ...smialam sie ze pozniej moj bedzie musial sie tym zajac bo ja juz nic nie zobacze!A jakos mi sie nie usmiecha co by mnie polozne golily do porodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też już "świata nie widzę" i cholera mój małż nie garnie się do kosiarkowania, ale cóż, jakoś sobie wcześniej radziłam to i teraz poradzę hehe
Ogólnie, to mój stary ma uprzedzenia do sexu w ciąży buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i niestety abstynencja.. :-p Narazie jeszcze nie mam parcia, ale coś czuję, ze niebawem się zacznie i wtedy to dopiero będzie męczarnia :zawstydzona/y:
 
reklama
No Joanno aż tak młodziutka (19 lat) to ja nie jestem hehe:)
Wiecie co Dziewczyny? Od rana czuję jakby (kurde jak to ująć) smyranie w brzuszku i to nie ustępuje. Nie są to jelita na pewno. Czasem jakby tam bardzo delikatnie burczało, ale na pewno nie z głodu bo dziś akurat mam apetyt i jem. Mam nadzieję, że to dzidzia sobie smyra:) Po lewej stronie w okolicy między wzgórkiem a pępkiem.
 
Do góry